2.11.2017 19:27

Rozhovor, na ktorý v živote nezabudnem!

ROZHOVOR s Borisom Pršom je pre mňa ten najvzácnejší rozhovor, ktorý som kedy robil.

Boris Pršo je osoba, ktorá pre mňa znamená veľmi veľa. Je to môj vzor, inšpirácia a kamarát. S Borisom Pršom som sa prvýkrát stretol na nakrúcaní televíznej šou "Tvoja tvár znie povedome" a určite to neľutujem. Od Borisa som sa učil veci, ktoré som v mojej práci nevedel. Rozhovory so známymi celebritami som videl už v zahraničí a veľmi ma zaujali. Keď som videl Borisa, ako sa stretáva so svetovými megahviezdami, veľmi sa mi páčilo, že takúto vec dokáže produkovať aj Slovák. Tu som si povedal áno, toto je vec, ktorej sa chcem venovať.

Prvé rozhovory boli písané, takže som ich vešal na svoj facebook, web a ostatné sociálne siete, ale nikto ich nečítal. No práve rozhovor so Sajfom a Veronikou Ostrihoňovou ma posunul na vyšší level. Sajfa s Veronikou ma pozdieľali a to je ten moment, kedy sa o mne dozvedelo najviac ľudí. No po rozhovore s Gogom, Viktorom Vinczem prišlo pre mňa niečo veľké! Človek, ktorého obdivujem a ako som už spomínal, je pre mňa veľkým vzorom prišiel a urobil som s ním rozhovor. Bol to úžasný pocit sa znova stretnúť s týmto človekom. Keďže to bol pre mňa najdôležitejší projekt, musel som ho podrobne pripraviť. Kamarát Mišo Ferenc nám požičial Limuzínu a tak sme rozhovor robili v nej. (ďakujem Mišo, limuzinaba.sk) .

Doniesli sme si veľkú techniku a robili sme to čo najprepracovanejšie. Otázky, ktoré sa pýtam v rozhovoroch sú otázky, ktoré zaujímajú predovšetkým mňa a mohli by aj ostatných. A keďže na Borisa mám stále veľa otázok, rozhovor sa pretiahol až na pol hodinu. Dozvedel som sa veľa vecí, ktoré som nevedel, a aj zábavné veci, medzi ktoré patrí aj Borisova historka z lietadla, keď kvôli nemu museli skoro núdzovo pristáť. Som rád, že som sa mohol s Borisom spoznať, stretnúť a teším sa na ďalšie stretnutie.

ĎAKUJEM BORIS!

Ak sa ti tento krátky blog páčil, nezabudni ma sledovať na mojom:

Instagrame

Facebooku

Youtube

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
5
Poslať správu
reporter / director / bloger

Chceš vedieť, keď Max Mencl pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.