8.10.2017 22:28

Oznámenia, ktoré rozpovedia váš príbeh

Vždy ma bavilo tvorenie, hra s farbami a priťahovala ma vôňa papiera. Túžba robiť niečo iné a svoje ma motivovala k tomu, aby som začala tvoriť pod vlastnou značkou SISINE.

SISINE - maľované svadobné oznámenia a iné

Svadby predstavujú pre mňa príležitosť robiť to, čo ma baví - mať kreatívnu prácu, kde využijem svoje skúsenosti s grafikou a maľovanie. Okrem svadieb som pracovala aj na ďalších zaujímavých projektoch, napríklad pre Magaelu, eshop BioBeauty.sk, zdravé sviečky Jemnô, reštauráciu Forhaus a ďalšich.

Maľované venčeky pre Magaelu

Maľované etikety pre zdravé sójové sviečky Jemnô

Maľovaná vínna karta pre Reštauráciu Forhaus Trnava

Svadby trochu inak

Každý motív ručne maľujem, je jedinečný a vytvorený s radosťou len pre vás. Pri tvorbe svadobných tlačovín sa snažím prihliadať na najnovšie trendy a priniesť niečo iné, niečo nové. Mám svojský štýl tvorby a zásadu, že nevytvorím dve rovnaké oznámenia. Pracujem bez šablón.

Oznámenie s príbehom

Každý jeden pár, ktorý sa na mňa obráti, má odlišné predstavy a vlastný príbeh. Preto aj svadobné tlačoviny musia byť preň jedinečné. Mojim cieľom je, aby každý, kto zbadá oznámenie, videl v ňom konkrétny pár, niečo, čo ho charakterizuje.

Vyskladaj si

Keďže som sa chcela odlíšiť a prísť s niečim originálnym, vymyslela som si na webe kategóriu "Vyskladaj si", akoby galériu s maľovanými setmi. Môžete si vybrať motív, ktorý sa vám páči a ten aplikujeme na všetky svadobné tlačoviny, ktoré budú pripravené v jednotnom štýle. Na webe tiež nájdete svadobné kolekcie či oznámenia, kde je vidieť, ako môžeme daný motív umiestniť. Sú to všetko návrhy pre lepšiu predstavu. O rozložení motívu sa spoločne so snúbencami rozprávame a vždy vymyslíme niečo nové. Ak si nevyberiete ani jeden, namaľujem vám vlastný, presne podľa želania.

Jednoduchosť, minimalizmus, experimentovanie a radosť

Je to, čo vkladám do svojich prác. Rada exerimentujem s rozložením motívov, s písmom, farebnými pozadiami... Nie som zástancom dlhých "otrepaných" textov, radšej nechám vyniknúť mená a podstatné informácie. Ak si však želáte dlhší text, vždy to pekne prispôsobíme.

Pravidelne pripravujem nové návrhy, aby som vám priniesla najnovšiu inšpiráciu. Najčerstvejšie návrhy a fotky z procesu tvorby môžete sledovať na mojom Instagrame.

Nemaľované a podľa najnovších trendov

Každé vaše želanie je pre mňa výzvou. Platí to aj v prípade, keď nevyužívam maľované motívy. Vtedy ide do popredia text a nejaký spoločný znak, ktorým zachováme jednotný štýl svadobných tlačovín. V prípade svadby Pauly a Františka bolo týmto znakom srdiečko spájajúce ich mená a taktiež drobné strieborné srdiečko so šípkami.

Foto zo svadby P&F - Igor Vranúch.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
Ahoj, som Sisa a zbožňujem vôňu papiera, hru s farbami a kombináciu grafiky a maľovania. Tvorím pre radosť a myslím na každý detail. Všetky maľované motívy pripravujem sama pod značkou Sisine.sk.

Chceš vedieť, keď sisine.sk pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.