Krbové vložky s rohovým presklením

Využiť teplo v maximálnej možnej miere vám umožní kvalitná krbová vložka, ktorá odvádzané množstvo tepla dokáže regulovať a vyhriať viacero miestnosti bez toho aby sme cítili v dome dym.

Krbové vložky sú teda uzatvárateľné ohniská so sklenenými dvierkami. Aby krbová vložka správne fungovala, musíte do miestnosti, v ktorej stojí,  zabezpečiť prívod čerstvého vzduchu, potrebného pre kvalitné spaľovanie. 

Rohové krbové vložky

Krbové vložky s rohovým presklením sú veľmi vhodné pre moderné realizácie, ideálne pre umiestnenie krbu v rohu miestnosti. Rohové krbové vložky predstavujú vynikajúci dizajnový prvok každej miestnosti a umožňujú priestorový pohľad na oheň. Výhodou teda je, že plamene horiace v krbe máte možnosť pozorovať z dvoch strán. 

Z tradičných na moderné krby, ktoré sa hodia do rohu, prichádzajú v rôznych štýloch a farbách, aby zodpovedali dekorácii vášho domu vrátane dreva, tehál a kovu. Priestorovo úsporná povaha plynových rohových krbov, či tých na drevo z nich robia riešenie pre akýkoľvek obytný priestor, či už je to byt alebo veľký dom. Či už dávate prednosť spaľovaniu dreva alebo plynu, ak máte vo svojom dome nepoužitý kútik, ideálny je pre vás rohový krb. Vybrať si môžete zo širokej ponuky našich rohových krbov na drevo alebo krbov na plyn s rohovým presklením. 

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
10
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Denisa Očková pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.