8.2.2018 20:22

Nečakaný zvrat 3

Tretie pokračovanie môjho blúdenia v labyrinte

Jasné, ja ju celý deň čakám a ona si ide do sprchy? Vyzliekla som sa a vliezla ku nej...

Vošla som ku nej do sprchy a začala som ju bozkávať.

Niekto sa tu na mňa tuším tešil.. povedala Saška.

Keď naše bozkávanie začalo byť až príliž intenzívne Saša navrhla aby náš prvý sex nebol v sprche, ale aby sme si to pekne vychutnali v posteli so všetkým ako sa patrí.

Potom čo sme sa osušili a prešli sme do spálne sme si ľahli a začali sa túliť a rozprávať o intímnych veciach.

Vieš Saši ja som nikdy so ženou nič nemala, ale som si to vygooglila. :D

Saša sa začala smiať na tomto mojom krásnom priznaní a potom sa spýtala či chcem počuť tajomstvo.

Jasné, chcem tak spusti. (Ktorá žena by nechcela počuť tajomstvo preboha)

Adi, ja som ešte nikdy s nikým nespala... vieš s tým chalanom na byte som bola cca 4 mesiace, ale nespali sme spolu. Nejako som cítila, že nie je ten pravý a popravde sa svojho prvého sexu bojím. Aj keď teraz pri tebe sa nebojím.

Zostala som v šoku. Také krásne dievča? A nikoho nemala? Veď nieje najmladšia... To len ja som taká rajda? :D A preboha... teraz čo? Ako ju mám odpaniť? Týmto problémom sa zaoberajú snáď chlapi. Ja som sa so svojím odpanením netrápila, vyriešil to Filip. No toto bude zaujímavé. Mala som v hlave milión myšlienok a neuvedomila som si, že je Saša pri mne.

Prepáč Saška, ja len som v šoku. Veď sa na seba pozri. Máš 23rokov, postavičku ako bohyňa, tie čierne oči ktoré ma dostanú vždy keď sa na ne pozriem, ten úsmev ako z reklamy na zubnú pastu a vlasy, že nejedla by ti závidela. Takže prepáč, ale nechápem tomu, že ťa žiadny ešte nedostal.

Adi? Vieš o tom, že tvoje komplimenty sú smiešne? Porovnávaš ma so zubnou pastou fakt? Pobavila si ma ozaj, ty trdlo.

To, že som s nikým ešte nespala asi bolo vo mne. Jednoducho doma som prežila peklo, nedokázala som sa s nikým dostať do takého vzťahu, aby som bola presvedčená o tom, že sa mu oddám. Vieš ja som ten typ človeka, ktorý keď niekoho má, tak sním chce byť navždy.

Ja ju milujem.. Toto je to najúžasnejšie dievča na svete. Ja asi spím a toto celé je len jeden veľký divný lesbický sen z ktorého sa zobudím.

Nezmohla som sa na žiadne slová, tak som ju len pobozkala a povedala, že to cítim rovnako. Aj keď som už spala s Filipom tak ty budeš moja prvá a dúfam, že aj posledná žena v živote :)

Začali sme sa bozkávať a ... podrobnosti si nechám pre seba, len vám poviem, že to bol najkrajší najnežnejší sex môjho života. Všetko to bolo precítené a jej dotyky som cítila všade.

Po milovaní sme ležali, hladkali sa a rozprávali.

Ja nechcem aby toto niekedy skončilo, povedala som Saške. Poznáme sa dva dni a ja ťa milujem. Ja viem, že som mladá a naivná, ale ty si to čo mi celý život chýbalo. Obe sme si prežili veľa zlého a ani som nikdy nedúfala, že prežijem niečo takéto krásne a že budem taká sťastná. Aj keby to teraz skončí, neľutujem nič... Všetko to stálo zato.

Zaspali sme a ráno som sa zobudila na bozk od Sašky, keď odchádzala do práce.

Láska? dnes pôjdem domov, chcem sa stretnúť s babami a povedať im o tebe, vlastne chcem sa im priznať, že som asi na ženy.

Saša sa usmiala, že asi na ženy, povedz im radšej, že si určite na ženy inak by sa včera nestalo to čo sa stalo a večer ak chceš prídi ku mne naspäť. Máš peniaze? Či mám ti dať na vlak?

Moja, som síce študentka, ktorá býva sama, ale moji rodičia sú na tom finančne dosť dobre a preto ten čas ktorý mi nevenujú kompenzujú peniazmi takže o toto sa nestaraj. A nie som žiadna zlatokopka aj keď možno tak vyzerám.

Počúvaj sem ty zlatokopka moja, tu máš kľúče od môjho bytu a prídi hocikedy. Vieš, že ťa budem čakať a tešiť sa na teba.

Dala mi pusu a odišla preč.

Obliekla som sa, dala som si chocapic a odišla som preč.

Vlak mi išiel priamo domov, preto som si dala slúchdlá a počúvala som pesničky.

Zapla som si Wifi (rakúske vlaky majú wifi narozdiel od slovenských, v ktorých je úspech to, že majú sedadlá). Môj Htc bol spomalený ale nevadí, dostala som sa na facebook kde som si našla Sašin profil. Pozerala som sa na jej fotku a neverila tomu, čo sa stalo. Napísala som babám do skupiny veľký oznam: DNES VEČER U MŇA, DOLEŽITÁ PORADA. S.O.S.

Baby odpísali, že sa večer stavia a ja som začala premýšlať o tom, ako im to povedať.

Niektoré z nich budú v pohode, ale čo ak niektoré budú proti? Čo ak stratím niektorú z nich? Milujem ich. Veď sme najlepšie kamošky už odkedy som sem prišla. Neviem si predstaviť čo by som bez nich robila, veď oni sú mi viac ako rodina.

Vlak zastal a ja som bola doma. Zo stanice domov to mám asi 15 minút pešo tak paráda, kúsok sa prejdem.

Pôjdem na obed ku babke a potom upracem aby moli prísť baby.

V tom mi pípla správa.

Ahoj slečinka, aspoň ozvať si sa mohla či si už doma a nie aby som stále sledovala vlak kde sa nachádzaš. Dúfam, že večer prídeš a toto si vybavíme. Saša, dievča z reklamy na zubnú pastu.

Ahoj Saška, prepáč ja som ťa nechcela rušiť v práci aby si nemala kôli mne problémy. Už som doma, večer prídu baby a teraz pôjdem na obed k babke. Potom možno prídem, podľa toho ako ma baby zdržia. Chýbaš mi.

To chýbaš mi som asi prehnala nie? veď spolu nie sme len chvíľku ako mi môže chýbať?

Je tu večer. Všetko mám nachystané, naliala som si vínko aby som sa posilnila pred babami a potom začali prichádzať. Každá jedna čo prišla ma objala a pýtala sa čo sa deje.

Boli sme všetky a tak som spustila. Baby ja mám ženu, teda priateľku, čiže ja som teplá.

Baby na mňa asi desať minút pozerali a neverili. A čo Filip? Vie o tom?

Áno Filipovi som to priznala hneď ako som to zistila. Len som sa bála ako zareagujete vy.

No čo ako zareagujeme? Normálne teraz každú z nás budeš musieť vylízať, začali si ma baby doberať.

Nie veď je to pohodka, nám to nevadí, my ťa lúbime a aspoň máme niekoho, kto nám nikdy nepreberie chlapa.

Po týchto slovách mi padol kameň zo srdca. Ukázala som babám Sašinu fotku, baby boli nadšené, že som si našla fakt kosť, že aj keď som teraz teplá tak stále mám dobrý vkus a chceli ju spoznať. Jedna z báb mala čoskoro narodeninovú párty a kázala mi prísť s partnerom. Čiže nenápadne chceli omrknúť a schváliť Sašku.

Spýtam sa jej, či bude mať voľno a či by chcela prísť a dám vám vedieť.

Keďže sme si už povedali čo sme chceli, prišiel rad na ohováranie a novinky z nášho okolia kto ským kde kedy a ako... Popíjali sme pri tom a keď som pozrela na hodinky bolo 23:07. Do riti za Saškou už dnes nestíham.

Ahoj láska, prepáč pretiahol sa nám s babami večer, chcú ťa spoznať a už sme trochu popili, tak prídem až zajtra. Pekne sa vyspinkaj, aby si zajtra mala na mňa nervy.

Baby odišli, upratala som veci a šla som do sprchy a ľahnúť si.

Než som zaspala mi prišla správa od Sašky. Poslala mi fotku, že už spala a že sa na mňa teší a ide pokračovať v spánku. A napísala mi, že má lúbi.

Kokos ona ma lúbi? Pozerala som na jej fotku myslela na to, že ma lúbi a ani neviem ako som zaspala.

Ráno som vstala a klasika. Raňajky sprcha atď.

Nachystala som si svoju oblubenu Ralph Lauren košelu, rifle, traky a Lacoste tenisky ktoré som milovala. Dnes chcem byť pre Sašku štýlová.

Cestou na stanicu som si kúpila bagetku a šla som si spokojná na vlak.

Keď som prišla do Viedne, šla som metrom ku Saši. Ešte, že som tu bývala inak by som ku nej netrafila, veď ona mi ani nevysvetlila cestu ku nej. Odomkla som si, a vybalila veci. Vonku bolo nádherne, pretože bolo leto. No leto ako leto. Oficiálne leto ale na kraťasy a tričko to nebolo. Sadla som si a balkón a pozerala som sa na Viedeň. Až teraz som si uvedomila aký má Saška krásny byt a na to, že je sama si žije celkom fajn. Ale veď robí šéf kuchárku v hoteloch tak asi zarobí dobre.

Zrazu sa otvorili dvere. Bože toto nemôže byť Saša, veď tá príde až okolo štvrtej.

Vo dverách stála mladá žena s bábätkom.

Ahoj ja som Saškina sestra, volala som jej viem o mne a povedala mi o tebe takže nemaj strach viem všetko a som rada, že ťa vidím.

Pozrela som na ňu, ona bola dobitá a zúfalá.

Čo sa ti stalo? preboha len mi nehovor, že ste sa strepali s malou zo schodov.

Nie Adi, poďme si sadnúť ja ti to vysvetlím.

Saškinu sestru týral jej muž, vždy keď ju zbil zdrhla k Saši ale zase ju dostal na sladké reči.

Preboha to je hrozné odpovedala som jej na príbeh ktorý mi práve dopovedala. Prečo nezostaneš žiť u Saši ?

Vieš Aďka, ona má svoj život a ja svoj, milujem svojho muža a on sa zmení.

No dobre moja, komu nieje rady tomu nieje pomoci. Nestarala som sa do toho ďalej, pretože som si ju nechcela pohnevať a neviem ako by reagovala Saška.

Pomohla som jej s malou a keĎ malá zaspala spravili sme si kávu a kecali na balkóne.

V tom prišla Saška. Ahojte, vidím, že zoznámiť vás nemusím.

Vlastne Saši ja neviem ako sa tvoja sestra volá aj keď ona moje meno vie.

Prepáč Adi ja som Maťka.

Saša prišla za nami a to čo nasledovalo som nečakala...

Saša začala do Mati hustiť kedy konečne dostane rozum a odíde od idiota aj s malou a že keď sa chytí malej tak potom tam nabehne a dostane on od nej a aj Maťa lebo je sprostá.

Ty sa otĺkať nechaj keď si sprostá, ale malej sa nechytí lebo ho zabijem, povedala s nahnevaným hlasom Saška a ja som len ticho súhlasila.

Neprešli ani dve hodiny a prišiel Matin muž, akoby sa nič nestalo a vyzeral úplne v pohode.

Saša mu naložila aký je to kkt a podobné reči, že ho zabije a ten len stál ako tĺk a počúval čo mu hovorí. Ospravedlnil sa, sľúbil, že už to nikdy neurobí a odviezol si ich domov.

Prepáč láska, ja som tu asi dnes nemala byť pri takomto niečom. Idem domov nechám ťa samú.

Neopováž sa ma teraz opustiť, povedala Saša. Dala mi pusu a ospravedlnila sa za to, čo som musela vidieť.

To nič ty zato nemôžeš moje... Len ma mrzí, keď ťa vidím smutnú.

Zapli sme si film, ležali sme a rozprávali sme sa.. Občas Saša odbehla na cigu a potom sa vrátila zase ku mne.

Zostala som u nej celý týždeň a vyzeral asi tak, že ona šla do práce, ja som zatial upratala a čakala na ňu. Cez víkend sme šli konečne ku mne.

....Čo sa u nás cez víkend stalo? Ako reagovali baby? V ďalšom pokračovaní môjho príbehu....

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď 1echo pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.

Ďalšie články autora

Zobraziť všetky
15.8.2018 00:00
Zmätená
8.2.2018 23:42
Nečakaný zvrat 4
8.2.2018 04:04
Nečakaný zvrat...