Oslabená imunita? Naštartujte ju s účinným vitamínom C

To, že je vitamín C prospešný a potrebný pre naše telo je jasné. Väčšina živočíchov svoju potrebu vitamínu C, odborne nazývanému aj kyselina askorbonová, napĺňa prostredníctvom autonómnej syntézy.

Človek toho schopný nie je kvôli zriedkavej genetickej poruche a je odkázaný na príjem vitamínu C v strave a prostredníctvom výživových doplnkov. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť k vyššej náchylnosti voči infekciám a celkovému horšiemu zdravotnému stavu

Prečo je taký dôležitý? 

Vitamín C je dôležitým antioxidantom a patrí medzi úplne základné látky v ľudskom tele. Chráni telesné tkanivá a ostatné vitamíny. Je potrebný pre reguláciu normálneho telesného rastu, hojenie rán a reakcií na stres a stimuluje tvorbu bielych krviniek. Zúčastňuje sa tisícov biochemických procesov a je dokázané, že náš život bez neho nie je možný. Tento vitamín obsahujú napríklad citrusové plody, čierne ríbezle, petržlen či paprika. Najlepšie je ho však popri strave dopĺňať formou kvalitných výživových doplnkov.   A presne také ponúkame my v Avite. Na výrobu všetkých našich výživových doplnkov sa využívajú najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré sú vyvinuté na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu, v oblasti lekárstva a nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva.  

Pozor na jesenné zmeny počasia! 

Jeseň je už v plnom prúde a okrem gaštanov a farebného lístia k nej patrí aj oslabená imunita a chrípka. Doprajte si kvalitnú dávku vitamínu C napríklad prostredníctvom našich tabliet na cmúľanie CHEWING C 500, ktoré obsahujú 500 mg vitamínu C. Vhodný pre všetkých, ktorí chcú podporiť normálnu funkciu svojho imunitného systému. Tým, ktorí podávajú intenzívny fyzický výkon alebo veľa pracujú, pociťujú únavu a vyčerpanie, vhodný pri zvýšenej psychickej činnosti a koncentrácii.  Ďalšou, ešte efektívnejšou možnosťou je STRONG C  1000, ktorý obsahuje až 1 000 mg vitamínu C v jednej tablete. Vysoká dávka vitamínu C znižuje mieru únavy a vyčerpania pred a po fyzickej a psychickej námahe, prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.  

Náš VITAMÍN C v lipozomálnej tekutej forme prispieva k  tvorbe kolagénu, ktorý podporuje správne fungovanie kostí, kože, chrupaviek, krvných ciev, zubov a ďasien. Podporuje imunitný systém a nervovú sústavu a prispieva k správne fungujúcemu a zdravému metabolizmu. Tekutá forma zaručuje 100% vstrebávanie lipozómu z tráviacej sústavy do krvného obehu, takmer 100% prestup do buniek, ktorý je navyše bez nárokov na energiu, na rozdiel od aktívneho transportu bežných foriem vitamínov, minerálov a antioxidantov.   Doprajte dávku vitamínov a zlepšenie imunity celej svojej rodine v podobe balíčka, ktorý obsahuje kombináciu všetkých troch účinných produktov s obsahom vitamínu C.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Simonka Strečnianská pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.