V bratislavskom Ateliéri Babylon vypukne 15. mája hudobná smršť plná kultových hitov, filmovej hudby a cimbalu!

Výnimočná skupina Cimbal Brothers, ktorú mnohí spoznali aj vďaka tohtoročnému OTOvi, predstaví o pár dní kultové hity a filmové soundtracky v cimbalovej verzii.

Repertoár tejto skupiny obsahuje predovšetkým najväčšie svetové hity a filmové soundtracky, ktoré sú špeciálne upravené do cimbalového šatu. Koncert, ktorý sa uskutoční 15. mája v Ateliéri Babylon nebude výnimkou.

Hudobníci sľubujú množstvo najznámejších kultových hitov od Queen, Michaela Jacksona, Eda Sheerana, Gypsy Kings či Metallica a filmových soundtrackov ako Game of Thrones, Pulp Fiction, či Piráti z Karibiku. Zaznie aj fenomenálne cimbalové sólo, prevedené v hre so zakrytými očami, či slávny Montiho čardáš, v podaní bratov Reinerovcov.

Pozvanie prijali aj známi speváci, hostia, ako Robo Opatovský, Peter Cmorík a Svetlana Rymarenko zo skupiny Fragile, ktorí si s Cimbal Brothers zaspievajú ich autorské piesne.

Hosťom je aj famózna tanečná skupina Folk Urban, ktorá divákom predvedie tradičný folklórny tanec v netradičnej rockovej fúzií!

Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Predpredaj.sk.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Peter Antálek pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.