9.7.2019 15:05

Túžiš po dlhších mihalniciach?

Veľa ľudí sa trápi, aby im narástli vlasy ale mnoho z nás trápia aj mihalnice...Vieš akým spôsobom ich docieliť?

Priznám sa, že mňa už vôbec nebaví dávať si neustále na moje mihalnice špirálu, no odkedy som sa začala celým týmto beauty svetom zaoberať, zistila som, že všetky tie kozmetické prípravky to len zhoršujú. Môžem vám odporučiť, že čím si viac umelín a chemikálií na seba budete dávať tým to bude horšie, najlepšie je chodiť nenalíčená a starať sa o seba iba prírodou, baby a ženy nehanbite predsa za seba, ste krásne aj so všetkými nedokonalosťami trošku si zvýšte ego, predsa aj to treba :)

Čiže opäť aj pri tomto prípade má veľkú silu príroda. Chce to len čas, trpezlivosť a vlastne to je všetko, kedže množstvo z produktov nájdete aj doma :)

1. Správna starostlivosť, čiže za každým sa odličujte, prečešte si ich alebo si jednoducho pomasírujte očné viečka, čo naozaj pomáha na rast :)

2. Vitamíny a zdravá životospráva (vitamíny sú skvelým pomocníkom pri čomkoľvek na mihalnice priaznivo prospievajú najmä omega 3 mastné kyseliny, ktoré sa nachádzajú najmä v rybách, potom vitamíny A, D, E, K, B-komplex, kalcium a biotín, a zapamätajte si hlavne, že či už chcete docieliť dlhšie mihalnice, vlasy alebo nechty pri nezdravej strave to nepôje tak lahko)

3. Kokosový olej alebo mlieko (používajte to kľudne aj na miesto maskary/špirály, pretože tie mihalnice ten kokosvý olej alebo teda to mlieko viac vyživuje a mihalnice vyzerajú sýtejšie, lesklé a ešte krajšie než pri použití maskary)

4. Olivový olej (ak máte suchú pokožku tento olivový olej je záchrancom, navyše zrýchluje rast mihalníc, pri správnej a dlhšie trvajúcej starostlivosti. Jednoducho si stačí do neho namočiť odličovací tampón a potom ho postupne vmasírovať do mihalníc.

5. Zelený čaj (pri používaní budú mihalnice vyzeraž sviežejšie a hustejšie a taktiež tento zelený čaj bojuje aj proti opuchnutým očiam. Stačí si jednoducho nechať najprv vyluhovať čaj, vrecko potom vytiahnuť a nechať ochladiť na izbovú teplotu. Takto priložte na oči a môžete čakať na výsledok.

To je všetko z tohto príspevku, dúfam, že niečo vyskúšate a čoskoro sa dostavia aj zmeny, poteším sa ak sem dáš like a možno aj nejaký komentík :)

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Bema pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.