Košický Raper : Maestro (20) Čo môžme od neho očakávať ?

Raper : Maestro má na ceste k snu, len samé prekážky.

Mladý talentovaný raper z Košíc, vystupujúci pod umeleckým menom MAESTRO (MaestroRap) sa už niekoľko rokov snaží stať súčasťou našej Slovenskej rapovej scény, žiaľ zatiaľ neúspešne. Tento rok si vyskúšal svoje šance aj v známej televíznej relácií Česko Slovensko má talent, kde zarapoval jeho skladbu z názvom "Intro,, bohužiaľ sa porotcom jeho vystúpenie nepáčilo.

V ( 5 ) začal počúvať rap, a od ( 14) sa mu aktívne venuje. V roku 2015 si založil vlastný YouTube kanál, na ktorý pridal svoj debutový album s názvom PREMIÉRA (2016)

O rok neskôr vydal druhý sólo album s názvom BENSON (2017) a pokračovanie BENSON II (2018) zverejnil o 7 mesiacov na to. Je viac než zrejme, že chalan sa rozhodne nefláka, a ustavične na niečom pracuje. Dôvodom, prečo som sa rozhodol napísať článok práve o ňom, je ten, že aj napriek obrovskému množstvu neúspechu preraziť na scénu, odmietania labelov, interpretov a TV súťaží, sa nevzdáva, a naďalej sa snaží dostať jeho hudbu medzi vás. Prajem chalanovi čo najviac úspechov, pevnú vôľu, a kopec ďalších skvelých nápadov pri tvorbe, ktorá si rozhodne zaslúži viac pozornosti.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
3
Poslať správu
Meno: Andrej Majerský Mesto: Bratislava Vek: 27 Vzdelanie : Filozofická fakultná Univerzita Komenského v Bratislave. Povolanie: Výtvarný redaktor , Novinár , Bloger Špecializujem sa, a zodpovedám za celkový vizuál kníh, ich grafické spracovanie a prípravu podkladov na tlačiarenské spracovanie. Výtvarný redaktor spája textovú časť knižného diela s jeho obrazovou časťou. Píšem články do novín ako sú Korzár , Sme , Denník N . Blogujem , no snažím sa čo najmenej o našich "celebritách" pretože tý sa v médiách objavujú tak často, že by bolo nudné písať o ľuďoch, ktorých si pred 20 min videl v TV alebo na internete. Píšem o ľuďoch , možno menej známych, ale za to rovnako talentovaných a kreatívnych. Ak sa rád dozvedáš nové veci , o nových ľuďoch a zaujímajú ťa čerstvé novinky tak ma začni sledovať tu na mojom Blogu , aby ti už nič neuniklo Vo pred chcem poďakovať čitateľom blogu, za ich drahocenný čas prečítať si články napísané mnou. Srdečná vďaka.

Chceš vedieť, keď Andrej Majerský pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.