Problémy spoločnosti

PS-celebritky a mládež

Prečo PS podporujú hlavne naše celebritky , influenceri a mládež, ktorá o živote nič nevie, nechce sa jej pracovať , ale pritom chcú mať veľa peňazí?

Pretože ich spája jedno. Absolútne ich nezaujíma, ako sa žije bežným ľuďom na Slovensku, ako pracujú či nepracujú či majú alebo nemajú kde bývať a či majú za čo bývať. Nezaujíma ich, ako sa majú naše babičky, dedkovia, rodičia... vidia len seba a svoje pohnútky. Zaujímajú ich len témy , ktoré sú "IN" a vďaka ktorým sa môžu zviditelniť.

Nezviditeľníte sa predsa tým, že budete hájiť práva bežného ľudu. Zviditeľníte sa kontroverznými témami. Ich reálne ani nezaujíma, ako žijú tí obyčajní ľudia z LGBT komunity . Ich zaujímajú len tie promiskuitné, vulgárne osoby, ktoré vykrikujú po námestiach oblečené v sado-maso kostýmoch, po nociach si každú noc hľadajú nové známosti a žijú nespútaným životom s heslom ŽIJEME TU A TERAZ.

Toto naše drahé "osobnosti" a voliči PS nie sú tí obyčajní, poctiví ľudia z LGBT komunity.

Slušných poctivých ľudí tejto skupiny mám vo svojom okolí a hanbia sa za to, čo robia akože "ich" spolučlenovia. Žijú pokojným, šťastným životom a nepotrebujú nikde na námestiach robiť ohyzdnosti a chovať sa agresívne a lascívne.

Aj medzi LGBT ľuďmi sa nájdu aj tí zlí, tak ako aj medzi všetkými ostatnými ľudmi, tak sa netvárme, že všetci sú dobrí a obete systému.

Heterosexuálny pár tiež nemá práva. Keď jeden z partnerov skončí v nemocnici, druhého k nemu nepustia, lebo nie sú zosobášení, nebude po ňom dediť, ak sa mu niečo stane, je tam tiež xy obmedzení len preto, že nie sú zosobášení.

Takže prosím, ak bojujete za registrované partnerstvá, bojujte aj za práva pre partnerov. V opačnom prípade radšej nebojujte za nič.

Konečne sa zobuďte a začnite myslieť a bojovať aj za obyčajných slušných ľudí, ktorí chcú mať len slušný život. Ktorí nepotrebujú, aby sa o nich písalo, a aby si zarobili tým, že natočia nejaké trápne videjká. Za tých ľudí, ktorí častokrát nemajú kde bývať, nemajú čo jesť, nemajú za čo kúpiť školské potreby svojim deťom , za matky samoživiteľky, za otcov samoživiteľov, ktorí sú odkázaní na seba, na seniorov, ktorí napriek celoživotnej drine žijú z omrviniek a na tých mladých, ktorí sa chcú osamostatniť a založiť si rodiny, no nemajú za čo. Za chorých, ktorí si nemôžu dovoliť nákladnú liečbu.

No ak už na nich myslieť nechcete, ak už nechcete za nich bojovať, tak sa aspoň netvárte, ako vám záleží na ľuďoch, keď si len vyberáte na ktorých. Nehrajte sa na spravodlivých a radšej si žite svoje povrchné, sebecké životy.

Tu na Slovensku, ak sa niekto vysmieva z Boha a z niekoho, kto je veriaci, všetci sa idú popukať od smiechu.Ale ak niekto povie niečo krivé proti LGBT, idú ho pranierovať.

P.Cigániková sa raz vyjadrila, že postihnuté deti sú záťaž spoločnosti a tehotné ženy by mali ísť na potrat, keď zistia, že ich dieťa bude postihnuté. Vtedy nikto nepodával trestné oznámenie. Vtedy boli všetci ticho. Aj tie naše hviezdičky zo Smotánky a pritom tiež sú matky. Vtedy nikto nebol pohoršený, keď sa vyjadrila, že nemá prečo podporiť príspevok pre ženy, ktorým sa narodí postihnuté dieťa.

Na jednej strane hovorí, že žena má právo voľby a na druhej strany vlastne odcudzuje ženy, ktoré sú odhodlané postarať sa o choré dieťa a obetujú tak svoj komfort. Vtedy nikto nerobil vyhlásenie, nebol pohoršený, nežiadal jej odstúpenie. Kto potom porušuje čie práva? Kto odmieta pomôcť občanom? Kto nerešpektuje ľudský život? Takáto žena má právo vybrať si či pôjde na potrat alebo nie. Ak sa rozhodne, že naň nepôjde, mala by dostať adekvátnu pomoc.

Ja nie som homofób, nerozlišujem a nesúdim ľudí na základe toho, do koho sa zamilujú. Rozlišujem ich na základe toho, ako sa chovajú a akí sú po ľudskej stránke.

A vy mladí, čo ste len dokončili školu a volíte PS len z nudy ( lebo keď som sa bavila s niektorými mladšími, a pýtala som sa ich, prečo volili pred pár rokmi PS , povedali, neviem.), naozaj si rozmyslite, čo v živote chcete. Je mi jasné, že sa nechcete narobiť, najradšej by ste len postovali fotky na internete, robili reklamy produktom, predávali sa na ONLY FANS, poprípade jednoducho žil tak, aby ste nemuseli prstom pohnúť a mať sa ako králi.

Tento cirkus raz skončí, ľudia sa nahnevajú , prečo sa neriešia ich problémy a celá táto insta internetová doba skončí.

Je na čase prestať byť pokrytcami, hrať sa na spravodlivých a uvedomiť si, že na Slovensku máme oveľa viac problémov a nezačínajú a nekončia u práv LGBT komunity.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Introvertný extrovert, extrovertný introvert.

Chceš vedieť, keď barbarita_emilia pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.

Ďalšie články autora

Zobraziť všetky
27.12.2022 20:08
Nestrať samého seba
24.10.2022 20:22
Nepýtajme sa
12.7.2021 22:08
Cudzinka