22.11.2017 17:45

Mya Mirell - elegancia nohavicového kostýmu, jesenné inšpirácie, Milan Fashion Week 2017

Dámsky elegantný nohavicový kostým - Mya Mirell outfit inšpirácia

Jeden z mojich ďalších outfitových inšpirácií, ktorý prinášam a jeden zo zvolených outfitov na Milan Fashion Week na pekný slnečný deň je elegantný nohavicový kombinovaný kostým Yves Saint Laurent. Kombinácia vysokých lodičiek a vhodne zvoleného líčenia z Vás spravia elegantnú Divu.

Dámsky elegantný nohavicový kostým bol objavený a vynesený na svetlo sveta v 30. rokoch, prezentovaný slávnymi herečkami Marlene Dietrich a Katharine Hepburn. Od toho času sa začal pomaly včleňovať do každej dekády módy.

herečka MARLENE DIETRICH - január 1933, slávna fotka s baretkou a rukavičkami v nohavicovom kostýme

25 Jan 1933 --- Wearing a beret and carrying gloves, Marlene Dietrich, prominent Paramount screen star, jauntily strolls along Hollywood Street attired in a grey man's suit, with turtle-neck sweater. Stylists declare this mode set by Marlene will sweep the country--which probably means that men will have to find themselves some cute tailored skirts. --- Image by © Bettmann/CORBIS

Ako kombináciu zvyknem voliť lesklé nohavice úzkeho strihu s vysokým pásom a uväzovaním stuhou, ako možno vidieť na jednom z videí. Walking video si môžete pozrieť aj na mojom youtube kanáli mya mirell :

I love grace, elegance and luxury style as I told many times in my fashion blog myamirell.eu. My another outfit choosen for next day for Milan Fashion Week, the fashion marathon, was this  woman elegant suit. The back of the blazer is fully embroider with jewelry to create the capital letter of the mark Yves Saint Laurent. The trousers are tree-quarter length whole combined with black heels and lace tights. Other outfit inspiration you can see in my facebook page Mya Mirell (also the videos: https://www.facebook.com/mirkamirkina/videos/1307836142640960/) and Mya Mirell Fashonista and my blog myamirell.eu. Follow also instagram: mya_mirell. The videos of this outfit inspiration is possible to see in my youtube channel mya mirell: https://www.youtube.com/watch?v=xlBwhuH4ZMo&t=2s

Videos: https://www.youtube.com/watch?v=xlBwhuH4ZMo

https://www.facebook.com/mirkamirkina/videos/1307836142640960/

Elegancie a ženskosti môžeme docieliť aj úplne opačným spôsobom, ako by nás v prvom momente napadlo - siahnuť po romantických šatách, pančuškách, čipkách, výstrihoch, ženských účesoch a to práve kontrastom. Voľbou mužských prvkov v ženskej móde rozhodne neurobíte krok vedľa. Naopak, mužský strih nohavíc, klobúk, blúzka, vypasovaná košela, vesta či sako doplnený už len vysokými opätkami, červeným rúžom, retro účesom s padavými vlnami či inak elegantne upravenými vlasmi z Vás vykúzli očarujúcu zvodnú dámu a ženský look je na svete. Stačí už len zamyslený pohľad a oči, v ktorých sa skrýva tajomno a žena zmyselná a zvodná, ktorá neprezradí o sebe veľa, veľa nenahovorí s vyberanými spôsobmi dámy sa vyparí v pravý čas ako gáfor a ostane len túžba.

Ženský nohavicový biznis look môže vyzerať aj takto - na týždni módy v Miláne modelka VITTORIA CERETTI predvádza model oversize strihu z dielne Max Mara - dámsky pruhovaný nohavicový kostým a kabát, zdroj: Vogue Italia

Ostatné fotografie outfitov, inšpirácií a videá si môžete pozrieť aj na mojich stránkach na facebooku Mya Mirell a Mya Mirell Fashionista, kde budem publikovať najmä posledný septembrový Milan Fashion Week vo fotografiách , článkoch a videách.

Ing.arch. Miroslava Vaňharová - Mya Mirell

freelance model, fashion blogger, architect

fashion blog: www.myamirell.eu

facebook blog page: https://www.facebook.com/mirellfashionista/

instagram: mya_mirell

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
Vitajte na fashion blogu Mya Mirell zameranom na všetky aspekty Módy, Krásy, Životného Štýlu a môjho osobného náhľadu na módu. Prinášam pohľad predovšetkým zo sveta módy v Miláne, módne reporty z Milan Fashion Weeku.

Chceš vedieť, keď mvanharova pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.