30.11.2017 21:53

Spoznaj celebrity a známe tváre Milan Fashion Weeku

Celebrity, osobnosti, známe tváre na Milan Fashion Weeku - september 2017 , jar/leto 2018

Po New Yorku a Londýne sa v čase od 20. do 25. septembra 2017 konal preslávený týždeň módy v Miláne. Milan Fashion Week je javiskom „Made in Italy“, kde všetci veľkí návrhári tradične prezentujú svoje kolekcie na týždňoch módy vo februári a v septembri. Počas týchto týždňov sa rodia trendy pre nasledujúcu sezónu .Prehliadka Kolekcií Ženskej Módy doslova, je najočakávanejším momentom v medzinárodnom módnom svete.

Svetové týždne módy sú pre milovníkov módy a módnych expertov vždy nezabudnuteľným zážitkom. Pre kultových milovníkov módy je to skutočný zážitok, ktorý si nesmú nechať ujsť. Okrem módnych prehliadok, na ktoré som sa veľmi tešila, je tu šanca, že môžete stretnúť niektorú slávnu celebritu, či osobnosť z módneho sveta. (viac čítaj na blogu myamirell.eu)

VSTUPENKA NA MILÁNSKY TÝŽDEŇ MÓDY

Na to, aby ste sa mohli zúčastniť prestížnych prehliadok zvučných módnych domov, potrebujete dostať pozvánku. Na prehliadky sú väčšinou pozývané osobnosti z oblasti módy, modelingu a módneho priemyslu, svetové celebrity a známe osobnosti, potom akreditovaní blogeri alebo novinári, či fotografi. Pre bežného človeka je preto veľmi ťažké dostať sa na jednotlivé prehliadky v Miláne, najmä počas konania sa tých najprestížnejších módnych týždňov v septembri a februári. Pre verejnosť sú ale pripravené aj módne akcie, prehliadky priamo v uliciach,  ako bola tentokrát módna show na Piazza Duomo - čítaj viac v nadväzujúcich článkoch, kde nájdeš fotky aj videá.

CELEBRITY, OSOBNOSTI , MODELKY a ich outfity

V mesiaci september, Miláno, „mekka“ módy privítala opäť svetoznáme zvučné značky ako sú tie najznámejšie talianske: Prada, Gucci, Giorgio Armani ale aj iné. Sú to presne oni, ktorí diktujú zákony módy, tí, na ktorých sa upínajú na prehliadkach oči kritikov, blogerov, novinárov, ktorí sa snažia tieto trendy postrehnúť. Zvučné mená, ktorých názory v tomto módnom biznise zavážia a sú očakávané s napätím, sú predovšetkým Anna Wintour – šéfredaktorka Vogue USA so svojím povestným prísnym nemenným výrazom tváre, tzv. „ľadová kráľovná“, roky nezmeneným účesom a tradičnými veľkými čiernymi okuliarmi, rôzni módni kritici ako Vanessa Friedman z New York Times, módna ikona, fashionista, influencer, ktorá dostáva vždy prvé rady na prehliadkových mólach - Talianka Anna Dello Russo - na fotografiách v článku nižšie, šarmantný Simone Marchetti (s ktorým som si urobila tentokrát fotku v článku dolu) - fashion editor talianskych novín La Repubblica, módny kritik, expert a niektorí ďalší.

ANNA WINTOUR - šéfredaktorka Vogue, FENDI prehliadka, 21. september 2017 foto: MARINA ONISHCHIK , Rusko

ANNA WINTOUR - šéfredaktorka magazínu Vogue na prehliadke značky FENDI, jej roky nemenný look si rozhodne nemôžete spliesť. Stvárnila ju vo filme Devil wears Prada - Diabol nosí Pradu ako Miranda Priestly slávna herečka Meryl Streep. Je označovaná  za ľadovú kráľovnú bez emócií, no na jej názore veľmi záleží. Návrhári a zamestnanci majú pred ňou rešpekt, pretože jej názor má veľkú váhu a závisí od nej, či sa jej kolekcia návrhárov zapáči a tiež magazínu Vogue a či odštartuje, preslávi alebo ušlape ich existenciu. Na fashion weeku som natáčala zväčša videá a práve k Anne sa mi nepodarilo na prehliadke značky Fendi prebojovať. Fotografia je od mojej ruskej priateľky, fotografky MARINA ONISHCHIK .

Videá si budete môcť pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

Celebrity a známe tváre prišli na módne prehliadky v predošlých kolekciách z februárového Milan Fashion Week pre jeseň/zimu 2017/18. Na toto ročné obdobie a počasie, ktoré v Miláne v tie dni panovalo (miestami teplota dosahovala až 28 stupňov), pôsobili teda na nezainteresovaných ľudí dosť zvláštne oblečené. Pointa tkvie v tom, že na nasledujúcich fashion weekoch sa nosia trendy z predchádzajúcich týždňov módy, teda v tomto prípade z februárového MFW. V uliciach bolo vidno medvedíkové zimné huňaté kabáty z dielne Max Mara a iné, červené nadkolenné čižmy Fendi, zimné bundy Versace, ktoré sa takmer pri 30 stupňoch počas dňa s čiapkami museli nosiť dosť obtiažne. Streetstyle outfity z ulíc Milána čítaj neskôr v článku Top outfity z ulíc počas Milan Fashion Week.

Švajčiarsko-talianská modelka a influencerka XENIA TCHOUMITCHEVA - s ruskými koreňmi s teraz 1,3 miliónmi sledovateľov na instagrame, ktorú som zachytila počas týždňa módy v Miláne viackrát na videách (sleduj stránku Mya Mirell Fashionista na facebooku) prišla na prehliadku značky Versace v outfite z februárovej Versace kolekcie pre túto sezónu Jeseň/Zima 2017/18 - v typickej oranžovo čiernej bunde a v čiapke s nápisom Loyal (o Versace kolekcii čítaj článok na blogu myamirell.eu Versace - 26. február 2017).

XENIA TCHOUMITCHEVA na prehliadke značky Trussardi v pruhovanom kostýme.

XENIA TCHOUMITCHEVA na prehliadke značky Trussardi v pruhovanom kostýme

Najväčší chaos, paniku a radostné očakávanie, taliansky temperament, bolo vždy cítiť pri príchode slávnej talianskej blogerky CHIARRA FERRAGNI na módne prehliadky (fotografia dolu) samozrejme okrem svetových modeliek, či celebrít. Bolo umením získať nejakú zaujímavú fotografiu cez množstvo ľudí tlačiacich sa do jej priazne a pokrikujúcich jej meno. Takýto úspech a fanúšikov nemá ani módna ikona Anna Dello Russo, slávna talianska trendsetterka, bývala riaditeľka Vogue Italia, ktorá je preslávená pre svoj štýl a outfity, v ktorých sa zjaví iba raz a viac už nie. (podrobnejšie o nej čítaj na blogu myamirell.eu - celebrity, osobnosti na MFW - február 2017)

Talianska fashion blogerka CHIARA FERRAGNI na prehliadke značky VERSACE - 22. september 2017. Chiara má jednoducho veľkú popularitu a početný zástup fanúšikov, ktorí sa tlačia do jej priazne s cieľom o najväčší úlovok - selfie fotku. Na módnych prehliadkach, kde sa sa zjavila, nebola núdza o radostné výkriky a žalostné prosby o selfie. Videá streetstyle situácie aká panovala pri príchodoch jednotlivých hviezd si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá ako aj ďalšie fotografie z Milan Fashion Weeku - v albume Milan Fashion Week september 2017.

CHIARA FERRAGNI v obkľúčení fotografov a fanúšikov so svojimi bodyguardami - prehliadka značky Versace, 22. september 2017

Rovnako tomu bolo aj na ďalších prehliadkach - panika panovala napríklad aj na prehliadke značky PRADA, obrázok dolu, či na prehliadkach značky FENDI, kde to už vyzeralo kultivovanejšie a iných.

30 ročná blogerka a trendsetterka CHIARRA FERRAGNI - v obkľúčení fanúšikov a fotografov, PRADA - 21. september 2017

Talianska slávna bloggerka, trendsettterka, 30 ročná CHIARRA FERRAGNI vo svojom outfite pre prehliadku značky PRADA, 21. september 2017

Známa a vyhľadávaná je posledný čas aj jej sestra VALENTINA FERRAGNI s 1,4 milióna followers na instagrame. Kde sa zjaví , tam ju očakáva množstvo fanúšikov a fotografov. VALENTINA FERRAGNI – sestra slávnej talianskej bloggerky Chiara Ferragni, ktorú už taktiež sláva jej sestry spravila celebritou. Oslovila som ju preto v krátkou videu, ktoré si môžete pozrieť na stráke Mya Mirell Fashionista, aby pozdravila Slovensko a na mojom youtube kanáli mya mirell:

Valentina je veľmi milá a ochotná zapózovať, či spraviť rozhovor, pokiaľ sa práve neponáhľa, ako po módnej prehliadke značky Blumarine, kde doslova vyletela. Neskôr som ju stretla aj v známom milánskom nákupnom centre La Rinascente, kde som bola pred záverečnou s týmto priateľom pri skúšaní a nakupovaní. Musím povedať, že od februárového Milan Fashion Weeku veľmi schudla a dievčatá sa na jej instagram profile dožadujú návodu na diétu. (trošku na bulvárnu nôtu).

Ďalšou celebritou z módneho sveta je známa kráska, modelka ELSA HOSK - Victoria´s Secret Angel, ktorú sa mi na živo a úplne z blízka podarilo zachytiť po prehliadke značky Blumarine na videu - video si môžeš pozrieť na mojom youtube kanáli mya mirell a na facebook stránke Mya Mirell Fashionista. . Modelka musela rapídne schudnúť a má teraz až taký ektomorfný typ postavy , no aj v skutočnosti je veľmi krásna so zaujímavým snovým pohľadom, pekným tvarom očí, jemná, krehká bytosť - hotový éterický anjel.

Svetová top modelka, Victoria Secret Angel, ELSA HOSK – prehliadka značky BLUMARINE, 23. september 2017

Svetová modelka, Victoria Secret Angel, GEORGIA FOWLER – prehliadka značky BLUMARINE, 23. september 2017

Na fashion weekoch nie je teda núdza o známe modelky. Jednou z mojich obľúbených je aj kórejská modelka SORA CHOI. (video z februárového Milan Fashion Weeku, kde som Soru zachytila, ako na ňu všade striehli fotografi, si môžete pozrieť tu):

Z osobností módneho sveta som zachytila aj mnohé iné známe tváre, celebrity a modelky ako modelku MARJAN JONKMAN, slávnu modelku GRACE ELISABETH, ktorú ste mohli vidieť po týždni módy v Miláne tiež s modelkami Elsa Hosk a Georgina Fowler na novembrovej prehliadke Victoria Secret Fashion show v Číne, či exotickú modelku z Kórei SORA CHOI, taktiež menom Sola, s ktorou som sa rozprávala a urobila si aj selfie. Modelka je veľmi zlatá, ultraštíhla a najmä vysoká, nemala som opätky, naopak ona áno a cítila som sa pri nej ako „piadimužík“. Je priateľská a dalo sa s ňou porozprávať aj po náročnom dni. Paradoxom je, že na druhý deň ma oslovil kórejský fotograf, ktorý chcel so mnou spraviť zopár fotiek a po rozhovore vysvitlo, že je kamarát tejto modelky. Nechala som ju teda pozdravovať druhýkrát . Ako sa zvykne hovoriť, svet je malý, dokonca aj v Miláne dochádza k nepredstaviteľným náhodám.

Kórejská modelka SORA CHOI po prehliadke značky VERSACE na fotke so mnou a v pauze, 22. september 2017

Profesionálna fotografia od môjho talianskeho kamaráta, fotografa a architekta PAOLO IASILLI, aj takýto zabijácky pohľad dokáže inak milá a pohoďácka Sora nahodiť .

Celebrity, fashion influenceri, známe osobnosti z oblasti módy, blogeri prichádzali na módne show v neprehliadnuteľných zaujímavých outfitoch. Celé streetstyle divadlo vo videách a fotografiách si budete môcť pozrieť na stránke Mya Mirell Fashionista na facebooku a tu v nadväzujúcom článku - Top outfity z ulíc Milána počas Milan Fashion Week. Na väčšine módnych prehliadok tradične nikdy nechýba ani známa fashion a streetstyle fotografka TAMU Mc PHERSON, ktorú som viackrát zachytila - fotografia po prehliadke značky Trussardi. Tamu sa narodila na Jamaica, neskôr sa presťahovala do New Yorku a stala sa streetstyle fotografkou a blogerkou. Na Milan Fashion Weeku ju taktiež bolo vidno v akcii pri práci.

Tamu McPherson - prehliadka značky Trussardi, 24. september 2017

TAMU McPHERSON na prehliadke značky Versace, foto dolu, 22. september 2017

TAMU McPHERSON a ANNA DELLO RUSSO v rozhovore - streetstyle fotografia pred prehliadkou značky PRADA, 21. september 2017 . Ako vidno aj Tamu došla oblečená trendovo v károvanom šedom saku, o ktorom som písala v predošlom článku.

TAMU McPHERSON - fashion a streetstyle fotografka na prehliadke značky PRADA (vľavo) s ANNA WINTOUR (vpravo)

Talianska módna ikona, trendesetterka, infleucerka ANNA DELLO RUSSO v outfite Prada na prehliadke značky PRADA. Video si môžete pozrieť na stránke Mya Mirell Fashionista na facebooku.

Ostatné fotografie a videá pridám na facebook stránku Mya Mirell Fashionista a na svojom instagram profile mya_mirell

ANNA WINTOUR došla na prehliadku značky Versace, 22. september 2017 v takomto striebornom outfite. O celebritách a konkrétne Anne som písala v predošlom článku z februárového Milan Fashion Week, čítaj tu: http://myamirell.eu/?p=1867

A takto Anna Dello Russo publikovali na gettyimages:  http://www.gettyimages.com/detail/news-photo/anna-dello-russo-attends-the-versace-show-during-milan-news-photo/851602478#anna-dello-russo-attends-the-versace-show-during-milan-fashion-week-picture-id851602478

Profesionálne foto ANNA DELLO RUSSO od talianskeho kamaráta PAOLO IASILLI - foto folu, taliansky streestyle fotograf , architekt

ANNA DELLO RUSSO vždy zažiari v zaujímavých oufitoch daných značiek, na ktorých prehliadky príde. Trblietavý zelený outfit na prehliadke značky Salvatore Ferragamo, 23. september 2017. Video, ktoré som natočila si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista a na youtube kanáli mya mirell.

Ako vždy, módne prehliadky si nenechá ujsť ani známy SIMONE MARCHETTI, fashion editor v talianskom denníku La Repubblica, vplyvný človek vo svete módy, talianska módna ikona a streetstyle ikona s osobitým štýlom. Simone patrí k špičke a autoritám fashion editorov, na jeho názore záleží, jeho oči a oči ostatných svetových módnych kritikov (v úvode spomínaných) sa vždy pozorne upierajú na vychádzajúce kolekcie a trendy jednotlivých návrhárov. Objavuje sa aj na popredných módnych blogoch, magazínoch, vždy púta záujem fotografov a na módnych portáloch sú publikované jeho štýlové outfity. Je známy pre svoj vycibrený jemnocitný vkus.

SIMONE MARCHETTI a ja (fashion editor, redaktor, módny kritik a ikona módy) pred prehliadkou značky ANTONIO MARRAS, 23. september 2017, foto: fotograf z USA Burke Atkerson

CARINE ROITFELD - bývalá šéfredaktorka magazínu VOGUE PARIS na prehliadke značky Prada, 21. september 2017.

Carine sa objavila aj na ostatných módnych prehliadkach v rovnako zaujímavých outfitoch, ako napríklad aj na prehliadke značky Versace. Videá streetstyle situácie si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

Video streetstyle situácie, ktorá panovala pri zjavení sa Doutzen Kroes si môžete pozrieť na mojom youtube kanáli mya mirell

Na prehliadke značky Versace, 22. septembra zažiarili top modelky z 90. rokov (čítaj v článku Versace módna prehliadka – jar/leto 2018). Takto profesionálne zachytil na ulici HELENE CHRISTENSEN taliansky fotograf a architekt PAOLO IASILLI.

Viac fotografií - neskôr v článku o modelkách z Milan Fashion Week, sleduj instagram mya_mirell a facebook stránku Mya Mirell Fashionista.

Keď chcete zachytiť celebrity a známe osobnosti, musíte sa dostať na módnu show skôr a taktiež skôr odísť a potom čakať dlhšie, kým všetky postupne povychádzajú. Obyčajne dostávajú prvé rady tzv. „front row“ pri prehliadkových mólach. Niektoré celebrity odchádzajú skôr medzi prvými, niektoré prichádzajú aj hodinu vopred, iné sa zdržia v backstage a odchádzajú neskoro. Prítomní fotografi bažiaci po kvalitných fotografiách to preto nemajú vždy ľahké, behať z jednej show na druhú a všetko stíhať, keďže módne prehliadky na seba nadväzujú. Tento istý hektický maratón som si zažila aj ja s tým, že som mala aj pozvánky na módne show, bola som teda patrične oblečená (na každý deň v dvoch rozdielnych outfitoch), obyčajne s vysokými opätkami a zároveň pripravená ako paparazzi zachytiť zaujímavé osobnosti pre výsledný fashion report, no bežať ako niektorí fotografi za objektom záujmu hľadáčika, sa mi už naozaj nechcelo. Street style fotografi z radov mužov to mali ľahšie ako ich kolegyne fotografky, aspoň nemali opätky a nestáli dlhé hodiny v štýlových outfitoch.

Milan Fashion Week si tradične nenechá ujsť ani slávna celebrita, OLIVIA PALERMO, americká módna ikona, trendsetterka, ktorá nechýbala na viacerých módnych prehliadkach – tu som ju zachytila po prehliadke značky Salvatore Ferragamo, fotografia je z videa, video si budete môcť pozrieť na stránke Mya Mirell Fashionista.

Modelku GRACE ELISABETH, ďalšieho Victoria Secret anjela som na Milan Fashion Weeku mala možnosť opäť stretnúť viackrát, keďže predvádzala pre viaceré módne značky, rovnako ako aj vo februári. Po prehliadke značky Salvatore Ferragamo som ju oslovila večer, kedy už bola značne unavená a aj napriek tomu mi odpovedala na pár otázok i keď trošku neochotne. No prehliadkový maratón, ktoré tieto modelky zažívajú od rána do večera s následným fotením a naháňaním sa častokrát bez jedla, ako som počula rozhovor modeliek po prehliadke značky Sportmax, nie je až taká jednoduchá práca, ako sa zdá byť. Podobné informácie z prvej ruky mi dala aj moja známa pracujúca pre módny dom Versace, s ktorou som bola na večierku s návrhárom, dizajnérom topánok Cesare Paciotti v talianskej Matere, kde sme strávili príjemný večer plný hudby, spievania a tanca. O tom neskôr na blogu myamirell.eu. Veľmi známe zákulisné informácie o diétach modeliek, ktorými sa to iba hemží v módnom biznise, niekedy až nechávajú rozum stáť. Veľmi nepekným príkladom je teraz nová hviezda prehliadkových mól mladučká Kaia Gerber, dcéra slávnej matky Cindy Crawford, ktorej váha podľa môjho názoru, čo som ju mala šancu vidieť, hraničí s anorexiou. To nebude samozrejme prípad modelky Grace ani modeliek ako sú Isabeli Fontana, čo je zrelá žena s peknou figúrou.

Po rozhovore s modelkou GRACE ELISABETH - no už som stihla zachytiť na videu iba malé zamávanie, po prehliadke značky Salvatore Ferragamo, 23. september 2017. Je to ďalšia z mojich obľúbených modeliek, teraz v novembri predvádzala na slávnej Victoria Secret show v Číne. Tu už bola značne unavená (bolo okolo 10 hodín večer) po prehliadke značky Salvatore Ferragamo a po celodennej práci, čo mi aj povedala, ale malý úsmev a zamávanie tam je. Fotografia je z videa, video si môžete pozrieť aj na stránke Mya Mirell Fashionista a na blogu myamirell.eu v článku Celebrity na MFW.

modelka GRACE ELISABETH – profesionálna fotografia od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIK

Milan Fashion Week je obľúbeným módnym podujatím, na ktorom sa každoročne zúčasťňujú svetové hviezdy väčšieho či menšieho formátu, zvučné mená talianske, či zahraničné. Módnu prehliadku značky Gucci navštívili hviezdy ako tradične SALMA HAYEK v Gucci outfite, či herečka DAKOTA JOHNSON a mnohé iné talianske či svetové celebrity. Streetstyle footografie z ulíc pred prehliadkou značky Gucci budú publikované na facebok stránke Mya Mirell Fashionista.

Francois-Henri Pinault a SALMA HAYEK - Gucii módna prehliadka, Milan Fashion Week, 20. september 2017 , zdroj: Getty images

herečka DAKOTA JOHNSON na prehliadke značky Gucci – zdroj: pinterest

Herečka DAKOTA JOHNSON a módny návrhár ALESSANDRO MICHELE - Gucci na finálnom večeri Green Carpet Fashion Awards (čítaj viac v článku predtým) , 24. september 2017, zdroj: fashionista.com

Herec JARED LETO typický predstaviteľ Gucci "šik podivína", ktorým sa stal po februárovej prehliadke Gucci na Milan Fashion Week. Jeho aktuálny otfit z Gucciho terajšej septembrovej kolekcie jar/leto 2018. Fotografia z podujatia MTV EMAs, zdroj: Vogue Espana

Na prehliadku značky GIORGIO ARMANI sa prišla pozrieť aj herečka CATE BLANCHET. Fotografia s módnym návrhárom Giorgio Armani. Pred prehliadkou samozrejme panovala opäť panika a striehnutie na celebrity zo strany fotografov v širokom okolí. Fotografiu nižsie sa poradilo urobiť môjmu talianskemu kamarátovi, fotografovi a architektovi PAOLO IASILLI, ja som sa cez ten dav ku Cate nedostala.

CATE BLANCHET – Giorgio Armani prehliadka, 22. september 2017 , foto: taliansky streetstyle fotograf a architekt PAOLO IASILLI

Herečka CATE BLANCHET (foto dolu) a módny návrhár Gorgio Armani, zdroj: dailymal.co.uk

Milan Fashion Week je vždy udalosťou, ktorá priláka mnohé talianske celebrity. Talianska herečka MARIA GRAZIA CUCINOTTA po prehliadke značky Ermanno Scervino. Pani herečka je stále krásna pôvabná dáma, ale teda výšku 177 cm teda nemá, stála som veďľa nej :) Video si budete môcť pozrieť na stránke facebook - Mya Mirell Fashionista.

MARIANO DI VAIO - taliansky sexi model, herec, fashion designer narodený v máji 1989 má na svojom instagramovom konte už 6,2 milióna sledovateľov. Niet sa čo diviť, ženy, dámy, z neho vedia byť častokrát ako sa hovorí "mimo". Po prehliadke značky Ermanno Scervino v štýlovom károvanom kostýme sa nedal rozhádzať objektívmi mieriacimi do tváre a hrdo si vykračoval aj so svojou priateľkou po ulici. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

Na Milan Fashion Weeku a prehliadkach sa objavovali predovšetkým ľudia z módneho biznisu.

ELLEN Von UNWERTH – známa fotografka a režišérka, špecializuje sa na erotickú ženskosť vo fotografii, provokatívnu fotografiu, pracovala tiež ako fashion modelka pred desiatimi rokmi, kedy sa stala fotografkou, a fotí najmä módu, editoriály a reklamnú fotografiu, fotografia: od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIK

Takto som ELLEN Von UNWERTH na fotke nižšie zachytila ja na prehliadke značky Versace. Videá si môžete pozrieť na stránke Mya Mirell Fashionista na facebooku.

EVELINA KHROMCHENKO – exšéfredaktorka L’Officiel Russia , televízna moderátorka, módna expertka – fotografia je od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIK

ex šéfredaktorka magazínu VOGUE Brazile – fotografia je od ruskej fotografky MARINA ONISHCHIK

Aj takéto módne vychytávky ste mohli vidieť v uliciach Milána počas týždňa módy – ruský slávny televízny stylista a módny expert v ružovom kostýme, ktorého som zachytila na prehliadke značky VERSACE, 22. september 2017. Tu je jeho stránka: alexandrrogov.com

IRENE KIM - kórejsko-americká hviezda, modelka, televízna osobnosť

Na tomto septembrovom Milan Fashion Weeku sa to len tak hemžilo čínskymi a kórejskými celebritami, pri ktorých vystupovaní z limuzín ázijskí fanúšici nadšene „štebotali“. Pred prehliadkou značky Fendi, povestné Fendi červené nadkolenné čižmy, ktoré zvolila ako outfitovú časť väčšina celebrít.

Túto čínsku celebritu v zelených šatách som zachytila aj na prehliadkach značky Fendi – fotografia z videa a na prehliadkach značky Prada či Blumarine.

čínska celebrita pred prehliadkou značky FENDI

čínska celebrita pred prehliadkou značky PRADA

CATHERINE POULAIN – medzinárodná modelka, influencerka, blogerka po prehliadke značky Trussardi – viac na blogu myamirell.eu - čítaj článok o celebritách z MFW február 2017 tu: http://myamirell.eu/?p=1867

CATHERINE POULAIN – modelka, influencerka, blogerka, trendsetterka, v backstage po prehliadke značky Calcaterra. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

Na každom fashion weeku nesmie chýbať ani LEONA JIMÉNEZ MONGE, 34 ročná modelka, blogerka, trendsetterka, majiteľka beauty salónu, pôvodom z Costa Rica, ktorá je vyhľadávaná fotografmi pre svoje outfity. Zachytila som ju na niekoľkých módnych show ako napríklad tu prehliadka značky Sportmax, 22. september 2017 a taktiež vo februári v jednom z najlepších outfitov - nájdeš na blogu myamirell.eu v článku najlepšie outfity z MFW - 26. február 2017. 

DOINA CIOBANU - na prehliadke značky Sportmax, Milan Fashion Week, 22. september 2017

Milan Fashion Week si nenechala ujsť ani monacká princezná Charlene, ktorá sa zúčastnila viacerých prehliadok. Zdroj: pinterest

Ing.arch. Miroslava Vaňharová - Mya Mirell

fashion blog: www.myamirell.eu

facebook blog page: https://www.facebook.com/mirellfashionista/

instagram: mya_mirell

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
4
Poslať správu
Vitajte na fashion blogu Mya Mirell zameranom na všetky aspekty Módy, Krásy, Životného Štýlu a môjho osobného náhľadu na módu. Prinášam pohľad predovšetkým zo sveta módy v Miláne, módne reporty z Milan Fashion Weeku.

Chceš vedieť, keď mvanharova pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.