4.3.2018 17:54

Nahé fotky katolíčky a Brad Pitt na záchode

18+
CITLIVÝ OBSAH
Článok môže obsahovať:
produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
sex, nahotu a iný nsfw obsah
násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
MÁM NAD 18 A CHCEM ZOBRAZIŤ OBSAH
Čriepky bežných dní.

Nič nie je horšie ako vymýšľať prvú vetu textu. Premýšľanie je zlo. Mozog je zlo. Keby sme sa viac riadili pocitmi, tak....tak by bolo viac samovrážd. Alebo by na ne nebol žiadny dôvod.

Nemám rád svoj štýl písania a písanie je vlastne rozprávanie bez zvuku. Preto radšej počúvam ako hovorím. Potom o mne vravia, že vyzerám byť stále smutný. Moje ticho však nie je dôsledok môjho smútku, môžu za to slová, ktoré počúvam. Občas je dobré iba pozorovať, pýtať sa a nič netvoriť. Zachytíš tak mnoho detailov, ktoré by ti inak unikli.

Čo by si vo svojom živote zmenila, ak by si sa mohla vrátiť roky späť s terajšími skúsenosťami? Nemala by som deti. Toto mi povedali skoro všetky. Príroda dobre vie prečo vymyslela pudy. Zakapali by sme. Nemnožili by sme sa a nemuseli by sme riešiť budúcnosť. Žiadne elektromobily, iba poctivé benziňáky. Kurva, nemôžem si pomôcť, ženská sa musí chytiť na Mustanga a nie na auto, ktoré pichneš do zásuvky.

Keby som aj chcela, v tomto meste si milenca asi ani nenájdem. Vieš, vernosť je len nedostatok príležitostí. Táto matka troch detí má gule si to priznať. Čím viac spoznávaš ostatných ľudí, tým menej si prídeš skazený. Človeka už ani porno nebaví, je to prežitok a neurobí ťa čudným.

Písal som si s dievčaťom na divnej zoznamke. Túto stránku tu asi nikto nepozná a to je dobre. Chválila mi moje IQ, aj keď mala chváliť skôr moje EQ, logické úlohy sme spolu predsa neriešili. Aj tak potešilo. Písali sme si chvíľu a už mala potrebu ukázať fotky toho, čo som mal možno, ale iba možno neskôr vidieť v jej izbe.

Rozhodli sme sa vystúpiť z anonymity. Zistili sme, že sa poznáme aj v reálnom svete. Teda ona mňa viac ako ja ju. Považoval som ju za dievča, ktoré navštevuje katolícku školu a chodí pánovi farárovi leštiť krucifix. Také ma nikdy nezaujímali. Asi som sa predsudkami pripravil o veľa fotiek a sexu.

Aj tak sa chce stretnúť. Mne sa nechce. Možno aj preto, lebo som momentálne vyzutý z emócií. Stratilo to čaro ulovenia, ako keby ťa poslali s brokovnicou do ZOO. Žiadne napätie z neúspechu. Chcem iba kamaráta na prežívanie pekných vecí, povedala. Vždy som si prial, aby mi to niektorá pošepkala. Hovoria, že ak niečo veľmi chceš, tak sa ti to aj splní. Nehovoria však, že nie vždy v správnu dobu. Dávaj si pozor na to, čo si praješ.

Často myslím na ostatných ľudí. Nedávno som myslel na Brada Pitta. Čo tak asi robí celé dni? Môže si všetko dovoliť pretiahnuť a kúpiť. Alebo najprv kúpiť a potom pretiahnuť. Na čo myslí, keď sere? Honieva si? Tak obyčajné veci a tak neobyčajný človek. Možno by si rád objednal s kamošmi lacnú letenku, opil sa v centre a dogrcal sa na verejnosti. Bez výčitiek od okolia.

Myslí aj na mňa niekto? Brad asi nie. Ale iba kvôli tomu, lebo ma nepozná. A tí, ktorí ťa poznajú? Myslia na teba? Skôr myslia iba na seba. Možno sa cítia rovnako opustení. Našťastie majú sociálne siete a tam sa vždy niekto nájde. Niekto kto im dá dôvod začať znova bez výčitiek. Zahodiť, neopravovať. Motto dnešnej doby. Nie si poctivý človek, máš iba málo zaujímavých príležitostí.

Je zvláštne, že ma vždy viac deprimovali pekné dni ako tie škaredé. Slnko a modré nebo ti ukáže toľko krásy, že jednoducho to tvoje srdce niekedy nemusí zvládnuť. Čiernoty sa do človeka zmestí viac, ráta s ňou. Krása ťa môže prekvapiť a zničiť.

Nezabudni čítať aj ostatných blogerov, začni písať vlastné blogy. Ak si ma chceš pridať na IG alebo na FB tak odkazy nájdeš v mojom profile. Minule som tu dal linky, pridalo si ma pár ľudí a zo slušnosti som si ich pridal tiež. Musím sa teraz dívať na bezduché instastories neznámych ľudí. Tak ak ma chceš znova zdeprimovať, daj si s tým aspoň trošku viac námahy. Namaste.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
3
Poslať správu
27 years // work // nihilist // overthinking // movies // beard // thinning hair // black

Chceš vedieť, keď Tomino pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.