11.5.2018 19:12

Annakiki - explózia farieb a nápaditosti, Milan Fashion Week 2018

Annakiki - Milan Fashion Week, február 2018, kolekcia jeseň/zima 2018/19

Ako ticho pred búrkou a to doslova. Tento týždeň módy - Milan fashion Week 2018 (02/2018) nebol veľmi priaznivý na počasie, priniesol spŕšku aj sneh, ale aj búrku nápadov, farieb, štýlov a emócií na módnom poli. Jedinou konštantou týždňa módy ženy, tak v uliciach ako aj v kolekciách z prehliadkových mól, bola farba. Farby, ktoré vládli v uliciach aj na mólach boli mixované medzi sebou od krvavej červenej, cez žiarivú ružovú, všetky jej odtiene, žltú a najmä svietivé, fluorescentné.

Známa modelka, blogerka, módna ikona Diona Ciobanu v ružovom outfite po prehliadke značky Emilio Pucci, v týchto dňoch nám trochu snežilo/pršalo, no ani to nebránilo niektorým módnym ikonám prísť v šialených letných outfitoch. Diona zvolila ružový outfit aj na prehliadku značky Fendi. Viac - sleduj facebook stránku Mya Mirell Fashionista.

PREDSTAVME SI ZNAČKU ANNAKIKI

Značka Annakiki je prezentovaná nezávislým módnym dizajnérom, návrhárkou vlastným menom Anna Yang. Anna sa narodila v rodine krajčírov a už od ôsmych rokov sa pomaly začala učiť umeniu navrhovania odevov. Sen návrhárky bol vždy môcť sa vyjadriť prostredníctom módy a vytvoriť vlastnú značku, ktorá by zaujala ľudskú predstavivosť a vyjadrovala ideu krásy a pozitívneho prístupu k životu. Značka Annakiki v sebe zahŕňa jedinečnosť, rebéliu a inováciu. Odevy sú explóziou farieb a tvarov kombinovaných s kontrastnými textúrami a materiálmi.

Módna prehliadka značky Annakiki bola explóziou farieb ladená do ružovej, červenej, žltej, zelenej, hnedej, modrej a béžovej s tvarovými kreáciami. Celé video z módnej prehliadky si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Video tu: https://www.facebook.com/mirellfashionista/videos/1558615900912690/

Všetky čiastkové videá na instagrame mya_mirell:

Annakiki – módna show počas Milan Fashion Weeku, kolekcia jeseň/zima 2018-19, fotografia z videa – video celej prehliadky si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista a instagrame mya_mirell

Ostatné fotografie z prehliadky a street style v uliciach Milána nájdete v albume Milan Fashion Week - february 2018 na facebook stránke blogu myamirell.eu s názvom Mya Mirell Fashionista.

Video záverečného finále:

ostatné čiastkové videá - na instagrame mya_mirell

Počas módnych týždňov značka participovala formou prezentácií v showroomoch v Londýne, Paríži a Miláne. Tieto mestá sú hlavnými mestami módy, avšak všetky sú odlišné, ako vraví návrhárka Anna Yang. Londýn je podľa nej plný inovácií, Miláno má veľmi dlhú históriu a znamenité dedičstvo remeselného spracovania, Paríž je elegantný a trendový. Značka je nezávislou a predstavuje súčasnosť a netradičnosť. Pri vytváraní návrhov, rodení prvotných ideí, si Anna berie za vzor vždy ženu s osobnosťou, ktorá má na sebe rada experimentovanie a zmeny. Vďaka spolupráci s Looney Tunes - americká animovaná séria komediálnych krátkych filmov od Warner Bros., sa vrátila naspäť k rokom osemdesiatym, kde vyrástla. Veľkou túžbou a naplnením je možnosť vytvárať znamenité módne show, návrhárka Anna Yang o sebe tvrdí, že je perfekcionistka. Po predvedení prvej talianskej show s názvom Nevyriešitelné Záhady v roku 2017, je pravidelným módnym návrhárom uvedeným v harmonograme počas Milan Fashion Weeku.

ANNAKIKI - Milan Fashion Week, kolekcia jeseň/zima 2018/19, zdroj: the impression, foto - imaxtree

Annakiki - kolekcia jeseň/zima 2018-19

Charakterizoval ju jasot farieb a záplava foriem a materiálov. Je to dobrodružstvo pop s návratom ku glam rokov osemdesiatych, prehodnotenie. Deväťdesiate roky, to je bezčasová ženskosť. Módna návrhárka Anna Yang sa rozhodla vyskúšať na svojej ceste dizajnéra niečo nové a zvolila uvoľnenie a krotenie rytmov. V duchu princípu hesla menej je viac, použila techniku koláže látok, čím docielila unikátny dizajn každého jedného produktu a oblečenie v dvoch štýloch.

ANNAKIKI - Milan Fashion Week, kolekcia jeseň/zima 2018/19, zdroj: the impression, foto - imaxtree .

Annakiki - detail, zdroj: pinterest

Materiál

Klasické PVC sa spája s vlnenou látkou dávajúc život lesku novej hutnosti. Jedná sa o novú kolekciu od tej istej návrhárky Anna Yang s názvom Dva v jednom , ktorá myslí predovšetkým na väčšiu trvanlivosť a ekonómiu produkcie. Za cieľ má zrealizovať menej kusov, ale s revolučnou dvojitou pozornosťou na autentickosť, jedinečnosť a dlhovekosť.

ANNAKIKI - Milan Fashion Week, kolekcia jeseň/zima 2018/19, zdroj: the impression, foto - imaxtree

Celé video z prehliadky je uverejnené na stránke facebook - Mya Mirell Fashionista v kategórii Video. Článok aj na blogu myamirell.eu, kde sa dozviete aj ostatné novinky z Milan Fashion Weeku a z oblasti módy.

Na týždeň módy v Miláne sa vždy prídu pozrieť a predviesť sa v zaujímavých outfitoch fashion blogeri, stylisti, módni experti, fashionisti, lokálne aj svetové módne ikony a odborná verejnosť z oblasti módy ako šéfredaktori módnych magazínov, ale i svetoví herci, ktorí si túto príležitosť nenechajú ujsť. Táto prehliadka nasledovala po prehliadke značky Gucci, kde sa mihlo veľa kreatívnych outfitov a niektorí potom pokračovali aj na túto prehliadku. Podarilo sa mi zachytiť tento zaujímavý look, zhodou okolností moji známi odetí v značke Annakiki v kolekcii pre jar/leto 2018 :

Aktuálnu kolekciu pre túto sezónu jar/leto 2018 z dielne Annakiki reprezentuje aj modelka Marjan Jonkman , pozrime sa na ňu, srší z nej hravosť, rebélia a mladícka odvážnosť:

zdroj: Annakiki

Mya Mirell

fashion blog: www.myamirell.eu

facebook blog page

Mya Mirell Fashionista:  https://www.facebook.com/mirellfashionista/

instagram: mya_mirell

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na [email protected].

Ohodnoť blog
1
Poslať správu
Vitajte na fashion blogu Mya Mirell zameranom na všetky aspekty Módy, Krásy, Životného Štýlu a môjho osobného náhľadu na módu. Prinášam pohľad predovšetkým zo sveta módy v Miláne, módne reporty z Milan Fashion Weeku.

Chceš vedieť, keď mvanharova pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.