Móda

Keď sa ťa jeseň opýta, čo si nosil v lete

17.9.2018 20:56
Verím, že to bol najčastejšie beachwear, alebo možno aj niektorý z týchto trendov?

Toto predĺžené leto nám asi všetkým robí veľkú radosť. O to viac tým, ktorí to majú podobne ako ja a už keď zacítia prvý závan jesenného vzduchu, sadá na nich nostalgia. Ešteže príde babie leto, konečne ten správny čas začať plánovať „letnú“ dovolenku niekde, kde bude horúco, kde sa pôjdem zohriať.

Aké by to bolo leto, keby sa žiadny dizajnér nechopil neodmyslitelnej klasiky. S tropickým havajským vzorom sa vo svojej kolekcii na leto 2018 vyhral módny dom Gucci a poňal to v retro štýle, ktorým v podstate aj tento vzor sám o sebe je.

Síce medzi jeden z letných trendov patrili jeansy pod šatami, ale teploty nám ho našťastie neumožňovali nosiť. Obávam sa však, že pomaly prichádza jeho čas a ešte viac toho, že mu podľahnem aj ja. Slamené kabelky sa objavili aj v uliciach veľkomiest a akoby nám chceli navodiť dovolenkovú atmosféru prímorských destinácií. Ďalším trendom boli mnou nepochopené chlpaté šľapky, ktoré si namiesto teenagerok osvojili v prevažnej miere štyridsiatničky. Pomaly odoznieva aj trend nafukovačiek v podobe ružových plameniakov a nahrádza ich čistá elegancia nafukovačky v tvare motýľa od značky Missoni.

Aby sme sa však mali na čo tešiť, nedávno mi pristál v mailovej schránke newsletter s predmetom: Cycling shorts are back! Už som v nich pár outfitov zachytila a teda zatiaľ vo mne vzbudili iba spomienky z detstva, keď sme ich ešte volali elasťáky. Ja ako starý klasik si leto predstavujem strávené na boso, v plavkách a v bielej ľanovej oversized košeli.

A ty? V čom si strávil leto ty?

BLOG: http://www.shinelikeadiamonds.com/

FOTO: @labant_photo

MUAH: @maria_dizdarevic

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.
Priemerné hodnotenie
zatiaľ málo hodnotení
Ohodnoť blog
Pre hodnotenie sa musíš prihlásiť!
Prihlásiť
0
Nahor
Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať
BOLESTI HLAVY, MÁLO ENERGIE A SUCHÁ POKOŽKA? DODAJTE TELU ŽELEŽO!
Zero waste nikdy nebudem
Kto sú najdôležitejší ľudia na svete?
Far Over the City Bridges Cold
Ľudia v našom coworkingu
Prečo začať s jógou?