2.10.2018 19:33

Kaia Gerber, Rita Ora, Bill Murray, Anna Wintour, Anna dello Russo... - Celebrity na prehliadke Prada_ jeseň/zima 2018/19

Milan Fashion Week – Moda Donna, 20. – 26. február 2018, jeseň/zima 2018/19, celebrity na prehliadke Prada

Predtým, než sa pozrieme spoločne na teraz skončený týždeň módy v Miláne, ktorý sa konal v septembri v čase od 18. do 24. 9. 2018, chcela by som sa vrátiť k predošlému februárovému týždňu módy, ktorý opäť prilákal množstvo celebrít z celého sveta. A toto býva na týždňoch módy jeden z najzaujímavejších momentov.

Február 2018 bol na celebrity skutočne bohatý, prišli herci zahraniční aj talianski, speváci, módne ikony, šéfredaktori svetových magazínov, významní ľudia z módnej branže. Predvádzali známe modelky ako dcéra Cindy Crawford, 16 ročná Kaia Gerber, ktorá opustila prehliadku tentokrát v sprievode iba jedného bodyguarda a mne sa ju podarilo zachytiť aj na videu. Nie vždy je situácia priaznivá pre striehnúcich fotografov, novinárov, ktorí sa snažia zachytiť tú ktorú celebritu.

Video celebrít na prehliadke značky Prada si môžete pozrieť na facebook stránke blogu myamirell.com s názvom Mya Mirell Fashionista tu: https://www.facebook.com/mirellfashionista/videos/1659003984207214/

Tiež aj na mojom youtube kanáli mya mirell tu:

Na septembrovej prehliadke značky Moschino počas Milan Fashion Weeku (09/2017) strážili mladú modelku Kaia Gerber bodyguardi až štyria a dostala sa jej vtedy prezývka "nedotknuteľná". Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

Kaia Gerber odchádza z prehliadky značky Prada v sprievode bodyguarda ako jediná z modeliek.

Britská speváčka, skladateľka a herečka Rita Ora bola veľmi milá a ochotne prišla pozdraviť svojich fanúšikov, niektorí došli až z Kanady. Rozdávala podpisy a neváhala si s fanúšikmi spraviť aj selfie. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista.

Prehliadky značky Prada sa zúčastnil aj americký herec Bill Murray známy z filmu Krotitelia duchov - Ghost Busters. Za ním v pozadí je známy filmový režisér Wes Anderson. Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista v kategórii Video.

Herec Bill Murray a Wes Anderson - prehliadka značky Prada, Milan Fashion Week, február 2018

Na prehliadke boli prítomní aj šéfredaktori rôznych módnych magazínov. Andreev Igor – šéfredaktor magazínu Numero Russia v červenom outfite a veľa neho povestná ľadová kráľovná Anna Wintour. Tentorát som ju zachytila v septembri niekoľkokrát aj po prehliadke značky Prada na videu priamo - sleduj blog myamirell.com.

Nemohol chýbať ani Simone Marchetti - taliansky fashion editor v denníku La Reppubblica, módna ikona a kritik módy, ktorý dostáva prvé miesta tzv. front row pri prehliadkových mólach. Obyčajne uteká z prehliadky na prehliadku, pretože ako to už počas Milan Fashion Weeku býva, času je málo. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu myamirell.com s názvom Mya Mirell Fashionista.

Keď sa jedná o najvýznamnejšie prehliadky, samozrejme že tam bude slávna Anna dello Russo, povestná svojimi outfitmi, ktoré vraj oblečie iba raz a nikdy viac. Známe je o nej aj to, že si prísnym režimom (hovorí sa že je iba šalát a milujem ríbezľový džús) a 3 hodinovým cvičením jógy, udržuje svoju extrémne štíhlu líniu.

Taktiež nechýbala ani Suzy Menkes, jeden z najautoritatívnejších hlasov spomedzi kritikov módy, žurnalistka, so svojím povestným nemenným účesom, ktorá aj teraz v septembri bola na najdôležitejších prehliadkach v Miláne a následne odcestovala na Paris Fashion Week.

Atmosféra pred prehliadkou značkou Prada, fotografi v plnom nasadení si volia tie najlepšie pozície pre najlepší záber. Celebrity privážajú limuzíny a taxíky.

Prehliadka sa tak vo februári 2018 ako aj teraz v septembri 2018 konala v hlavnej budove Fondazione Prada Milano. Je to nádherná architektonická štruktúra so zaujímavým tvarom a vykonzolovaním.

Modelky po prehliadke značky Prada.

Hairstyle modeliek boli pre prehliadku kolekcie pre sezónu jeseň/zima 2018/19 uhladené vlasy dozadu, tzv. mokrý look.

Make up modeliek bol veľmi zaujímavý. O tom sa viac dočítate na blogu myamirell.com v kagegórii Beauty. Rovnako aj o celej kolekcii pre túto sezónu jeseň/zima 2018/19 s ktorou vyšla značka PRADA. Flitrované ostré línie výrazných očných tieňov sa vynímali na modelke Sora Choi.

Zdroj: Prada

Počas týždňa módy v Miláne sa v uliciach mihnú rôzne zaujímavé aj podivné outfity a osoby, ktoré už v tomto čase začínajú byť považované za akceptované odlišnosti. Tu je jeden príklad z prehliadky značky Prada.

Sledujte ďalšie články tu a na blogu myamirell.com , ostatné fotografie a videá nájdete na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež aj na istagrame mya_mirell.

Ing.arch. Miroslava Vaňharová

Mya Mirell

myamirell.com

Facebook: Mya Mirell Fashionista

Instagram: myamirell a mya_mirell

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Vitajte na fashion blogu Mya Mirell zameranom na všetky aspekty Módy, Krásy, Životného Štýlu a môjho osobného náhľadu na módu. Prinášam pohľad predovšetkým zo sveta módy v Miláne, módne reporty z Milan Fashion Weeku.

Chceš vedieť, keď mvanharova pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.