3.10.2018 01:44

Jasmine Sanders, Olivia Palermo, Ferragni, Xenia Tchoumi ...- street fashion report, Ermanno Scervino - Milan Fashion Week 2018

Ermanno Scervino – Milan Fashion Week, február 2018, jeseň/zima 2018-19, street style report

Paris Fashion Week a Milan Fashion Week - jar/leto 2019 práve zatvoril svoje brány diania a ja som veľmi rada, že som opäť zažila zaujímavé zážitky. No skôr, než sa pozrieme na to, čo sa udialo na septembrovom milánskom týždni módy, vrátim sa k predchádzajúcemu zimnému týždňu módy - móde ženy. Za zmienku stojí prehliadka značky Ermanno Scervino, konkrétne street style udalosti, pre ktoré táto prehliadka býva vždy zaujímavá a lákavá pre fotografov, novinárov, paparazzi. Nebolo tomu inak ani teraz v septembri, no február 2018 bol o čosi zaujímavejší.

V uliciach talianskeho Milána bolo vtedy skutočne veľmi rušno. Na tejto prehliadke isto celebrity ani nikto z nás nečakal takú trmu-vrmu a všade panujúci chaos, ktorá nás tam zastihla. To si však miestni prítomní fotografi nikdy nevšímajú, ani keď majú dať prednosť autám, pulzujúcej doprave, či tentokrát doslova ťažkoodencom, eskortám a blížiacemu sa davu. Pokojne si štylizujú do póz celebrity a celú situáciu si nesmierne užívajú.

Vďaka prebiehajúcemu politickému protestu sa však vo februári počas prehliadky značky Ermanno Scervino dav fanúšikov módy zmiešal s prichádzajúcimi celebritami a davom protestujúcich prechádzajúcich cez širokú ulicu a policajtami. Tí sa len s ťažkosťami snažili usmerniť vzniknutú situáciu. A ako to celé v skutočnosti vyzeralo aj s pokrikovaním protestujúcich, dymovnicami, prichádzajúcimi nič netušiacimi celebritami a nie moc schopnými miestnymi policajtami, to si môžete pozrieť v mojom videu.

Publikované je na facebook stránke Mya Mirell Fashionista v albume Video spolu s ostatnými zaujímavými videami a na mojom youtube kanáli mya mirell tu:

Prehliadka značky Ermanno Scervino býva plná zaujímavými hosťami a celebritami. Hviezda JASMINE SANDERS s nickom golden_barbie s približne 3 miliónmi sledovateľov na instagrame, došla na prehliadku v aute, no akonáhle vystúpila, okamžite ju obkľúčil dav fanúšikov a fotografov. Exotická snedá kráska pripomínajúca Rihannu je aj v realite nesmierne očarujúca a milá. Fotografi sa snažili zachytiť najlepší záber a milá Jasmine mala trošku problémy sa vôbec na prehliadku dostať. Inak to vyriešila hviezda Olivia Palermo, ktorej cestu kliesnil osobný bodyguard práve vo chvíli, keď ulicou v protismere prechádzal dav, takže si ju aj ťažko bolo všimnúť.

Paparazzi poľovali na Jasmine Sanders na každom kroku, pokým si neprebojovala cestu dnu. Fotografie sú z videa, video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu myamirell.com s názvom Mya Mirell Fashionista vo vyššie uvedenom linku a tiež na instagrame: mya_mirell:

Jasmine rozpútala vášnivý paparazzo hon, avšak rozdávala milé úsmevy a vzdušné bozky. V skutočnosti je veľmi krásna, bez manierov a ochotne zapózuje.

O zábavu sa ešte postarala farebná kolóna bicyklistov a na ulici vznikla značná trma-vrma, ako to už pri takýchto prehliadkach býva, oproti išiel aj vyhliadkový autobus s turistami.

Za mnou prostestujúci Taliani v uliciach, medzi nimi policajti, motorky, obrnené štíty a do toho idúce celebrity na módnu prehliadku. Chaos a tlačenica a policajti, ktorí mali plné ruky práce, aby usmernili celú vzniknutú situáciu. Zahraniční fotografi mali z toho samozrejme zážitok a fotili si dav, protest, policajtov, skrátka všetko.

Street style fotografi a novinári v akcii stíhajú fotiť aj celebrity prichádzajúce na módnu show aj zaujímavosti, čo sa diali na ulici. Celé to filmovala kamera, rovnako ako aj ja, pokiaľ sa dalo.

Asi jedna z mojich najvydarenejších reportážnych fotografií, kde fotografi s blahosklonným výrazom tváre nad celou situáciou povznesene "vegetia" a pritom okolo sa diali veci, blížil sa ďalší dav a samotný Simone Marchetti prebiehajúci v tom chaose na módnu show (taliansky módny editor denníka La Reppublika, ktorý je zároveň aj módnou ikonou a jedným z najdôležitejších módnych kritikov pozývaných na rôzne show vrámci svetových týždňov módy, v modrom kabáte). Simone sa veľmi páčili práve tieto fotografie, čo ma potešilo. Zachytávali realitu, aká sa v ten fashion week diala a už sa zrejme neudeje. Takéto udalosti, momentky ako bola aj povestná prehliadka značky Versace s top modelkami z 90. rokov z Milan Fashion Weeku, 09/2017, sú navždy zapamätateľné momenty.

Na prehliadku Ermanno Scervino prišla aj očakávaná sestra slávnej blogerky Chiari Ferragni, nemenej známa Valentina Ferragni, ktorá ju tiež zastupovala. Taktiež je dosť populárna a vyhľadávaná fotografmi spolu so svojím partnerom stojacim vedľa vpravo. Chiara mala teraz v septembri 2018 svadbu, čo opäť obletelo internet a na tomto septembrovom týždni módy sa už na niektorých najväčších prehliadkach objavila spolu s manželom Fedezom.

View this post on Instagram

Valentina Ferragni - sister of famous fashion blogger Chiara Ferragni - Fashion report Video - whole video - in my youtube channel mya mirell, Milan Fashion Week - day 5. - ERMANNO SCERVINO, february 24. , 2018, fall/winter 2018 - 19, Other photos and videos - follow my facebook page Mya Mirell Fashionista and fashion blog www.myamirell.eu #italyfashion #mfw #mfw2018 #ragazzeitaliane #milanfashionweek #instafashion #fashionreporter #celebritieswelove #fotografiitaliani #modaitaliana #milanostreetstyle #fashionjournal #fashionvideo #fashiondesigner #fashionblogger #stars #italianstile #streetstyle #ermannoscervino #magazines #fashionweek #altamoda #luxuryfashionlove #fashionbloggeritaliane #instafashion #instablogger #fashionshows #like4likesback #valentinaferragni #womenfashion

A post shared by Miroslava Vanharova (@mya_mirell) on

Valentina ako aj iné celebrity dostáva popredné miesta tzv. front row na módnych prehliadkach a prišla aj na prehliadku značky Philosophy di Lorenzo Serafini v krátkych nohaviciach, hoci bolo veľmi zima. Februárový Milan Fashion Week bol extrémne chladný, bolo až pod -5 stupňov so snežením, čo nikto nečakal, najmä nie nadšene, keď Vás čaká steet style fotenie.

S Valentinou Ferragni som sa odfotila pred prehliadkou značky Philosophy di Lorenzo Serafini. Je to veľmi slušná mladá dáma bez manierov.

Na predchádzajúcom septembrovom Milan Fashion Weeku (09/2017) som ju požiadala, aby pozdravila naše malé Slovensko. Video si môžete pozrieť tu:

ROMANTIKA PRIAMO NA ULICI

Pred tým, než stihol prechádzať dav protestujúcich, prišli na prehliadku aj známe talianske tváre, ktoré na ulici spravili pre fotografov patričné street style divadlo. Všetky videá v skrátenom formáte aj z tejto akcie nájdete na instagrame mya_mirell:

View this post on Instagram

Fashion report Video - whole video - in my youtube channel mya mirell, Milan Fashion Week - day 5. - ERMANNO SCERVINO, february 24. , 2018, fall/winter 2018 - 19, Other photos and videos - follow my facebook page Mya Mirell Fashionista and fashion blog www.myamirell.eu #italyfashion #mfw #mfw2018 #pinksuit #milanfashionweek #instafashion #fashionreporter #celebritieswelove #fotografiitaliani #modaitaliana #milanostreetstyle #fashionjournal #fashionvideo #fashiondesigner #fashionblogger #stars #italianstile #streetstyle #ermannoscervino #magazines #fashionweek #altamoda #luxuryfashionlove #fashionbloggeritaliane #instafashion #instablogger #fashionshows #like4likesback #luxurybrands #womenfashion

A post shared by Miroslava Vanharova (@mya_mirell) on

Známe španielske hviezdy, street style ikony aj tento fashion week pózovali spoločne pre fotografov.

Spolu s Milan Fashion Week začína vždy aj tzv. divadlo street style – prehliadka uličných outfitov, na ktoré sa tešia prítomní fotografi. Na tejto prehliadke v uliciach zažiarili napríklad aj takéto outfity.

Modelky, dvojičky z prehliadky v menčestrových nohaviciach.

Nataly Osmann - influencerka, travell bloggerka v modeli od Ermanno Scervino.

Poľská módna blogerka, známa influencerka v zaujímavom modrom flitrovanom modeli.

Modelka z prehliadky Ermanno Scervino.

Dvojičky, ktoré zaujali oko nejedného fotografa.

Februárový Milan Fashion Week navštívili osobnosti ako Lewis Hamilton, modelka Eva Herzigova, Jasmine Sanders v žltom kabát na fotografii hore, švajčiarko-talianska hviezda Michelle Hunziker, americká módna ikona Olivia Palermo, taliansky herec Michelle Placido známy z filmu Chobotnica, americký herec Bill Murray známy z filmu Krotitelia Duchov (nájdete v predošlých článkoch - Prada), nechýbali osobnosti z módneho sveta, šéfredaktori svetových magazínov, známi fotografi, blogeri a influenceri ako napr. Valentina Ferragni, Nataly Osmann a iní.

Americká módna ikona Olivia Palermo kliesniaca si cestu na módnu show.

View this post on Instagram

OLIVIA PALERMO - Fashion report Video - whole video - in my youtube channel mya mirell and in my facebook page Mya Mirell Fashionista Milan Fashion Week - day 5. - ERMANNO SCERVINO, february 24. , 2018, fall/winter 2018 - 19, Other photos and videos,articles - fashion blog www.myamirell.eu #italyfashion #mfw #mfw2018 #ragazzeitaliane #milanfashionweek #instafashion #fashionreporter #celebritieswelove #fotografiitaliani #modaitaliana #milanostreetstyle #oliviapalermo #fashionvideo #fashiondesigner #fashionblogger #belledonne #italianstile #streetstyle #ermannoscervino #magazines #fashionweek #fashionicons #outfitinspirations #fashionbloggeritaliane #bionde #instablogger #fashioninfluencers #like4likesback #valentinaferragni #womenfashion

A post shared by Miroslava Vanharova (@mya_mirell) on

Za ňou prebehla švajčiarsko-talianska modelka a influencerka Xenia Tchoumitcheva, modelka s ruskými koreňmi, ktorá má doposiaľ 1,3 milióna sledovateľov na instagrame.

Ostatné fotografie z tejto prehliadky a Milan Fashion Weekov nájdete na facebook stránke blogu myamirell.com s názvom Mya Mirell Fashionista a na instagrame mya_mirell. Na facebooku sú publikované aj jednotlivé videá z týždňa módy a rôzne zaujímavosti.

Ing.arch. Miroslava Vaňharová

Mya Mirell

myamirell.com

Facebook: Mya Mirell Fashionista

Instagram: myamirell a mya_mirell

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Vitajte na fashion blogu Mya Mirell zameranom na všetky aspekty Módy, Krásy, Životného Štýlu a môjho osobného náhľadu na módu. Prinášam pohľad predovšetkým zo sveta módy v Miláne, módne reporty z Milan Fashion Weeku.

Chceš vedieť, keď mvanharova pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.