7.1.2019 02:49

Gigi Hadid, Bella Hadid, Kendall Jenner, Chiara Ferragni a ďalšie celebrity Milan Fashion Weeku, Jar 2019 - prehliadka Alberta Ferretti

Celebrity na prehliadke Alberta Ferretti – Milan Fashion Week, september 18. – 24., 2018, Jar/Leto 2019

S blížiacim sa novým ročníkom zimného Milan Fashion Weeku, ktorý začne onedlho koncom februára 2019, si pripomeňme predošlý, z ktorého vyvstali trendy pre budúcu sezónu Jar/Leto 2019, konkrétne jeho celebrity. O trendoch pre nasledujúcu sezónu, v článku neskôr s príchodom jari.

Milánsky týždeň módy počas výrazne tropického letného počasia, ktoré zavládlo koncom septembra 2018 ponúkol množstvo prehliadok, prezentácií a koktail parties. Program bol bohatý, no priniesol aj šokujúce zmeny, kedy značka Gucci prezentovala svoju kolekciu pre Jar/Leto 2019 na Paris fashion Weeku a Milánu dala košom. Rovnako chýbala aj značka Bottega Veneta . Ostatní lídri, talianske zvučné mená, však boli tradičnými ťahúňmi prehliadkového týždňa, ktorého problémom bol opäť harmonogram prehliadok, výrazne nahustený a zle nastavený. Viac sa dočítaš v článku na blogu myamirell.com.

Na letný týždeň módy v mesiaci september sa vždy príde pozrieť množstvo svetových aj talianskych celebrít a známych tvárí a to nielen z oblasti módy. Milánsky fashion week privítal zvučné mená ako speváčky Rita Ora, Nicki Minaj, Cate Blanchet, Jasmine Sanders, slávne modelky Sara Sampaio, Kaia Gerber, Barbara Pavlin, Alessandra Ambrosio, Ashley Graham, talianske osobnosti Monica Bellucci, nechýbala ani ľadová kráľovná módy Anna Wintour, módne ikony, trendsetteri a iné známe tváre.

Prinášam Vám módny report z prehliadky značky Alberta Ferretti, ktorá prilákala množstvo z nich.

OLIVIA PALERMO

Jedna z najznámejších a najštýlovejších svetových celebrít, módna ikona Olivia Palermo, zavítala počas Milan Fashion Weeku, september 2018 na viaceré módne prehliadky. V tomto outfite, v modeli značky Alberta Ferretti pre sezónu Jeseň/Zima 2018-19 s pohodlnými topánkami, prišla na prehliadku značky Alberta Ferretti. Olívia je vždy usmievavá a prívetivá a takto zamávala prítomným fotografom a kameramanom. Následne prebiehalo fotenie. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu myamirell.com s názvom Mya Mirell Fashionista, taktiež sú zdielané na instagrame mya_mirell.

Video s Oliviou Palermo nájdete na instagrame mya_mirell vo vybraných príbehoch.

CHIARA FERRAGNI, VALENTINA FERRAGNI

Samozrejme prišli aj jedny z najočakávanejších hviezd, trendsetterky, influencerky, talianske sestry,  CHIARA a VALENTINA FERRAGNI. S ich príchodom nastalo to pravé vzrušenie.

Odeté boli v poslednej kolekcii značky Alberta Ferretti z februárovej prehliadky (Milan Fashion Week - február 2018) pre túto sezónu Jeseň/Zima 2018-19. Pár bodyguardov im pre početný dav fanúšikov kliesnilo cestu. Sestry sa však ponáhľali a zapózovali iba krátko. Videá si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista - kategória Videá. Taktiež na youtube kanáli mya mirell.

Fotenie sestier CHIARA a VALENTINA FERRAGNI pred prehliadkou značky Alberta Ferretti, Milan Fashion Week, september 2018 - jar/leto 2019

View this post on Instagram

www.myamirell.com @chiaraferragni @valentinaferragni @albertaferretti Other Videos - in my faceb.page Mya Mirell Fashionista prehliadka znacky ALBERTA FERRETTI - svetova influencerka CHIARA FERRAGNI so sestrou, Milan Fashion Week - ALBERTA FERRETTI - CHIARA FERRAGNI with VALENTINA famous fashion icons, influencers, Moda Donna, Day 1., spring 2019, september 19., 2018 Other photos and videos - follow my facebook pages Mya Mirell Fashionista and Mya Mirell, fashion blog www.myamirell.com, Follow also my 2.instagram: myamirell #milanomodadonna #mfw #fashionreport #belledonne #milanfashionweek #elleitalia #fashionphotography #valentinaferragni #fashionicons #elleczech #mfw2018 #vogueczechoslovakia #slovakblogger #milano_streetstyle #fashionbloggeritalia #streetphotographers #mfwss19 #fashioninfluencers #celebrityfashion #fashionmagazines #bionde #chiaraferragni #streetstylephotograpy #albertaferretti #fashionstars #vogue #fashionistastyle #mfwreporter #celebrityspotting #ragazzeitaliane

A post shared by Miroslava Vanharova (@mya_mirell) on

Chiara Ferragni - milovaná aj nenávidená svetová influencerka, podnikateľka, talianska a medzinárodná módna ikona, fotenie pred prehliadkou. Odetá v kolekcii Alberta Ferretti pre sezónu Jeseň/Zima 2018-19. O Chiare Ferragni, jej vzostupe a životnom úspechu, kontroverznosti, kariére a celkovo živote sa dočítate viac v článkoch na pokračovanie na blogu myamirell.com - Chiara Ferragni, prototyp novej digitálnej ekonomiky tu: https://myamirell.com/?p=5860

Video z príchodu na prehliadku Alberta Ferretti si môžete pozrieť na youtube kanáli mya mirell:

S VALENTINOU FERRAGNI som si urobila opäť spoločné foto aj počas septembrového Milan Fashion Weeku na prehliadke značky Blumarine.  Valentina je najmladšou sestrou a pracuje v PR teame Chiara Ferragni.

GIGI HADID, BELLA HADID, KENDALL JENNER

A teraz najväčšie hviezdy, svetové modelky, najmä instagramovo známe s množstvom sledovateľov , sestry BELLA HADID A GIGI HADID spolu s KENDALL JENNER. Keď sa zjavili, paparazzi, fotografi a fanúšici nadšením jasali a pár bodyguardov malo čo robiť, aby im uvoľnilo cestu.

View this post on Instagram

www.myamirell.com Videos - will comming also to my faceb.page Mya Mirell Fashionista - be fan, modelky BELLA HADID, KENDALL JENNER prehliadka znacky ALBERTA FERRETTI - Milan Fashion Week - ALBERTA FERRETTI - BELLA HADID, KENDALL JENNER, Moda Donna, Day 1., spring 2019, september 19., 2018 Other photos and videos - follow my facebook pages Mya Mirell Fashionista and Mya Mirell, fashion blog www.myamirell.com, Follow also my 2.instagram: myamirell #milanomodadonna #mfw #fashionreport #bellahadidfans #milanfashionweek #streetstylephotographer #fashionphotography #highfashionmodel #fashionicons #fashionjournal #mfw2018 #celebspotting #slovakblogger #milano_streetstyle #fashionbloggeritalia #streetphotographers #mfwss19 #sexigirls #celebrityfashion #fashionmagazines #livemodel #kendalljennerstyle #streetstylephotograpy #albertaferretti #fashionstars #topmodels #hotmodels #mfwreporter #sexystyle #sexybabes

A post shared by Miroslava Vanharova (@mya_mirell) on

Video nájdete na facebook stránke Mya Mirell Fashionista tu: https://www.facebook.com/mirellfashionista/videos/365309717366298/

GIGI HADID zvyknutá na šialený fanúšikovský dav sa potmehútsky usmievala. 

Všetky modelky mali tmavé okuliare ako ochranný štít pred zvedavými zrakmi a fotoaparátmi paparazzi. Na fotografii v modrom saku slávna modelka KENDALL JENNER. 

Ostatné fotografie a toto video so svetovými modelkami si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá: https://www.facebook.com/mirellfashionista/videos/365309717366298/

Tiež na youtube kanáli mya mirell:

Na prehliadke Alberta Ferretti sa to vždy hemží talianskymi a zahraničnými svetovými hviezdami, ostatné fotografie nájdete na spomínanej facebook stránke v albume Milan Fashion Week – september 2018.

ANNA DELLO RUSSO

Štýlovo nahodená v trendovom mini kúsku šiat prišla aj známa módna ikona, Talianka Anna dello Russo. Leopardie vzory a potlače, zvieracie motívy sú pre sezónu jeseň/zima 2018-19 opäť v kurze, tak ako aj geometrické vzory a kombinácia rôznych potlačí. (čítaj článok na blogu myamirell.com  – Trendy z Milan Fashion Weeku pre sezónu jeseň/zima 2018-19).

Anna dello Russo - talianska módna ikona, Vogue Japan

Ako na viacerých prehliadkach ani na tejto nechýbal Talian SIMONE GUIDARELLI, módny stylista – Vanity Fair magazín,  zábavný a vtipný človek, s ktorým som si urobila fotografiu.

View this post on Instagram

www.myamirell.com Ciao Milano! 😊🌟💥 Io con Simone Guidarelli - Stylist glamour - Vanity Fair Italia, abbiamo fatto un po foto 👉🙃😜😋👈 📸 funny 😊👍📸💣🎅👌👿👹 dopo ALBERTA FERRETTI sfilata, Videos - in faceb.page Mya Mirell Fashionista Me with SIMONE GUIDARELLI - Stylist glamour Vanity Fair Italia, after Alberta Ferretti fashion show 😋👈🙃😉👍💥🌟, Spring 2019, september 19., 2018 Other photos and videos - like my facebook page Mya Mirell Fashionista and fashion blog www.myamirell.com, Follow also my 2.instagram: myamirell, articles: www.myamirell.com, youtube channel: mya mirell #cosmocz #mfw #fashionreport #brunettegirls #milanfashionweek #streetstylephotographer #keepsmiling😊 #blogerkyczsk #fashioninfluencers #fashionistastyle #mfw2018 #fashionista👜 #slovakblogger #fashionloverstyle #fashionbloggeritalia #sorridisempre #mfwss19 #italyfashion #behappy❤️ #curlygirlsrock #fashionmaniac #funnyphotos #selfiepic #albertaferretti #italianlove #simoneguidarelli #milano_streetstyle #smileplease #bloggeritalia #naturalgirls

A post shared by Miroslava Vanharova (@mya_mirell) on

Okrem najznámejších modeliek Gigi, Bella Hadid a Kendall, prichádzali aj ďalšie modelky z prehliadky a milo zamávali do kamery. Na prehliadke Alberta Ferretti bývajú vždy veľmi pekné modelky a najmä modelky zvučných mien.

Alberta Ferretti je pojem. Talianska módna návrhárka celebrít. Známa najmä pre šifónové šaty, ktoré obľubujú a nosia celebrity z celého sveta a najviac na červený koberec. Na jej prehliadku prichádzajú najväčšie hviezdy ako aj slávne módne ikony, influenceri a trendsetteri.

Viac sa dočítate v článku na blogu myamirell.com - Gigi Hadid, Bella Hadid, Kendall Jenner a ďalšie fotografie a videá nájdete na facebook stránke Mya Mirell Fashionista a instagrame mya_mirell.

View this post on Instagram

www.myamirell.com Videos - in faceb.page Mya Mirell Fashionista prehliadka znacky ALBERTA FERRETTI, Milan Fashion Week - ALBERTA FERRETTI, Moda, Donna, day 1., spring 2019, september 19., 2018 Other photos and videos - follow my facebook page Mya Mirell Fashionista and fashion blog www.myamirell.com, Follow also my 2.instagram: @myamirell, #milanomodadonna #mfw #fashionreport #ilovefashion #milanfashionweek #streetstylephotographer #fashionphotography #streetphotography #carodaur #modaitaliana #mfw2018 #instafashionist #slovakblogger #fashiondesigner #fashionbloggeritalia #streetphotographer #mfwss19 #italyfashion #celebrityfashion #fashionmagazines #fashionicons #fashionjournal #streetstylephotograpy #albertaferretti #fashionistar #womenfashionstyle #genny #mfwreporter #streetstyle #womenfashionl

A post shared by Miroslava Vanharova (@mya_mirell) on

Mya Mirell myamirell.com

Facebook:    Mya Mirell Fashionista

Instagram:  myamirell,                        mya_mirell youtube:      mya mirell 

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Vitajte na fashion blogu Mya Mirell zameranom na všetky aspekty Módy, Krásy, Životného Štýlu a môjho osobného náhľadu na módu. Prinášam pohľad predovšetkým zo sveta módy v Miláne, módne reporty z Milan Fashion Weeku.

Chceš vedieť, keď mvanharova pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.