Nečakajme na lásku vyčítanú z literatúry!

Realita sa určite nemôže porovnávať s dejom romantického filmu.

Keď sa nám dlhoročný vzťah rozpadne, len v máloktorých prípadoch sa pár dá opäť dohromady.

Život nie je určite ako z knižky, pretože dej v nej je častokrát prikrášlený. V realite sa nestáva to, že za dievčinou pricvála princ na bielom koni a z nej sa nestane obľúbená kráľovná. Muž alebo žena by  nemali čakať na tú najdokonalejšiu, najkrajšiu a najbohatšiu polovičku.

No všetci dobre vieme, že nikdy nenájdeme osobu, ktorá spĺňa všetky naše kritériá. Nie všetko je o vzhľade a o peniazoch. Je však dôležité, mať s tým človekom niečo spoločné a niečo rozdielne. No aj tak by ste mali dokonalo splývať. 

Dobre vieme, že život nie je gombička. No dokážeme si ho spraviť lepším. 

Pýtate sa ako? Jednoducho! Aj úsmev dokáže vyčariť dobrú náladu, či objatie je niekedy lepšie ako tisíc slov. Zamyslime sa nad niektorými skutkami, ktoré v živote urobíme, je lepšie celú situáciu prehodnotiť a zareagovať tak, ako sa vo vašom veku patrí. 

Horší prípad je však, keď máme predstavu, že si nás polovička nájde sama, osloví nás a ľudovo povedané, zbalí nás. A tak bude z nás dokonalý pár. Lenže realita je fakt tvrdá. Čo tak, keby ste ho oslovili vy sami a nečakali na jeho prvý krok.

V dnešnej dobe sa hrať nedostupných je naozaj somarina. 

Aj keď nespĺňame predstavy dokonalých ľudí, vždy sa nájde taký, ktorému zaimponujeme takí, akí sme. 

Nemeňte sa kvôli ľudom, partnerom či rodičom, aby sme boli v ich očiach tí najlepší!

Váš Sense

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
3
Poslať správu
Nie som profesionálny kritik, nie som ani exkluzívny bloger, ale som osoba, ktorá sa pozerá na svet s otvorenými očami a poukazujem nielen na to zlo v našej krajine, hľadám to dobro, aby sme sa pozerali na svet trochu optimistickejšie. Skúste si niektorý z mojích článkov prečítať a zamyslite sa či konáte rovnako v takých prípadoch aj vy!

Chceš vedieť, keď Martin Šulík pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.