Bratislava sa mení na #burgercity

Chceli sme zistiť, aké burger podniky v Bratislave sú trendy.

Burgre sa v hlavnom meste objavili ako huby po daždi. No nie je burger ako burger. Kvalita by mala byť rozpoznaná hneď a spätnú väzbu by sme mali získavať na základe odporúčaní od priateľov alebo známych. Instagram je miesto, kde nájdete množstvo podnikov, z ktorých fotiek tečú slinky :) My sme sa preto rozhodli opýtať naších fanúšikov aby nám pomohli nájsť ten najlepší burger v Bratislave. Opýtali sme sa ich cez Instagram Stories nálepku.

zdroj: www.instagram.com/tasty_bratislava

Len pre upresnenie, toto nie je rebríček, ktorý burger je z nich najlepší, na to potrebujeme ešte chvíľku čas, pretože tých podnikov je ohromne veľa. A samozrejme každý z nás má inú predstavu ako by mal dobrý burger vyzerať a ďalšiu dôležitú úlohu zohráva cena.

Naše Instagramové okienko naberá na popularite a pri tejto ankete boli odpovede naších fanúšikov naozaj pestré. No v niektorých prípadoch sa odpovede opakovali. A preto sme zvolili poradie tých najtrendovejších.

Na našom Instagram účte videlo túto "nálepku" vyše 1500 ľudí, čo už je celkom slušná verejná mienka :)

Najtrendovejší burger ROXOR burger

Veľa z fanúšikov nám písalo do odpovedí Roxor burger. Podnik sa nachádza na Šancovej a má obrovskú fanúšikovskú základňu, nečudo že vám chutí. Pekné priestory, široký výber a príjemná obsluha zaručí dobrý dojem. Keď k tomu pridáte domáce hranolky a kvalitné dresingy, je o spokojný žalúdok postarané. Odkaz na Instagram tu.

Zdroj: Roxorburger a TastyBratislava

KARLS burger

Podnik, ktorý sa nachádza v Karlovej Vsi, naši fanúšikovia veľmi často navštevujú. Z fotiek na Ich Instagramovom konte je vidieť, že svoju prácu robia poctivo a majú množstvo skvelých feedbackov. Instagram na Karls burger nájdete tu.

Zdroj: Karlsburger a TastyBratislava

ELEPHANT Burger

Elephant Diner patrí medzi populárne burgrárne v Bratislave. Nájdete ich v Rači a potom v Trnave a Galante. Na prvý pohľad vás zaujme interiér v štýle amerických 50tých 60tých rokoch. Dobrá ponuka a kvalitné mäso spolu s prílohami je dobrou voľbou na periférií Bratislavy. Odkaz na ich Instagram tu.

Zdroj: Elephantdiner a TastyBratislava

BEABOUT burger

Beabout burger patrí dlhé roky medzi stálice na Bratislavskej burgrovej scéne. Široká ponuka burgrov ako aj iných dobrých sladkých alebo slaných jedál, robí z neho všestrannú voľbu aj vtedy, ak Vaša priateľka nemá práve chuť na burger :) alebo opačne :D Ich instagram je tu.

Zdroj: Beaboutburger a TastyBratislava

TROJKA BISTRO burger

Útlné bistro na začiatku Petržalky neďaleko Ekonomickej univerzity má síce len pár burgrov no stojá za to. Z takejto porcie sa človek celkom dobre naje. Ako príloha môže byť podávaná omáčka (cca sedem druhov) Coleslaw šalát a domáce hranolky :). Odkaz na ich Instagram.

Zdroj: TastyBratislava

Stojí za spomenutie . . .

KrastyTasty burger

Podnik sa nachádza v srdci mesta na Mlynských Nivách a je to burger, ktorý je obľúbený u naších fanúšikov. Veľké plus pre Krastytasty sú domáce hranolky. Ich Instagram nájdete tu.

Zdroj: KrastyTasty a TastyBratislava

Balans Bistro burger

Bratislava nie je len #burgercitty ale aj #vegancity a máme fanúšikov, ktorí hľadajú aj takúto možnosť. A dali nám dobrý tip na Balans Bistro burger. Majú dobrú fanúšikovskú základňu a dobrú lokalitu (neďaleko Prezidentského Paláca) . Ich Instagram nájdete tu.

Zdroj: BalansBistro a TastyBratislava

Toto boli TOP podniky, ktoré rezonujú u naších fanúšikov. Ak máte iný názor, napíšte nám komentár pod týmto článkom. Ak chcete vidieť viac tipov nielen na dobré burgre ale aj na iné gurmánske zážitky sledujte TastyBratislava na Instagrame :) Ak ste milovníci burgrov navštívte náš ďalší profil Burgercitty :)

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
5
Poslať správu
Ak nás ešte nepoznáte sme Tasty Bratislava a nádete nás na Instagrame. Hľadáme podniky, ktoré vám a nám chutia, či už je to jedlo, koláčik, káva, alebo pivo :) Ak nás ešte nepoznáte Sledujte nás na Instagrame. Tasty Bratislava 🔹 skvele tipy na jedlo v BA👌 🔹 Great food in BA📱 🔹 #foodblog #jedlo #tastybratislava #dnesjem 🔹 chut na burger? to je @burgercitty 🍔🤪

Chceš vedieť, keď tasty.bratislava pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.