Top 3 prírodné parfémy slovenských značiek

Prírodná kozmetika sa stáva v súčasnosti čoraz viac obľúbenejšia. Slovenské značky prírodnej kozmetiky priniesli na trh novinku v podobe prírodných parfémov. Inšpirujte sa vôňami z prírodných zložiek.

1 Tuhý parfém TAKE ME – Moringly

Značka Moringly je na trhu prírodných kozmetických značiek nová. Ich filozofia spája krásu a ženskosť do jedného nekonečného kruhu, kde je žena v každom veku svojho života svieža a krásna.

Prírodný parfém TAKE ME v tuhej krémovej konzistencii vonia naozaj magicky. Základom parfému je mandľový olej a včelí vosk, čo sú zložky, ktoré vyhovujú takmer všetkým ženám. Tie sú doplnené o esenciálne oleje, ktoré v reakcii s pokožkou vytvoria jedinečnú a špecifickú vôňu pre každú z nás. Krémová a hydratujúca konzistencia sa jednoducho nanáša na pokožku krku či zápästí. Vôňa je trvácna počas celého dňa, kedy sa prostredníctvom zmien telesnej teploty pomaly uvoľňuje a príjemne vonia.

Okrem parfému ponúka prírodná kozmetika Moringly aj ďalšie produkty, napríklad krémy, deodoranty či vlasovú kozmetiku.

2 Prírodný parfém Ženskosť – Soaphoria

Značka Soaphoria má na trhu tri druhy prírodných parfémov. Nevinnosť, Šťastie a Ženskosť založené na prírodných zložkách bez obsahu silikónov a parabénov. Konkrétny parfém Ženskosť je vhodný pre všetky typy pokožky, pretože nevytvára alergické reakcie. Jeho vôňa spočíva v oleji z hroznových jadierok, jojobovom oleji a ďalších aróm, ktoré vytvárajú príjemnú ženskú vôňu. Parfémy od Sophorie majú na rozdiel od Moringly a Ľúbavi klasickú tekutú konzistenciu, ktorá sa nanáša na pokožku cez guličku.

3 Prírodná krémová voňavka Femme Fatale – Ľúbava

Značka Ľúbava, zo srdca oravských hôr, prichádza so širokou ponukou prírodných produktov pre ženy. Ich parfém Femme Fatale so santálovou vôňou vytvára dojem naozajstnej osudovej ženy. Zloženie tejto krémovej voňavky spočíva v kokosovom oleji, bambuckom masle a jojobovom vosku, tieto zložky sú obohatené o 100% zmes prírodných éterických olejov santalu, limetky a pomarančov. Túto prírodnú krémovú voňavku je možné použiť aj ako deodorant.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
24
Poslať správu

Chceš vedieť, keď szalkovamagdalena pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.