NOVÁ KAVIAREŇ V TVOJEJ ŠTVRTI

V „hraničnom pásme“ medzi mestskými časťami Podunajské Biskupice a Vrakuňa sa nachádza nenápadná ale za to štýlová kaviareň Korner caffee.

O čo ale ide?

Korner caffee je kaviareň kde si samozrejme okrem dobrej Talianskej kávy pochutnáš na domácich koláčoch. Ktoré sú mimochodom naozaj dobré. Samozrejme musel som vyskúšať. Ale o tom neskôr. To čo ale mne najviac učarovalo je „Ikea“ kútik alebo čitateľský kútik. Určite poznáte babičkovské kreslá od Ikea, ktoré sú mimoriadne pohodlné a nadobúdajú pocit, že sa vraciate naspäť v čase. Samozrejme by som to nebol ja aby som nevyskúšal aj niečo papať nakoľko na mňa z chladničky pri bare zasvietilo pár dobrôt.

Naozaj príjemné prostredie

Už z videa môžete vidieť, že to prostredie je naozaj veľmi fajn. Či už mini vonkajšia terasa, kde si vychutnáte pivko alebo miešaný drink, alebo vo vnútri, kde môžete tráviť čas pri čítaní, pracovnom stretnutí alebo pri kreatívnej činnosti.

Snack a RAW koláčik

Samozrejme kde prídem som vždy hladný. Inak tomu nebolo ani teraz. Pri barovom pulte som sa nechal namotať na domácu paštétu. Samo o sebe bola výborná, poctivo domáca. Netušil som, čo na stole ale robí brusnicový džem. Ale ak na chrumkavý chlebík dáš paštétu a namažeš na to ešte džem tak to je potom veľmi dobrá #šmakocinka. Naozaj, toto ma milo prekvapilo. Ale ešte tu na mňa čakal RAW čokoládový koláčik. Väčšina podobných koláčikov je tuhá a ťažšie sa je, "lepí" sa. Tento ale bol nadýchaný a veľmi chutný, nie veľmi sladký a s výborným ovocím.Rozhodne sa človek nemusí báť či z toho priberie.

Káva 2 GO

Ak ráno nestíhaš ale máš chuť na dobrú Taliansku kávu v Korner caffee máš možnosť si ju vziať so sebou. To by malo byť všade pravidlom no nie je vždy tomu tak, takže za to palec hore.

Škoda len . . .

Aaaach ta vzdialenosť. Samozrejme, nie každý podnik je po ruke ale ako sa hovori, zadobrým sa oplatí ísť. Každopádne pokiaľ bývate neďaleko alebo máš cest uokolo nezabudni sa tam zastaviť, žči už na výbornú kávu, drink alebo len tak zarelaxovať :) Ešte aby som nezabudol ak na raňajky nevieš čo a chceš niečo čerstvé tak Korner caffe bude riešiť aj fajnové raňajky, už sa neviem dočkať kedy ich vyskúšam :)

Nezabudni followovať Korner caffe na instagrame ––> tu, kde sa môžeš navnadiť na rôzne šmakocinky :) A nezabudni sledovať aj nás na Instagrame tu pre viac fajnových tipov na dobré milé fajnové podniky v Bratislave.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
4
Poslať správu
Ak nás ešte nepoznáte sme Tasty Bratislava a nádete nás na Instagrame. Hľadáme podniky, ktoré vám a nám chutia, či už je to jedlo, koláčik, káva, alebo pivo :) Ak nás ešte nepoznáte Sledujte nás na Instagrame. Tasty Bratislava 🔹 skvele tipy na jedlo v BA👌 🔹 Great food in BA📱 🔹 #foodblog #jedlo #tastybratislava #dnesjem 🔹 chut na burger? to je @burgercitty 🍔🤪

Chceš vedieť, keď tasty.bratislava pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.