14.6.2019 20:55

Pozdrav do neba

Ahoj tam hore ...

Ďalšie narodeniny, ktoré neosláviš. Tento mesiac by si mal 52 rokov. Viem si úplne predstaviť, ako by si ich oslávil, pri chladenom pivečku so svojou milovanou ženou a dcérou. Človek by si pomyslel, že po toľkých rokoch už to nebude tak bolieť. No kto nezažil, nepochopí.

Je pravda, že každá bolesť raz poľaví a stratí sa v ústraní, niektoré možno zmiznú úplne, ale iné tu nechajú jazvy, do ktorých ak trochu zarýpete, začnú bolieť. Pri pozeraní fotografii si človek veľmi ľahko tú bolesť pripomenie. Spomenie si na to, čo bolo a uvedomí si, že sa tie chvíle už nikdy nezopakujú a žiadne iné už nebudú. Ostanú nám len spomienky. Ale nie je dobré žiť v minulosti, treba žiť ďalej a spomienky si ponechať.

Kedykoľvek si na teba spomeniem, na moje detstvo, na to, ako si ma učil jazdiť na bicykli, ako sme spolu chodili na hríby (čo ma mimochodom nikdy nebavilo), ako sme spolu pozerali futbal, ty si fandil Chelsea a ja Liverpoolu. Ako si mi kúpil Torresov dres a urobil mi tým neskutočnú radosť. Ako si ma podporil, keď som prežívala svoj prvý rozchod.

Nikdy nezabudnem na to, ako si ma ľúbil a ako som ľúbila ja teba, vlastne ako ťa stále ľúbim aj keď tu už nie si.

Všetko najlepšie do neba oci >3

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu
Introvertný extrovert, extrovertný introvert.

Chceš vedieť, keď blair_fark pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.

Ďalšie články autora

Zobraziť všetky
20.5.2020 08:48
Mysli dobre!
18.5.2020 15:12
Nový impulz