Pink Garden si našla svoje ideálne miesto

Pink Garden zmenila svoje miesto na Bratislavskej mape a prináša novinky, ktoré sa ti budú páčiť.

Takmer rok si mohol vidieť Pink Garden v srdci Starého mesta, no teraz ju môžeš nájsť na novej adrese v Petržalke. Aké sú naše dojmy z novej prevádzky sa dozvieš v tomto článku.

Prečo taká náhla zmena lokality?

Mali sme tú možnosť porovnať starú prevádzku a novootvorené sídlo. Ak náhodou nevieš, kde stála ružová dominanta, tak mala sídlo v srdci hlavného mesta vedľa populárnej zmrzliny Arthur Ice Cream a Mondieu. Lokalita bola síce výborná, ale samotná prevádzka mohla pre mnohých ľudí pôsobiť umelo. To častokrát vyvolávalo predsudky a negatívne skúseností, ktoré nebolo možné do určitej miery ovplyvniť.

Nová prevádzka si získa tvoju pozornosť a možno aj návštevu

Dva týždne stačili na to, aby nová prevádzka dokázala tieto pocity a pochybnosti zamiesť pod koberec. V interiéri dominuje zreteľne kvetinová výzdoba, ktorú nikde inde v Bratislave nenájdete. Samotné posedenie je ladené do elegantného tyrkysového tónu, ktoré dokonale dopĺňa toto kvetinové pozadie.

Vonkajšie sedenie priam vytvára ideálnu atmosféru pre letné večere s priateľmi alebo s rodinou. Výrazným pozitívom sú parkovacie miesta vyhradené pre zákazníkov priamo pred vstupom. Vzhľadom na predchádzajúcu polohu, to uľahčuje jeho dostupnosť.

Koláčik nesmie chýbať. A ten cheesecake bol naozaj výborný!

Všetky koláče sa pečú každý deň čerstvé a chute sa obmieňajú každý deň alebo podľa želania. Na nás žmurkol domáci čokoládový cheesecake, ktorý bol príjemne jemný a veľmi chutný.

Cupcake-y sa vytvárajú tematicky a sú veľmi farebné. Najpopulárnejšie sú s rozprávkovými postavičkami. Pri ich výrobe mysleli aj na najmenších a preto sú chute krémové, jemné a nie priveľmi výrazné, aby našich najmenším nič nedráždilo ☺✌

Na takúto obsluhu len tak ľahko nenatrafíš

Priateľský, ochotný a nápomocný personál ťa privíta hneď pri vstupe do prevádzky. Tak ako nás flexibilne rýchlo obslúžil, nám bol k dispozícií aj pri akýchkoľvek našich požiadavkách. V Bratislave jednoznačne ojedinelá skúsenosť oproti iným podnikom.

Čo všetko ťa tam ešte čaká?

Pokúšať ťa nebudú len sladké koláčiky, ale aj zaujímavé miešané drinky. Tie nesú špeciálne pomenovania podľa kvetín a sú skutočne kreatívne a zaujímavé. Veľmi oceňujeme kvalitný zážitok nielen po chuťovej stránke, ale rovnako aj vizuálnej. Limonády s čerstvým ovocím osviežia po náročnom dni, alebo aj za chutným koláčikom.

Na tomto nevšednom mieste nájdeš dokonca aj čapované pivo. A nie tak hocijaké ale priamo poctivú 14% Lagunitas IPA. Podáva sa len ako malé a dobre vychladené. Vďaka tomuto „čapáku“ si tu prídu na svoje aj chlapi, pre ktorých je tým najlepším drinkom pivo :-)

Toto bola naša veľmi príjemná skúsenosť s novootvorenou prevádzkou Pink Garden v Petržalke. Veríme, že ti náš článok lepšie priblížil túto netradičnú prevádzku a možno pomohol odbúrať aj nejaké tie predsudky.

Ak teda nevieš kam zobrať priateľa, či priateľku na rande, ber to od nás ako skvelý tip, ktorým nič nepokazíš a práve naopak, zaručene len potešíš J

Pink Garden nájdeš na Instagrame, kde neustále môžeš sledovať ich novinky –> https://www.instagram.com/pink.garden.bratislava/

A ak ešte nesleduješ Tasty Bratislava na Instagrame, tak už viac túto chybu nerob a rozhodne nás sleduj tu –> https://www.instagram.com/tasty_bratislava/

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
44
Poslať správu
Ak nás ešte nepoznáte sme Tasty Bratislava a nádete nás na Instagrame. Hľadáme podniky, ktoré vám a nám chutia, či už je to jedlo, koláčik, káva, alebo pivo :) Ak nás ešte nepoznáte Sledujte nás na Instagrame. Tasty Bratislava 🔹 skvele tipy na jedlo v BA👌 🔹 Great food in BA📱 🔹 #foodblog #jedlo #tastybratislava #dnesjem 🔹 chut na burger? to je @burgercitty 🍔🤪

Chceš vedieť, keď tasty.bratislava pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.