15.5.2020 11:42

Zaslepená láska

18+
CITLIVÝ OBSAH
Článok môže obsahovať:
produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
sex, nahotu a iný nsfw obsah
násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
MÁM NAD 18 A CHCEM ZOBRAZIŤ OBSAH
Príbeh mladého hiphopera ktorý sa zaľúbil

Toto je príbeh mladého chalana, ktorý sa zaľúbil do svojho najlepšieho kamaráta.

Dlho som nad tým uvažoval, či napíšem blog. Vedel som, že tu na refresheri bolo pár blogov s tématikou rovnakého pohlavia, ale až dnes som sa odhodlal napísať môj životný príbeh (práve je veľká letná búrka tak ma to motivovalo), pretože čo všetko som prežíval ja, nechcem, aby sa to niekomu inému stalo!

Začnem od seba mám 25 rokov a tento celý môj príbeh začal v mojich 15 rokoch, keď som sa prvý krát spoznal s Ľubošom. Bolo to v legendárnom klube dole, keď som ja s mojou partiou išli zabaviť, už ani neviem na akú párty, zbaliť nejaké čajky a v opitom stave ísť domov. Vtedy môj kamarát Tony povedal, že sa k nám pridá aj iná partia a majú trávu, že si s nimi môžme dať. Ja moc nehúlim, ale keď zadarmo, tak, prečo nie a vtedy tam bol aj on. Absolútne som ho nezaregistroval, ako si možno myslíte, ale proste sme tam boli dve veľké partie dokopy, ktoré sa spolu išli zabaviť. Ani si nepamätám, či sme sa vtedy aj spolu bavili, ale od tej párty sme začali všetci chodiť von každý víkend, ako celá partia dokopy. Ľubo je odo mňa o 5 rokov starší, on už vtedy bol pracujúci človek, ktorý sa veľmi o seba stará a darí sa mu aj v práci. Chodili sme na každý víkend von, väčšinou na hiphopové koncerty, alebo len tak ísť na nejakú párty, čo bola v meste a tam som spoznal aj moju priateľku, to už som mal 18 rokov. Väčšina mojich kamarátov si našlo frajerku, takže partia sa nám viac menej rozpadla okrem Ľuboša on bol tuším jediný, ktorý žiadnu nemal a pritom vyzerá veľmi dobre. Moja priateľka bola prváčka na medecíne, väčšinou jej času sa len učila a ja som mal maturitu, takže moc času sme na seba nemali a na víkendy chodila domov, keď mala vlaky zadarmo, ďakujem FICO! Ale viac menej nám to fungovalo.

Vtedy som mal ťažké obdobie ako každý končiaci stredoškolák či sa dostane na výšku, na ktorú chce ísť, či spraví maturitu a podobne. Moji rodičia stavali dom na dedine ďaleko od Bratislavy a chceli, aby som im pomáhal na stavbe, ale ja som sa nechcel presťahovať z Bratislavy, takže som mal revoltu a vôbec som sa s nimi nebavil a vtedy mi prišiel "Ľuboško" vhod. Aby ste sa o ňom niečo dozvedeli, ako som už spomínal, vyzerá ako z nejakého časopisu, pretože chodí cvičiť skoro každý deň a veľmi dobre zarába. Začalo sa leto na školu na ktorú som chcel ísť ma síce nezobrali, ale zobrali ma na súkromnú vysokú školu. S rodičmi som sa nebavil takže peniaze na školné som od nich ani nechcel, nie že by na to nemali, ale celý ten dom ich stál veľké náklady, pretože ho stavali bez hypotéky, ale boli radi, že som sa dostal na vysokú školu. Priateľka išla na leto do Ameriky a ja som si chcel nájsť nejakú brigádu, aby som mohol zaplatiť školné a vtedy prišiel on a povedal:,, Ayo nemusíš ísť na žiadnu brigádu ja ti to školné zaplatím a keď budeš mať peniaze tak mi to raz vrátiš užime si spolu leto". Hneď som to odmietol, ale on trval na tom, mal pravdu, že možno za 2 mesiace by som ani nezarobil toľko, ale som vedel, že rodičia mi pomôžu. A nakoniec som teda súhlasil a tam to všetko začalo!

PS: Zabudol som dodať, že počas školy sme chodili spolu do posilky, vždy pre mňa prišiel na aute, čo som ani nechcel, ale zas trval na tom, pretože ja som si ešte len robil autoškolu, aby ste mali ešte nejakú zápletku pre ďalšie pokračovanie.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu

Chceš vedieť, keď alexik pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.

Ďalšie články autora

Zobraziť všetky
17.9.2021 06:16
Zaslepená láska 3
15.5.2020 13:39
Zaslepená láska 2