24.11.2019 18:31

Tak si to konečne priznaj

Je čas si konečne priznať že ani ty nemôžeš za všetko zlé čo sa ti vo tvojom živote prihodilo.

Je čas prestať si klamať že za to môžeš iba ty sám. Chyby robí každý, ináč sa ani nejde naučiť niečo nové. Ako ináč ak nie na vlastných chybách by si sa chcel poučiť? Jasné, teraz my povieš ale ja mám kamaráta a bla bla bla. Ale to je jeho príbeh kamoško nie tvoj. JEHO! Je čas si uvedomiť že chyba nie je iba na tvojej strane, teda nemusí byť. Ale čo bolo, to bolo. Je to minulosť a tú ešte stále zmeniť nevieme a tak sa konečne preber a začni sa pozerať na to čo môžeš urobiť a nie čo si urobil. To že ti každý vo tvojom okolí doteraz hovoril že je to iba tvoja vina a ty si tomu uveril, to znamená iba to že si to dovolil a nič iné. Tak prestaň sa konečne klamať a začni sa pozerať na to čo ešte môže prísť.

Áno, áno ja viem. Ty za to nemôžeš. Ty iba teraz sedíš pri počítači alebo čítaš tento môj blog na mobile a hovoríš si. Keby som tak mohol … Ale čo ti bráni? Tvoja myseľ, tvoje telo, si azda na vozíku a vravíš si že to nemá zmysel, že je koniec? Chlape kým nie si opäť plešivý, necikáš do plienky a zuby máš svoje stále je tu nádej že na to máš. Ide iba o to či chceš. Nič viac. Schválne koľko máš rokov? Máš menej ako 80, pretože ak áno tak potom jediný nepriateľ si ty sám a to je celé.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
Zdravím vás ľudkovia, volám sa Planúci Drak, a môj oheň nebude pre každú dušičku príjemný. Tak sa pripravte pretože Slnko vychádza na východe. A môžete sa spoľahnúť že je tu toho dosť!

Chceš vedieť, keď Planúci Drak pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.