24.2.2020 15:05

Ako získať odkaz v príbehoch stories bez 10 tisíc followerov

Chcete zdieľať odkazy vo svojích príbehoch , aby ľudia videli váš blog, web alebo video na YouTube? Chcete získať funkciu posunutia nahor bez 10 tisíc sledovateľov?

Odkazy na Instagrame môžu byť umiestnené len v týchto prípadoch :

A.Jeden krát v odkaze bio

B.Stories (Príbehy pokiaľ prekonáte hranicu 10tisíc followerov )

C.Platená reklama

D.Správy DM

Na mnohých ďalších kanáloch, ako sú e-maily alebo vaše vlastné webové stránky, je zdieľanie odkazov relatívne jednoduché. Vložíte aktívny odkaz a ľudia naň kliknú. Na Instagrame to však nefunguje.

Do popisov videa IGTV môžete pridať odkazy, na ktoré sa dá kliknúť, čo nemôžete robiť v bežných príspevkoch na vašom Instagrame. Odkazy na prejdenie prstom (swipe up) môžete pridať v príbehoch Instagramu, keď dosiahnete hranicu 10 000 sledovateľov. Postup je nasledovný :

1.Vytvovoríte si IGTV

2.Do popisu videa vložíte odkaz(na tento odkaz sa dá už kliknúť)

3.Video zo IGTV zdieľate v príbehoch , čiže užívateľov smerujte aby si pozreli toto video

Celý návod si môžete prezrieť v nasledujúcom videu.

Instagram sa stal veľmi populárnym nástrojom pre obchodníkov a blogerov . Problém bol , že často potrebovali ľudí naviesť nie na jeden odkaz v popise bio ale na viaceré .Pre prácu si niekoľkými webovými adresami môžete zvoliť niektorú prepojovaciu službu napríklad https://linktr.ee/ . Služba v súčasnosti je čoraz viac populárna . Jednoducho pomocou tejto služby umiestnite do vášho profilu jeden odkaz na stránku , ktorá po rozkliknutí umožní používateľov vybrať si pomocou tlačidiel ďalšie cieľové odkazy kam chcete smerovať návštevnosť .

Instagram direct messages môžete použiť aj ako aktívnejší nástroj pre váš predaj. Pretože správy na Instagrame sú súkromné, ide o osobnejšiu formu komunikácie. Môžete osloviť či nových používateľov a na znak vďačnosti im napríklad ponúknuť menšiu zľavu vo vašom obchode. Dokonca si dokážte nastaviť aj v skratky a do skratiek umiestniť rôzne typy odpovedí , ktoré samozrejme môžu obsahovať hypertextové prepojenie.

Pokiaľ si Vás zaujímajú ďalšie Instagramové tipy a triky , tak množstvo článkov nájdete pravidelne na našom blogu.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
5
Poslať správu
📌Komplexné služby v oblasti budovania značky, obsahu , mediálnej a marketingovej komunikácie na Instagrame. 📌Získajte vlnu nových, skutočných followerov, ktorí vám váš Instagramový účet pomôžu nakopnúť.

Chceš vedieť, keď evolum pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.