11.7.2020 18:36

Ako vybrať správne hashtagy pre Instagramové príspevky?

Ak ste obrovská značka s určitým vplyvom , možno nebudete musieť používať hashtagy stále.

Pridávanie relevantných hashtagov

Ak ste však vlastníte profil s nižším počtom sledovateľov , nezabudnite venovať pozornosť hashtagov a správne ich používať. Inak prichádzate o možnosť osloviť viac ľudí s príspevkami.

Niekoľko osvedčených postupov pre používaní hashtagov:

Vždy snažte používať hashtagy. Aj keď môžete použiť až 30 hashtagov, neznamená to, že je to dobrý nápad alebo použiť ich neustále v komentároch. Experimentujte s rôznymi počtami hashtagov a zistite, ako to ovplyvní vaše výsledky.

Preskúmajte hashtagy pred ich použitím. Vykonajte rýchle vyhľadávanie hashtagov a zistite, koľko a aký typ príspevkov existuje. Príliš veľa príspevkov by mohlo znamenať, že sa váš obsah stratí v mori aktualizácií.

Uložte si príslušné - relevantné hashtagy k vášmu obsahu do dokumentu alebo poznámkového bloku pre ľahký prístup. Nepridávajte však neustále tie isté hashtagy ale snažte sa ich meniť tak aby opisovali danú fotografiu , či príspevok.

Vyhnite sa veľmi populárnym hashtagov. Môže byť lákavé používať iba veľmi obľúbené značky hashtagy, ale pravdou je, že môže existovať príliš veľa obsahu pre príslušný hashtag. To je dôvod prečo sa váš príspevok môže stratiť v záplave príspevov konkurencie.

Použite kombináciu rôznych typov hashtagov: populárne hashtagy, medzerové hashtagy, hashtagy s lokalitou a iné.

Ako vyhľadať hashtagy a aké nástroje používať ?

Ako prvé znova sa môžeme nahliadnuť do aplikácie. Instagram vám zobrazí počet príspevkov , ktoré obsahujú prislušný hashtag a podobné .

Nástroje : (nevýhodou môže byť absencia alebo nízky počet slovenských hastagov)

http://all-hashtag.com/

https://seekmetrics.com/

Odporúčame nástroj

https://displaypurposes.com/ kde dokážete zistiť naozaj užitočné štatistiky pre dané kľučové hashtagy ako počet príspevkov či demografiu.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
8
Poslať správu
📌Komplexné služby v oblasti budovania značky, obsahu , mediálnej a marketingovej komunikácie na Instagrame. 📌Získajte vlnu nových, skutočných followerov, ktorí vám váš Instagramový účet pomôžu nakopnúť.

Chceš vedieť, keď evolum pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.