Buď kým chceš!

Všetkým želám krásny deň. Vítam vás v mojom mini svete originálnych vecí. Volám sa Eva a tvorenie, hlavne šitie, ma drží už od malička...

Rada by som Vám predstavila jednu šikovnú žienku, ktorá si hovorí Evelinda a tvorí ručne robené hračky. A keby len to!!! Venuje sa naozaj širokému spektru vecí typu ,,homemade". Jej diela sú naozaj originálne a jedinečné a v neposlednom rade nikde na svete nenájdete dva rovnaké kusy.

Jej bábiky a hračky sú rozhodené po celom svete a robia radosť malým, ale aj veľkým fanúšikom. A medzi tých najvernejších patrím rovnako aj ja. Preto mi nedá nespomenúť ju v mojom blogu. Vždy keď si myslím, že už ma neprekvapí....už proste nemá čím...Všetko už je vymyslené :-) ...zapíska telefón a príde fotka novej veci, ktorá ma odrovná dokolien. Nie pre to, že by som si to išla hneď kúpiť...ale pre to, koľko energie a kreativity je schopná investovať do toho, čo robí. A robí to s radosťou a láskou ... to sú veci, ktoré obdivujem a majú u mňa maximálny rešpekt.

Pozeráte sa na fotku ženy, ktorá ma motivovala a priviedla k tomu, čomu sa dnes rada venujem. K veciam, ktoré ma robia šťastnou a vykúzlia mi radosť a úsmev na tvári. Šikovnosť a kreativita v nej prekvitajú.

Preto Vám nižšie prikladám link kde si môžete pozrieť jej obchodík a kde propaguje svoju tvorbu a pár kúskov si aj zakúpiť pokiaľ sa Vám zapáčia.

http://www.sashe.sk/evelinda/handmade/byvanie-dekoracie?new

Ešte pridám pár fotiek aktuálne HOT vecí, čo má v ponuke :

No povedzte, nie je to super robiť to, čo Vás baví a byť tým, kým chcete byť?? Podľa mňa áno a v tejto žene som našla super motiváciu. A okrem toho je je to ten najkreatívnejší človek, akého som spoznala, môžem sa pýšiť aj tým, že je to moja najlepšia kamarátka a to najdôležitejšie moja mamina. TAK BUĎTE KÝM CHCETE BYŤ !

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
Kontakt: bridova.r@gmail.com

Chceš vedieť, keď Cruela De Wille pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.