13.11.2017 18:38

Pink angels - zaži krásu nežných anjelov v uliciach Milána, Milan Fashion Week 2017

Pink angels - nežní anjeli zaplavili námestie Piazza Duomo počas Milan Fashion Week, 24. september 2017

Miláno, "mekka" módy, javisko presláveného týždňa módy - Milan Fashion Week, na ktorý sa teší azda každý milovník módy, fashionista, módny expert a módni kritici. Prichádzajú davy streetstyle fotografov, paparazzi, reportérov, blysnúť sa chcú influenceri, medzinárodní blogeri, modelky, pozvaní hostia z rôznych končín sveta, celebrity, známe tváre z oblasti módy, či ľudia zaujímajúci sa o módne dianie. Týždne módy sú známe najmä tým, že sú bohaté na udalosti, ktorých sa ponúka v tom čase nespočet a prinášajú záplavu pôsobivých aj nečakaných momentov. Tento septembrový týždeň módy hostil dokopy 63 módnych prehliadok, 96 prezentácií a uskutočnilo sa 20 podujatí a večierkov. Na väčšinu ste ale museli mať pozvánku, no pre verejnosť boli pripravené rôzne módne podujatia, ktoré sa odohrávali priamo na námestiach. (viac - čítaj články na pokračovanie, sleduj facebook stránku s názvom Mya Mirell Fashionista, blog myamirell.eu a instagram mya_mirell)

Pozývam Ťa nahliadnuť do ďalšej časti módneho diania, ktoré sa odohrávalo počas septembrového Milan Fashion Week ( 20. - 25. september 2017 ) v nedeľu, 24. septembra 2017 a to priamo na milánskom známom námestí Piazza Duomo pred známou katedrálou Duomo. Ružoví anjeli, nežné modelky zaplavili námestie a pre okolitých divákov sa naskytlo takéto krásne módne predstavenie:

(čítaj články na pokračovanie o celebritách, návrhároch, svetových modelkách, zaujímavostiach z MFW, fotky a videá nájdeš tu, na instagrame mya_mirell a na blog stránke na facebooku - Mya Mirell Fashionista: https://www.facebook.com/mirellfashionista/ )

Po prehliadke značky Stella Jean sa priamo na námestí Piazza Duomo odohrávalo zaujímavé módne divadlo prístupné pre verejnosť. Krásne mladé modelky odeté v nežných vzdušných romatických šatách zaplavili najznámejšie námestie Milána pred katedrálou Duomo, Piazza Duomo. Prebiehali fotenia modeliek a natáčali sa videá, ktoré mohol každý prítomný divák sledovať z blízka.

Módna show v uliciach Milána na Piazza Duomo, 24. september 2017, ďalšie fotografie a videá postupne nájdeš na facebook stránke Mya Mirell Fashionista, na blogu myamirell.eu a na instagrame: mya_mirell

Po prehliadke módnej značky Stella Jean, 24. septembra 2017 sa na schodoch Palazzo dell’Arengario konali fotenia modeliek, ktoré sa následne pripojili k ostatným modelkách v ružových šatách a pózovali spoločne na námestí Piazza Duomo.

Na tento Milan fashion week som bola pozvaná ako blogerka a bývalá modelka, ale ako to už býva zvykom, vždy sa udeje veľa neočakávaných udalostí a zážitkov. Bola som oslovená zapózovať si ako modelka v elegantnom outfite tak isto tu na schodoch Palazzo dell’Arengario po skončení módnej show Stella Jean ( 24. septembra 2017) . Natáčali sme tu aj walking videá s mladými 20ročnými talianskymi modelmi. Môj outfit pozostával z béžových tubových šiat s transparentnou topovou časťou, béžové ľahké šačko s volánikovými krátkymi rukávmi, béžovozlaté sandále a zlatá kabelka. Dostala som aj zaujímavé zrkadlové okuliare, počasie bolo počas všetkých dní vynikajúce, okolo 28 stupňov, čiže krásne strávený predposledný prehliadkový deň.

Taktiež počas Milan Fashion Weeku som si zapózovala aj v uliciach Milána, kde ma oslovili rôzni fotografi, (fotografie vyhotovujú profesionálni fotografi pracujúci pre rôzne magazíny, portály či pre spoločnosť Cameramoda Italiana). Aj takéto zaujímavosti a zážitky prináša Milan Fashion Week. Človek sa tak stretne s mnohými zaujímavými ľuďmi a nadviaže nové neočakávané kontakty.

Modelky v čiernych šatách sa neskôr pripojili k modelkám v jemných ružových šatách aby prešli celým námestím Piazza Duomo. Krátke inštrukcie a úprava outfitov pred fotením a natáčaním.

Ing.arch. Miroslava Vaňharová - Mya Mirell

fashion blog: www.myamirell.eu

facebook blog page: https://www.facebook.com/mirellfashionista/

instagram: mya_mirell

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
Vitajte na fashion blogu Mya Mirell zameranom na všetky aspekty Módy, Krásy, Životného Štýlu a môjho osobného náhľadu na módu. Prinášam pohľad predovšetkým zo sveta módy v Miláne, módne reporty z Milan Fashion Weeku.

Chceš vedieť, keď mvanharova pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.