5.1.2018 12:59

Divadlo vs. kino

Veľa ľudí sa chce v dnešnej dobe kultúrne vyžiť. Ale kam skôr? Do divadla alebo do kina?

Kultúrne vyžitie jednoznačne patrí medzi potreby ľudského života. Je viacero možností ako sa kultúrne vyžiť. Do TOP 3 určite patrí divadlo a kino. Ale kam skôr?

Divadlo

Do divadla chodí menej ľudí ako do kina. Možno preto lebo je to drahšie a hrá sa menej predstavení ako v kine filmov. Ale za to každé predstavenie má svoje čaro. Ísť do divadla znamená ukázať svoju slušnosť, eleganciu a správanie. Do divadla by sa nemalo chodiť v teplákoch. Minimálne košeľu by si mal dať každý kto ide do divadla. Taktiež ak chcete zobrať niekam ženu svojho srdca, odporúčam divadlo, lebo ukážete sa v lepšom svetle ako elegantný muž, ktorý vie čo sa patrí. Taktiež ženu uvidíte krajšiu ako inokedy.

Kino

Ak máte radšej modernejšiu kultúru, tak samozrejme idete do kina. Je to cenovo dostupnejšie, nemusíte sa ani obliecť špeciálne. Každý si môže prísť do kina ako chce. Taktiež si môžete vybrať z širšej škály filmov. Samozrejme na rande môžete ísť aj do kina, aj keď romantika v plnej kinosále skôr neexistuje ako existuje. Snáď najväčšia nevýhoda kina sú buď deti ktoré idú na film na ktorom by nemali čo robiť a smejú sa na všetkom (napr. 10 ročné deti na filme Únos) a potom sú to ľudia ktorý nevedia prestať rozprávať.

Či si vyberiete jedno alebo druhé, želám Vám pekný kultúrny zážitok.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu
Blogy o všetkom, pre všetkých

Chceš vedieť, keď Kubo_uv pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.