5.2.2018 23:44

Ako získať rýchlo peniaze?

Kto by si v dnešnom svete nechcel privyrobiť peniaze z pohodlia domova? Kým v minulosti sa ťažko hľadala takáto práca, dnes sa čoraz častejšie stretávame s pojmami ako práca na doma...

Kto by si v dnešnom svete nechcel privyrobiť peniaze z pohodlia domova? Kým v minulosti sa ťažko hľadala takáto práca, dnes sa čoraz častejšie stretávame s pojmami „ako zarobiť peniaze“, „práca na doma“, „ako si privyrobiť doma“ .

Vo finančnej situácii, v ktorej sa väčšina z nás ocitá čoraz častejšie, keď nie je dostatok pracovných ponúk a tie najlepšie sa rýchlo zaplnia, je vysoko pravdepodobné, že nás napadnú podobné otázky. Táto práca je vhodná najmä pre mamičky na materskej dovolenke, pre absolventov škôl, nezamestnaných, ale aj pracujúcich ľudí, ktorí si túžia privyrobiť a tak ľahko a rýchlo zvýšiť svoj príjem.

Na internete ľahko nájdete ponuky prác na doma. Delia sa na dve skupiny:

a, manuálne – skladanie krabíc, vyplňovanie obálok, montáž pier a podobne.

b, duševné – vkladanie inzerátov, rozosielanie e-mailov, prepisovanie textov, vyplňovanie dotazníkov a podobne.

Kým v minulosti to bolo skôr iba o navliekaní korálok (vytratila sa tak skoro, ako sa ukázala na trhu práce), ktorej sa nie jedna gazdiná chytila, dnes už hovoríme o širokej škále prác. Lenže nie je to také ľahké, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Mnoho firiem, ktoré hľadajú respondentov na prácu na doma, obyčajne žiada vopred vstupné peniaze, ktoré musíte zaplatiť, aby vám mohli doručiť napríklad perá na montovanie. Lenže predtým, ako sa dostanete k montovaniu pier, ešte od vás budú žiadať peniaze na ich ďalšie výdavky, až to nakoniec v strede (alebo v lepšom prípade už hneď na začiatku) vzdáte a s touto skúsenosťou sa budete už stavať skepticky ku každej podobnej práci. Nie však všetky sú rovnaké.

Existujú základné pravidlá, ktorých by ste sa mali pridŕžať, ak túžite vykonávať prácu z pohodlia vášho domova.

1, rozmyslite si koľko voľného času chcete venovať tejto práci

2, zistite aký typ práce chcete vykonávať (prepisovanie textov, lepenie obálok, skladanie krabíc...)

3, zistite si platobné podmienky

4, komunikujte s firmou, s ktorou sa hodláte spolupracovať, najlepšie telefonicky alebo e-mailom

5, nenechajte sa odradiť, keď vám vyvolený inzerát nevyhovuje, na trhu sú stovky ponúk práce na doma, ľahko ich nájdete na internete, teda máte možnosť z čoho vyberať

6, nezabúdajte, že každý by rád sedel za počítačom a prepisoval rôzne texty, alebo počas pozerania obľúbeného seriálu lepil obálky, pretože na takejto práci sa dá rýchlejšie “zbohatnúť”, i keď sú niektoré časovo náročnejšie.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Andr3w1 pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.