15.10.2019 13:33

Efektívne doplnky do vašich outfitov

Pokiaľ sa radi pekne obliekate zrejme viete, aký veľký rozdiel môže priniesť aplikácia doplnkov do vášho outfitu.

Doplnky sú dôležité pre zvýraznenie štýlu, či ozvláštnenie jednoduchého outfitu. Niektoré však majú aj veľmi praktické a efektívne využitie, nielen v rámci módy. Pri voľbe doplnkov však treba byť veľmi opatrný, nielen čo sa týka kvality ale aj kvantity jednotlivých konkrétnych kusov doplnkov, ktoré pridávame do outfitu.

KABELKA

Kabelka je asi samozrejmosťou a mnohé dámy ju neberú ani ako doplnok, ale ako plnohodnotnú súčasť outfitu. Avšak kabelka má veľký dôraz na celkové doladenie jednotlivých kúskov a ich prepojenie. Tak ako môžete použiť výraznú červenú kabelku na zvýraznenie, môže použiť aj veľkú čiernu kabelku na doladenie viac business looku. Okrem toho, že kabelka je veľmi peknou a príjemnou súčasťou našich outfitov, je aj veľmi praktická. Vďaka nej môžete so sebou nosiť množstvo vecí a mať ich neustále po ruke.

SLNEČNÉ OKULIARE

Slnečné okuliare sú ďalším typom doplnku, ktorý vás pri nosení neomrzí. Môžete slnečné okuliare striedať a vytvoriť vždy nové looky a outfity. Pokiaľ však pravidelne nosíte okuliare zaručte aby boli kvalitné. Môžete nakupovať napríklad dámske slnečné okuliare Givenchy, či iné značky a tým zaručiť, že vaše oči budú v bezpečí. Okrem estetickej stránky sa teda opäť ukazuje aj stránka praktická a okuliarmi môžete naozaj oči chrániť.

ŠÁL/ŠATKA

V zimných mesiacoch môže byť šál nielen pekným doplnkom, ale taktiež vám zaručí, že vám bude oveľa teplejšie a príjemnejšie. Ide teda tiež o doplnok vášho outfitu, ktorý okrem toho, že vyzerá dobre je veľmi efektívny. V rámci šálov a šatiek máte na výber z rôznych strihov, materiálov aj farieb vďaka čomu si vyberie naozaj každý.

ŠPERKY

Šperky sú veľmi komplikovanou kategóriu. Či už hovoríme o pravých šperkoch alebo bižutérii je veľmi dôležité vedieť ju správne kombinovať, čím zaručíte vkusné doplnenie vášho výsledného looku. S doplnkami ako sú šperky treba však narábať opatrne pretože môžete veľmi rýchlo prestreliť. Voľte vždy radšej menej šperkov aby si zbytočne nekontrastovali. Taktiež voľte šperky v rovnakom odtieni.

HODINKY

Hodinky síce patria medzi šperky, ale v našich šatníkoch a šperkovniciach im často prikladáme oveľa väčšiu váhu. Je to aj tým, že okrem estetickej vlastnosti sú tiež veľmi praktické. Nosia sa už niekoľko rokov a stále nevychádzajú z módy. Investícia do kvalitných a nadčasových hodiniek sa vyplatí pretože ich môžete nosiť na každodenné nosenie a tiež aj na rôzne príležitosti. Zároveň máte vďaka nim stále prehľad o čase, čo sa v tomto uponáhľanom svete vždy hodí.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Andr3w1 pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.