9.3.2018 17:00

Outdoor sex

18+
CITLIVÝ OBSAH
Článok môže obsahovať:
produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
sex, nahotu a iný nsfw obsah
násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
MÁM NAD 18 A CHCEM ZOBRAZIŤ OBSAH
Obyčajná pozvánka na cigo v podobe všetkej nevinnosti išla bokom. Punks not dead!

Prenikavý zvuk pípnutia správy na messengeri ma donútil prerušiť konverzáciu s parťákom v bare. V krvnom obehu kolovalo deci rumu a niekoľko pív. Ideálny stav na nedeľu. Dvojitý pohľad na rozmazaný displej s otáčkami okolia. Silno ma naplo. Po slabikách čítam pomaly mesidž. Písala mi jedna známa či nezbehnem na cigu. Vždy ma uchvátilo ako ženy nenápadne naznačujú medzi riadkami návrh na outdoor sex. Dôjde mi to smiešne a zároveň trápne. Je mi blbé opustiť bar, keď po pravici chlastá jeden z mojich top friend, a aj keď momentálna téma nebola bohvie ako záživná, svoju crew nezradím.

Ponuku na cigo som odmietol klasickými rečami tipu: "už je neskoro, zajtra." Nemám v povahe niekoho poslať do faka jednou vetou. Teda pokiaľ na to nemám naládu. Pokračujem teda atentátom na pollitrák a slová tiekli z úst ako pivo po brade. Po pár minútach mi znova blikla správa od nej. Rovno tri krát. Bolo tam niečo s tým ako sa s ňou rozišiel boyfriend a potrebuje si aspoň s niekým vraj normálnym zapáliť. Vedel som, že nedá pokoj. Parťákovi som teda povedal nech v hlave zapne stopky a odpočíta pol hodinu. Ak to nestihnem, beriem mu jedno kolo Finlandie.

Bar sa nachádzal v centre mesta. Osoba, ktorá túži po naplnení túžob svojej svätyne sa nachádza neďaleko tohto baru. Ubytovňa, ktorou nazýva domov má celkom legendárnu minulosť. Vynárajú sa odtiaľ pochybné indivídua. Ľudia sú väčšinou tmavšej pleti (no rasist) a pofiderný cudzinci z tretej krajiny pracujúci v našej slávne fabrike na klimatizácie.

Zdroj: Aspirin

Vzduch nebol studený. Príjemne ma hnal dopredu, ľahko sa dýchal. Nervozita však stúpala čo raz viac ako som sa približoval. Z diaľky som videl siluetu postavy stáť v tieni vo veľkej overside mikine a čiernymi legínami, ktoré splývali s tmou. Sluchátka od Sony som zroloval a zastrčil do náprsného vrecka bundy.

"Čauko, čo ty ako?"

"Na piču. Frajer teda teraz už bývalí ma nechal."

"Ehmm, to zabolí....maš cigo?"

Sadli si na studený schod pred vchodom a obaja si zapálili stovku Goldenky. Fajčila sa vážne ťažko. Divné zvuky tráviaceho traktu ma donútili v polke široko napriahnuť a odstreliť zbytok cigi do trávnika. Útok na najbližší odpadkový kôš totiž zlyhal. Sedela vedľa mňa pomerne blízko mojej aury. Diskutovanie o tom, ako je jej bývali parchant a sukničkár ma nudili. Príliš sa mi do toho nechcelo ísť, kedže alkohol ma silno držal za plecia a postihol vnímanie. Dievčina mala aspoň o pár stupňov krásy na viac. Samozrejme to nové ráno trpko oľutujem.

"Poď so mnou, pomôžem ti naňho zabudnúť."

Silno som ju zdrapol za ruku a potiahol sebou. Doviedol ju za panelák na roh medzi stenou domu a kamenným múrom. Pohodené prázdne fľaše od vína, všade sa váľali črepy s ohorkami. Štipľavý smrad moči a výkalov nerobilo príjemnú atmosféru na vysnívané milovanie. Na mojej tvary bol úchylný úškrn. Punks not dead.

Zdroj: Aspirin

Jazyk som jej strčil do úst a olizoval krčné mandle. Stisla mi zadok a ja jej rýchlim škubnutím stiahol legíny. Obomi rukami ju otočil chrbtom k sebe. Svoje dva prsty zvlhčil slinami a priložil na jej ratolesť. Mikinu vyhrnul po prsia, zjavila sa pre do mnou skoro nahá postava v plnej kráse. Pravou rukou si obtočil vrkoč medzi prsty a ľavou rozopol jatku na svojich skinny džínsoch. Stiskom zadku pritiahol k sebe a neľútostne ho tam vrazil.

Snažili sme sa držať na uzde naše vzdychy, kedže to bola frekventovaná ulica s bytosťami idúce z najväčšieho pajzlu v okolí. Silne začal prirážať, pohľad ako objíma okraj kamenného múru značil, že to robím dobre. Však zreteľná ozvena krikov a kŕčovitých pohybov mi začala robiť starosti. Ruky jej s najväčšou mocou držali železnú tyčku s ostnatým drátom pripevnenú na múre. Zastavil som, pohladil jej zadok zo slovami:

"Čo robíš?! To ťa tak bolí?"

"Bodaj by nie, keď ma šukáš do zadku!"

Telo mi na raz strnulo. Moju ignoráciu vnímala pocitom, že mi to nevadí. Prišlo mi to smiešne. V opitosti mi ten sex pripadal niečím zvláštnym, ale vôbec by mi nenapadlo, že momentálne nakladám rómku do zadku za jej barákom. Jej vzlyky boli čim dal silnejšie a prenikavé. Nedošlo mi s čím sa zahrávam. Keby to začuje nejaký člen jej rodiny čo bola pravdepodobne polka tej bytovky, mal by som pekelne upravený ksicht.

Od bolesti ma popritom zastavila a len si kľakla k mojím kolenám.

"Dorobím ťa pusou."

Rukami som pohladil fasádu steny a zo zavretými očami vnímal oral. Fajčila fakt dobre. Dá sa to poznať podla zvuku, ktorý pripomína srkanie posledného zvyšku džúsu. Museli sme vyzerať vážne komicky a hlavne ja s tým výrazom na tvári, keď som jej naplnil ústa deťmi. Očividne jej to nevadilo, no čo mi napadlo až po celom tomto incidente bolo, že zo zadku som jej to dal hneď do úst. Ou maj gád.

Poloúsmev, sebavedomo-krivá chôdza s dokrkvaným tričko bola dôkazom mojej ruje. Onedlho som strážil barovú stoličku. Vypýtal si cigo a dvojitý rum. Kamoš pozrel čas na stopkách. 15 min som meškal. Neostávalo mi nič iné ako sa s parťákom podeliť o dirty zážitok s rómkou a zobrať mu sľúbenú štamprlu.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
3
Poslať správu
/FB: Depresie z prízemného podlažia/

Chceš vedieť, keď Aspirin pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.

Ďalšie články autora

Zobraziť všetky
12.12.2018 12:28
Odpočívam v tieni lámp
4.12.2018 15:07
Where is my mind?
4.11.2018 13:20
Rum, popper a EXIL club