Obývačka s dušou

Obývacia izba je miesto, kde trávi čas celá rodina. Vytvorili sme miesto, ktoré môže byť len vaše.

Priestor, kde budete môcť naplno rozvíjať svoje myšlienky a nechať oddýchnuť svoje telo po uponáhľanom dni. Naše presvetlené a moderné zariadenie splní požiadavky aj toho najnáročnejšieho užívateľa.

Srdce bytu

V spoločnom otvorenom priestore sa nachádzajú obývačka aj jedáleň. Čiastočne ju s kuchyňou predeľuje nenápadná priečka, ktorá elegantne zakrýva prípadný neporiadok pri príprave jedál vo vedľajšej kuchyni. Priestor tvorí jeden útulný a harmonický celok – akési srdce bytu.

Dizajnový kúsok

Vďaka drevu použitému vo viacerých formách sa do bytu aj vďaka čistej, bielej stene, vkradol príjemný pocit tepla a domácej pohody. Všetky farby, textúry a materiály navzájom krásne ladia, nerušia sa a pôsobia harmonicky. Okrem toho – prírodné materiály podporujú človeka na povedomej úrovni v tom, aby sa správal prirodzene, vľúdne a priateľsky, čo v zdravom domove s dušou, jednoducho nesmie chýbať.

Závesy, záclony a pohodlné sedenie

Textilné doplnky vždy dokázali dodať miestnosti požadovaný efekt a aj z nudnej a fádnej izby vytvoriť štýlovú obývačku. Záclony v súčasnosti patria k moderným doplnkom interiéru, avšak ich funkcia už nie je výhradne dekoračná. Súčasné moderné záclony, a najmä závesy, plnia tiež funkciu roliet. Pri ich výbere je dôležité uvedomiť si, ktorú z týchto funkcií chcete vo vašej obývačke uprednostniť.

Miešanie štýlov je typickým znakom, konkrétne, tohto interiéru – funkcionalistická klasika sa tu stretáva sa súčasným dizajnom a nájdete tu aj typický škandinávsky praktický a pohodlný interiér s talianskou noblesou a temperament v podobe nápisov na vankúšoch. Výsledok je originálny, elegantný a zároveň príjemne ľudský a prívetivý.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
Realitná kancelária POLIS, s.r.o. vznikla v roku 2004. Zakladateľ a majiteľ Peter Drábek prišiel z prostredia novo-vznikajúceho realitného trhu na počiatku milénia, kde pôsobil ako realitný maklér a svoje skúsenosti začal aktívne posúvať aj na svojich mak

Chceš vedieť, keď POLIS reality pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.