27.6.2018 15:40

Kam na thajskú masáž v Bratislave? Prinášame 3 najlepšie tipy

Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov , ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou.

Pri thajskej masáži sa vyvíja jemný tlak na energetické dráhy, spolu s pomalými a plynulými cvikmi a tak dôjde postupne k uvoľneniu celého tela. To však nastane iba pri kvalitnej a dobrej thajskej masáži, nájsť správny salón so službami, s ktorými bude človek maximálne spokojný, je niekedy veľmi ťažké. Pri veľkej konkurencii v našom hlavnom meste o to náročnejšie.

Prinášame 3 tipy, kde na vás čaká naozaj poctivá thajská masáž.

Thai Massage Oase

Jednotkou medzi salónmi poskytujúcimi thajské masáže v Bratislave je salón Thai Massage Oase. Pre klientov je k dispozícii až 11 druhov masáži pod rukami odborníčok s certifikátmi priamo z Thajska. Vybrať si môžete od tradičnej thajskej masáže, zostíhľujúce masáže, masáže hlavy, či chrbta až po upokojujúcu masáž bylinnými batôžtekmi a masáže horúcim voskom. Každá thajská masérka je zameraná na jednotlivý druh masáže, preto s ich starostlivosťou dosiahnete uvoľnenie organizmu a nájdete oázu pokoja.

Thai Massage Oase nájdete v Petržalke na Blagoevovej ulici. Objednať sa na masáž máte možnosť online a tým si záväzne vyhradíte svoj čas na oddych a relax v príjemnom prostredí.

Thajské masáže SABAI

Chcete zbaviť svoje telo únavy, stresu, napätia a bolesti? To dosiahnete aj v thajskom centre SABAI. Ponorte sa do sveta orientálnych vôní a prinavráťte vášmu telu silu a harmóniu pomocou zázračných rúk thajských terapeutiek. V ponuke nájdete uvoľňujúce aromatické a bylinkové masáže, klasické thajské masáže, masáže zamerané na problémy s chrbticou, zoštíhľujúce masáže a masáže s použitím rôznych druhov pílingov. Navštívte SABAI v Bratislave na Laurinskej 10 a 4 v Starom meste.

Samoi Thai Massage

Posledný salón poskytujúci uvoľnenie tela v podobe thajských masáži je Samoi. Nachádza sa na Ivanskej ceste 10 v Bratislave. SAMOI Thai Massage poskytuje thajské masáže všetkým, ktorí sa potrebujú zrelaxovať, a zároveň sa zbaviť bolesti alebo problému. Masérske služby sú na úrovni a neustále sa ich snažia vylepšovať. Prostredníctvom masáže pod rukami thajských masérok tu získate pružnosť, okysličí sa vaša krv a upokojíte myseľ. Medzi najžiadanejšie masáže v salóne patrí masáž chrtba, aromatická olejová, thajská bylinná a exkluzívna kokosová.

Ste pod neustály stresom v práci, či doma a potrebujete vypnúť? Thajská masáž je tá pravá, tak nemáte nad čím váhať!

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
4
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Robert Weber pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.