28.5.2018 21:23

Dobrá správa! Mohamed Salah je aj po zranení presvedčený hrať!

Po veľmi nešťastnom súboji vo finále Ligy majstrov, musel tento 25-ročný Egypťan odísť z hracej plochy už v prvom polčase.

Každý deň pribúda nový článok o tomto zápase, a určite máte na tento zápas nejaký názor aj Vy. Ak by sme to mali opäť zhodnotiť, Liverpool predvádzal dobrý tlak na Navasovu bránu, ale žiaľ gól sa im streliť nepodarilo. Následne Liverpool dostal bizarný gól od Karima Benzemu. O tom, že brankár Liverpoolu spravil dve dôležité chyby v zápase, ste už určite čítali. Následne Mané vyrovnal stav stretnutia a Liverpoolský fanúšici vstávali zo stoličiek. No striedajúci Gareth Bale, spravil senzáciu v podobe nožničiek a strelou z diaľky prekonal brankára Kariusa.

To bolo menšie zhrnutie, ale my sa ideme pozrieť na konkrétnejšie, čo Vám aj názov napovedá. V prvom polčase sa Mohamed Salah dostal do súboja s Ramosom, po ktorom ho nemá rád celý Egypt.

Ani po tomto zákroku, nehral férovo. Ak ste videli zápas, mohli ste si všimnúť pár jeho hereckých výkonov, na ktoré mu aj rozhodca skočil. Salah aj po tomto zákroku, oznámil, že sa zotaví do Majstrovstiev sveta v Rusku, ktoré štartujú už 14. júna. Bola to ťažká noc, ale som bojovník. Som presvedčený, že budem na MS v Rusku. Vaša láska a podpora mi dodávajú silu,“ uviedol na Twitteri.

Pre Sergia Ramosa to nevyzerá rúžovo. Egyptský právnik podal žalobu na hráča Realu Madrid, kde požaduje odškodné jednej miliardy eur. "Ramos úmyselne zranil Mohameda Salaha a mal by byť potrestaný za svoje konanie. Podal som žalobu a tiež sťažnosť Medzinárodnej futbalovej federácii," povedal podľa webu Goal.com egyptský právnik.

Nakoniec sa mi z tohto zápasu páčil prvý gól Garetha Bale, ktorý určite patrí medzi najkrajšie v Lige majstrov.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Stano pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.