Aké je to, byť frajerkou event managera

Veľa akcii, skoro žiaden voľný víkend, VIP vstupy..

V júni je v Stančiho (to je ten spomínaný event manager) kalendári asi najmenej priestoru pre voľnočasové aktivity rôzneho druhu (ani jeho, ani moje). Počas tohto mesiaca necestujeme. Aspoň nie spolu. On nemá čas. Tým nemyslím, že je v práci od 8h do 20h.. tým myslím, že sa skoro nevidíme a ak ide do práce tak niekedy začína od 7h rána a príde domov na druhý deň o 5h ráno. Nie je to len legenda, ale pri jednej nemenovanej a veľmi komplikovanej akcii šiel 4 dni (pre lepšiu predstavivosť to je 96 hodín) s 10 hodinami spánku. Ja viem, asi to nie je ani najzdravišie. Je to kreatívec, to čo vymyslí on, tak my len s otvorenými ústami naňho pozeráme, že "to ako ti toto mohlo napadnúť?!".

Ako som sa dostala na Moët Grand Day

Náplasť za nestrávený spoločný čas doma je to, že keď robí akciu spolu so svojimi (btw mega šikovnými) kolegami, je to, že sa o mňa a moje kamky starajú ako o princezné. Dobrým príkladom je aj včerajší večierok pre Moët & Chandon - s názvom Moët Grand Day, čo je vlastne medzinárodný deň oslavy svetoznámeho šampanského. Na akciu boli ľudia pozvaní iba na pozvánku, takže kebyže nemám doma toho kreatívca, tak ani neviem, že takáto akcia niekde existuje. S babami sme sa stretli u nás, spravili si spoločné fotky a zrazu volal šofér, že nás čaká dole.

Nastúpili sme do auta. (nevyznám sa veľmi v autách, ale citíla som sa dosť fancy, čiže asi to nebolo nejaké druhotriedne bmw). Akcia sa konala v Hamuliakove v Cafe Marina, takže cesta nám trvala cca 30min. Pán šofér by si možno najradšej zapchal uši pri našich babských rozhovoroch, ale hovorili sme si, že je na to asi zvyknutý.

Prišli sme na miesto. Na naše prekvapenie ľudia poctivo dodržali dress code a bola to naozaj white&gold akcia. Prešli sme po bielom koberci, dostali welcome drink a išli sme si obrzieť celý priestor. Myslím si, že čo sa týka pomeru ľudí a priestoru, bolo to celé akoby vypočítané na mieru. Ani sa nikto netlačil, ani neboli prázdne priestory. Pri príležitosti fotenia (158 selfie), sme sa dostali na jednu z lodí a šli sme na krátku jazdu. Naozaj krátku, lebo asi po 3 minútach sa nám pokazil čln. Stroskotali sme (ok, nie doslovne, do člna sa nedostala žiadna voda) a museli nás odtiahnuť na breh. Pána kapitána nám bolo ľúto, ale veríme, že sa jeho čln čoskoro opraví. Veď je letná sezóna.. na čo bude teraz baliť baby?!

Pre nás akcia pokračovala ďalej. Jana Jurčenko mala krásnu módnu prehliadku (tie šaty boli fakt brutálne, len neviem či by som na svojej svadbe chcela byť takmer nahá) a môj obľúbený DJ Tager hral fakt super veci.

Stanči s kolegom dali pár rozhovorov do telky, všetci boli spoko, my nadmieru a ten istý pán šofér nás odviezol domov, takže ten musel byť priam nadšený...

Stanko sa stará o pitný režim

O tom balóne prosím nikomu nehovorte.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď gromova.michaela pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.