Moringa - zdravie a vitalita ukrytá v listoch zázračného stromu

V záujme vlastného zdravia by si mal každý uvedomiť, že po fyzickej či psychickej záťaži je nesmierne dôležité organizmus znova naštartovať.

Vysoká dávka vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov, ktorá prispieva k zdraviu a vitalite je schovaná pod jedným slovo - MORINGA. Mnohostranne využiteľnú rastlinu moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú potrebu mnohých dôležitých látok a stopových prvkov.

Pokryte dávku potrebných látok v jednej tobolke, ktorá obsahuje len 100 % prírodnú sušinu z listov moringy

Najúžasnejšie na moringe je práve množstvo a kombinácia nutričných a medicínskych zložiek identifikovaných v rôznych častiach rastliny. Listy moringy majú vysokú nutričnú hodnotu. Sú v nich zastúpené vitamíny, minerály, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny. Sú jedným z nutrične najbohatších rastlinných zdrojov a jediným, ktorý obsahuje všetky pre človeka potrebné esenciálne aminokyseliny. Živiny v nich obsiahnuté zabezpečujú správne fungovanie stoviek biochemických reakcií, ktoré nonstop prebiehajú v našom tele. Mnohé z nich pôsobia ako antioxidanty a pomáhajú nám zbavovať sa škodlivých látok. Aminokyseliny sú nevyhnutné pre rast a obnovu buniek. Zároveň chlorofyl obsiahnutý v zelených listoch prispieva k tvorbe hemoglobínu.

Posilnenie organizmu s moringou

Moringa pomáha organizmu posilniť jeho prirodzenú obranyschopnosť a v čase choroby nám dodá silu, ktorú potrebujeme k jej prekonaniu. Priaznivo pôsobí na vzhľad našej pokožky a vlasov. Pri pravidelnom užívaní moringy sa človek cíti mladší a vitálnejší s množstvom energie a celkovo lepšie vyzerá. To všetko zároveň pomáha k psychickej pohode a rovnováhe. Výživový doplnok Moringa je 100 % sušina z listov Moringy olejodárnej, inak nazývanej aj strom života. Tento prírodný doplnok obsahuje bohatý komplex 90 živín (vitamínov, minerálov či proteínov) potrebných pre ľudské telo a jeho správne fungovanie.

Chcete naštartovať svoj organizmus a vitalitu? Skombinujte pravidelný pohyb a zdravú stravu s dennou dávkou potrebných látok obsiahnutých v tobolke výživového doplnku Moringa.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Danka Šimová pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.