SugarDating – Ďalšia nudná zoznamka?

Zabudnite! Na Slovensku novinka, no najmä na západe veľmi populárny koncept randenia. O čom je teda vlastne SugarDaters.sk a čo nás odlišuje od klasických internetových zoznamiek?

Na začiatok si ujasnime pojmy. Bude to znieť trochu hlúpo, ale použijeme zopár doslovných prekladov. SugarDating, čiže „cukrové randenie“ je randenie medzi dvoma ľuďmi, ktorí sa neboja chopiť nových príležitostí a chcú zažiť niečo nové, niečo, čo tu doteraz nebolo. Takúto dvojicu tvorí SugarDaddy a SugarBabe -„cukrový ocko a cukrová slečna“ – kde muž je zrelý, vie, čo chce od života a je  finančne „za vodou“. Ona je atraktívna mladá žena, ktorá vie mužovi na oplátku ponúknuť príjemnú spoločnosť, dobrodružstvo a veľa zábavy. Aby to bolo fér, presne takto to môže fungovať aj naopak, a to medzi SugarMama a ToyBoy („cukrová mama a chlapec na hranie“).

Teraz Vám možno napadla otázka, že či je to vlastne celé iba o sexe za peniaze?

Odpoveď je rázne NIE! Ide o vzťah medzi dvoma ľuďmi, medzi ktorými jasne funguje chémia, bez záväzkov a pravidiel. Predovšetkým tak ide o vzájomne prospešný vzťah. Ona ho môže ozvláštniť svojou jedinečnosťou, energiou a čarom a rada sa nechá rozmaznávať. On, ako dospelý a skúsený muž, sa pri nej už viac nudiť nebude, poskytne jej pocit ochrany a starostlivosti, bude pre ňu niečo ako osobný mentor. Samozrejme, tak ako je sex súčasťou každého zdravého vzťahu, ani tu to nie je výnimkou, ale to nie je podstata SugarDatingu. Sme seriózna internetová zoznamka, prostitúciu v žiadnom prípade nepovoľujeme.

Navyše sa od ostatných internetových zoznamiek odlišujeme aj tým, že manuálne kontrolujeme všetky profilové texty a fotky, a tak sa Vám nestane, že natrafíte na niekoho, kto fotku len stiahol z internetu alebo na fotku, na ktorej je použitých toľko efektov, že človeka na nej nie je ani možné rozpoznať.

Tak čo, stojí to aspoň za vyskúšanie, nie? Nič za to nedáte a nikdy neviete, či Vám práve skúsenosť s randením cez SugarDating nezmení život k lepšiemu. Zaregistrujte sa ešte dnes a nájdite si svoju polovičku! Veríme, že si ju z niekoľko tisíc ľudí, ktorí našu stránku aktívne používajú, nájdete.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Jedinečný zoznamovací koncept SugarDaters® je už konečne aj na Slovensku. Pridaj sa k nám zadarmo, nájdi si svojho SugarDaddyho a nechaj sa rozmaznávať!

Chceš vedieť, keď SugardatersSlovensko pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.