Vekový rozdiel vo vzťahu: top 5 mýtov

Ľudia často radi súdia a to hlavne vtedy, ak sa to týka vecí, ktorým nerozumejú.

Vekový rozdiel vo vzťahu určite je jednou z vecí, nad ktorými krútia hlavou tí, ktorí sa s tým nestretli a jednoducho tomu nerozumejú. Preto vám prinášame 5 najčastejších mýtov o pároch, medzi ktorými je väčší vekový rozdiel.

Ten mladší je vo vzťahu iba z materiálnych dôvodov

Toto je pravdepodobne najčastejšia mylná predstava, často prezentovaná vo filmoch a v pop kultúre rozšíreným prototypom „zlatokopky“. Jasné, takíto ľudia existujú, nie je to tak ale stále. Niektorí mladí ľudia randia so skúsenejšími jednotlivcami, pretože v tom vidia isté jedinečné kúzlo, ktoré prichádza so skúsenosťami.

Tých, ktorých priťahajú zrelší ľudia majú „otcovské problémy“

Vážne? Úprimne, každý má do istej miery problémy spojené s detstvom, dospievaním či rodičmi. Ale domnienka, že mladého človeka priťahuje niekto od neho starší jednoducho iba kvôli pocitu zanedbania zo strany rodičov, je značné zjednodušovanie vecí.

Mladí ľudia sú vo vzťahoch nevyspelí

Jeden z najväčších mýtov všetkých čias. Nemusíte počas života zopakovať rovnakú chybu desaťkrát predtým, než sa z nej konečne poučíte. Inými slovami sa vek vôbec nerovná skúsenosti. Okrem toho nevyspelí 40 či 50 roční ľudia takisto existujú.

Zrelí ľudia sú dlhodobo sklamaní v láske

Záleží to od okolností. Niektorí mladí ľudia sú na tom rovnako. Všetci sa bezpodmienečne pozeráme na náš súčasný vzťah objektívom našich predchádzajúcich vzťahov. Preto niektorí jednoducho uprednostňujú začať novú kapitolu v ich milostnom živote s niekým, kto si so sebou nesie menej ťarchy.

Rozdielne generácie – nekompatibilné zmýšľanie

Toto môže byť často pravda. Avšak rozdielne pohľady na život sa taktiež môžu skvelo doplňovať. Spontánnosť mladého človeka a skúsenosti zrelšej osoby môžu byť dobrou kombináciou na nové zážitky a vzrušujúce dobrodružstvá. Začnite vaše nové dobrodružstvo tu.

Čítajte ďalej: Posilnenie postavenia žien a život SugarBabe – 5 vecí, na ktoré by ste nemali zabúdať

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Jedinečný zoznamovací koncept SugarDaters® je už konečne aj na Slovensku. Pridaj sa k nám zadarmo, nájdi si svojho SugarDaddyho a nechaj sa rozmaznávať!

Chceš vedieť, keď SugardatersSlovensko pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.