5 SugarDaddy benefitov, ktoré nemajú nič spoločné so sexom

5 SugarDaddy benefitov, ktoré nemajú nič spoločné so sexom

Keď sa povedia SugarDaddy benefity, pravdepodobne prvá vec, ktorá vám napadne, je fyzická intimita. To je však bežnou súčasťou väčšiny klasických vzťahov, takže nie je potrebné sa na to sústrediť. Okrem toho môžu byť SugarDating vzťahy aj platonické – vy ste predsa tí, ktorí sa rozhodujú, ako by mal vyzerať váš vzťah! O akých SugarDaddy benefitoch teda hovoríme?

1. Byť v obraze o súčasnej kultúre

Ak ste SugarDaddy, vekový rozdiel často hrá rolu vo vašom vzťahu. Randenie s niekým z inej vekovej skupiny vás vystaví novým aktivitám. Ochutnáte jedlo, ktoré by ste normálne neochutnali, začnete so športom, o akom ste predtým ani nepočuli alebo navštívite bary a miesta, do ktorých by ste inak nevkročili. Určite to rozšíri vaše obzory.

2. Mladícke nastavenie mysle

Randenie s niekým mladším vám dá nový pohľad na veci. Zistíte, aké problémy sa riešia mimo vašej bubliny a donúti vás to pozrieť sa na veci z inej perspektívy. Taktiež je tak jednoduchšie ostať v obraze, čo sa týka súčasných trendov!

3. Pauza v zaneprázdnenom živote

SugarDating vzťahy sú skvelým únikom z vašej každodennej rutiny zaneprázdneného života. Máte šancu vyjsť z vašej komfortnej zóny a zabudnúť na starosti. Vždy je fajn mať po svojom boku niekoho, s kým môžete flirtovať, keďže príjemné rozptýlenie, zábava a relax je niečo, po čom zaneprázdnení ľudia v skutočnosti túžia.

4. Žiadne záväzky

SugarDating vzťahy sú o jasne dohodnutých očakávaniach. Možno toho máte momentálne veľa na práci a preto si nevyhnutne nehľadáte vážny vzťah. V SugarDatingu môžete jasne povedať, čo hľadáte a nájsť si niekoho, kto to vidí rovnako. A v tom je čaro SugarDatingu!

5. Žiadna dráma

Keďže máte jasne dohodnuté očakávania hneď od začiatku, je tam oveľa menej drámy. Keď vašej partnerke otvorene poviete, ako často sa môžete stretávať, spoločne sa môžete dohodnúť na riešení, ktoré vyhovuje vám obom!

Teraz je ten správny čas na nájdenie si SugarBabe!

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Jedinečný zoznamovací koncept SugarDaters® je už konečne aj na Slovensku. Pridaj sa k nám zadarmo, nájdi si svojho SugarDaddyho a nechaj sa rozmaznávať!

Chceš vedieť, keď SugardatersSlovensko pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.