29.10.2017 18:15

Obdobia

Tak, ako sa striedali obdobia, striedali sa aj moje pocity k tebe.

Keby ma máš opustiť neurob to v lete. V lete som ťa prvý krát videl, aj napriek tvojím vzdialeným krokom som ťa cítil v tvojej blízkosti. Vyžarovala si zo seba jednoduchosť a divokosť zároveň. Nedokázal som pochopiť vyváženie nevinnosti zo silou. V ten moment som pochopil, že krása neobsahuje žiadny návod ani vzorec podľa ktorého sa riadiť. Stačil len krátky pohľad a aj samotné ruže sa červenali od závisti tvojej krási. Počas toho krátkeho okamžiku ma tvoja charizma očarila na toľko, že som ťa potreboval spoznať.

Keby ma máš opustiť neurob to cez jeseň. Počas jesene sme sa spoznali a viedli ten najúžasnejší dialóg v mojom živote. Ja som počúval viac hlas ako slová, pretože nič tak ľubozvučné ako tvoje slová sa nedali prepočuť. Bola to ako symfónia hraného toho najlepšieho orchestru. Správala si sa ako dieťa v dospelom tele, ktoré túžilo po lietaní v oblakoch a ochutnaní plnými dúškami slobodu. Bola si sama, ale sama sebou. Pochopil som vzácnosť tvojej prítomnosti a pohltila ma túžba po tvojej chuti.

Zdroj: Aspirin

Keby ma máš opustiť neurob to cez zimu. V decembri som ťa prvý raz bozkával pod lipou a tvoje pery chutili ako višne. Len si stála a prstami si prechádzala korienkami mojich vlasov. Mala si zatvorené oči no vnímala si všetkými zmyslami naše pocity. Voňala si ako čerstvo odtrhnutá levanduľa. Rád na ten deň spomínam pretože mi neraz zabránil pri hlúposti.

Keby ma máš opustiť neurob to cez jar. Počas toho ako bola jar sme sa spolu prvý krát milovali. Bol to čas kedy sa láska a nervozita spolu držali za ruky. Do izby nám vchádzal čistý vdzuch s vôňou narcisu a ty si nahá na mňa pozerala s červenými lícami a prižmúrenými hnedými očami. Lúče slnka , ktoré prenikali cez žalúzie ti osvetľovalo poprsie a tvár. Bol som v tedy najšťastnejší človek v ten moment, ale zároveň ma zmocňoval pocit strachu. A ja som v priebehu niekoľkých dní pochopil, že jediný kto sa sústreďuje na opustenie som bol ja.

Zdroj: Aspirin

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
4
Poslať správu
/FB: Depresie z prízemného podlažia/

Chceš vedieť, keď Aspirin pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.

Ďalšie články autora

Zobraziť všetky
12.12.2018 12:28
Odpočívam v tieni lámp
4.12.2018 15:07
Where is my mind?
4.11.2018 13:20
Rum, popper a EXIL club