Bezpečnosť v internetovom zoznamovaní sa: 9-krokový návod pre SugarBabes

Internet je skvelý vynález, avšak je potrebné byť obozretný voči jeho nástrahám. Na SugarDaters prechádza každý profil manuálnou kontrolou, čím sa drasticky znižuje riziko falošných profilov a trolov.

Nie sme však jasnovidci. Každý by preto mal myslieť na svoju vlastnú bezpečnosť v online (aj offline) randení. Jednoducho potrebujete poznať tieto jednoduché ale nevyhnutné opatrenia. Riaďte sa našim 9-krokovým návodom na bezpečnosť v internetovom zoznamovaní sa.

Predtým, ako sa stretnete

1. Najprv si píšte

Je veľa skvelých SugarDaddies, ktorí by sa s vami chceli stretnúť. Dajte si čas na vybratie toho pravého! Spoznajte svojho potenciálneho partnera predtým, než sa stretnete, otestujte vašu kompatibilitu a určte si želania a hranice. Okrem toho je trochu flirtu súčasťou zábavy!

2. Skypujte

Nechajte jednoduchý hovor na rýchle dohodnutie si schôdzok na neskôr. Video hovor je oveľa lepší spôsob otestovania vôd. Predtým, než mu dáte svoje číslo, skúste to cez aplikáciu ako je Skype. Overte si, že ten, s kým komunikujete, je naozaj ten, za koho sa vydáva! Tvárou v tvár.

3. Nechajte si vaše sociálne siete pre seba

Ste pripravená na rande? Super! Je čas uskutočniť to. Pred stretnutím si môžete vymeniť všeobecné údaje ako vaše mená a vek. Určite mu však nedávajte vašu adresu a vyhnite sa aj Facebooku či Instagramu, keďže by to mohlo ohroziť vaše súkromie.

4. Povedzte to vašim kamarátkam

Ak nechcete, nemusíte hneď vašim kamoškám povedať, že idete na rande so SugarDaddym. Ale určite by ste mali dať niekomu blízkemu vedieť, že sa idete stretnúť s cudzím človekom – kde a kedy presne.

Bezpečnosť počas prvého rande

5. Stretnite sa na verejnom mieste

Toto je zlaté pravidlo v internetovom zoznamovaní sa. Neporušte ho! Váš obľúbený bar, nákupné centrum, reštaurácia, koncertná hala, zábavný park… Je to na vás! Existujte veľa možností na nezabudnuteľné rande, ktoré nebude zahŕňať strašidelné tmavé uličky či izolované byty.

6. Uistite sa, že sa máte ako dostať späť domov

Vyhnite sa nepríjemnej situácií a neostaňte niekde trčať, lebo váš spoj jazdí iba každé 3 hodiny alebo vás vaša kamoška po 6-tej nemôže hodiť domov. Myslite na to dopredu a majte pripravenú aplikáciu alebo čísla na taxíky, keď budete pripravená odísť.

7. Nepite príliš veľa

Keď chcete mať naozaj nezabudnuteľné rande, príliš veľa alkoholu určite nie je cesta. Ak je ten pravý, čaká vás množstvo večerov s vínom. Počas prvého rande však ostaňte v strehu a neotupte si myseľ.

8. Choďte na to pomaly

Nie je dôvod ponáhľať sa! Doprajte čas vytvoreniu chémie a dôvery medzi vami a vaším SugarDaddym. Trpezlivosť ruže prináša!

Ak ste si po splnení všetkých bodov 100% istá, že on je ten pravý, gratulujeme! Ste pripravená vstúpiť do úžasného sveta SugarDatingu. Ak to tak ale nie je, nezabudnite na najdôležitejší bod:

9. Dajte na svoj inštinkt – bezpečnosť nadovšetko

Ak máte pocit, že je niečo čudné, radšej prerušte kontakt. Necíťte nátlak pokračovať vo vzťahu. Zdvorilo odmietnite ponuku a pohnite sa ďalej. Prídu ďalšie príležitosti a určite sa neoplatí riskovať iba kvôli strachu, že niečo premeškáte.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Jedinečný zoznamovací koncept SugarDaters® je už konečne aj na Slovensku. Pridaj sa k nám zadarmo, nájdi si svojho SugarDaddyho a nechaj sa rozmaznávať!

Chceš vedieť, keď SugardatersSlovensko pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.