21.1.2020 20:50

PARIS HILTON A JEJ NOVÁ SHOW O VARENÍ

Hygiena jej očividne nič nehovorí... Dedička luxusných hotelov Hilton – Paris, sa v priebehu posledného týždňa predstavila vo svojej novej bizarnej šou o varení. #CookingWithParis

Americkej hviezdičke Paris Hilton (38) zjavne dochádzajú nápady ako upútať svojich divákov. Od hereckej, speváckej, či modelingovej kariéry na chvíľku upustila a pre svojich nadšencov si pripravila novú šou o varení. Vo svojom pilotnom dieli pripravuje svoje obľúbené jedlo – lazane, ktoré milovala ako malá robiť so svojou mamou. Povedzme si však na rovinu, príprava lazaní vôbec nie je tak náročná ako ju Paris vo svojom 16-minútovom videu opisuje.

1. Paris, pred varením si umývame ruky a vypíname vlasy!

Vždy tip-top oblečená Paris Hilton svoju novú kulinársku šou #CookingWithParis otvára so svojím štvrnohým domácim miláčikom ,,Diamond Baby" na rukách. Koženkové rukavice bez prstov nemenovanej značky, či dlhé rozpustené blond vlasy až po zadok sú len malou ukážkou toho, že Paris chýbajú základné hygienické návyky práce v kuchyni. V priebehu 16 minút si hviezdička zabudla aspoň raz umyť ruky a svoju plavolasú hrivu si musela spred tváre odhodiť asi šesťdesiatkrát.

2. Pozor, Paris, neopáľ sa!

Nie všetci sme múdri. No na to, že hrnce položené na sporáku zvyknú byť od plameňa horúce, nepotrebujeme mať vyštudovanú jadrovú fyziku. To si zjavne Američanka neuvedomila a svoje: ,,That's HOT!!!" sa stalo hláškou internetu. Nuž, aj vďaka takémuto nechcenému brptu si spravila promo. Či už negatívne, to je otázne.

3. Paris, preboha, čo to stváraš?!

,,Teraz som novej kuchyni, ešte som tu nebola. Vôbec neviem, kde čo je..." smeje sa americká blondínka. Pravda, každý by sa asi stratil v kuchyni väčšej, než hociktorá reštaurácia v okrese. Pochopiteľne, Paris nevie, kde čo má, a aj napriek tomu, že svoju vychýrenú boloňskú omáčku začala variť v malom hrnci, na miešanie si zobrala hneď tri lopatky. Skrátka, keby to nebolo extra, nebola by to Paris, či?

4. Soľ a korenie nabudúce viac do hrnca, ok?

Paris tvrdí, že príprava lazaní nie je jednoduchým procesom a vyžaduje si oveľa väčšiu dávku námahy ako napríklad príprava toastu. To je síce pravda, ale kto by si myslel, že trafiť sa s koreninami do hrnca bude pre krásku tak ťažké? Nervozita z pilotného diela nového YouTube seriálu Paris pohltila natoľko, že svoju omáčku nakoniec prekorenila a svojim fanúšikom ukázala svoj kulinársky trik pre záchranu vzniknutej situácie. Do ruky si zobrala kúsok papierovej utierky, namočila ju a následne ňou potom popritláčala variace sa mäso.

5. Počkaj, Paris, nezabudla si na selfie?

Ako by to vyzeralo, keby si slávna Paris Hilton nezvečnila, tak dôležitý moment svojej kariéry, akým je príprava obyčajných boloňských lazaní. Schválne, neporiadok bokom, cvak a fotka na Twitter. Hashtag #CookingWithParis, #ChefParis #ParisLasagna... Nie, ten posledný dáme preč!

Myslím si, že záver je popri sile tohto príspevku zbytočné písať. Každopádne, dnes som vám priniesla osvedčený recept americkej hviezdy na prípravu lazaní bez cibule, či cesnaku. Ak ešte stále máte chuť pozerať na jej tápanie v kuchyni a šomranie nad nepredstrúhaným syrom, link nájdete tu:

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu
music lover.

Chceš vedieť, keď lenkielenk pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.