6.2.2020 01:25

Marihuanový generál pt. 1.2

Prvá skúsenosť Marihuanového generála s trávou

Ahojte keďže v predošlom diely sme sa pozreli na prvý úspech v živote marihuanoveho generála tak nastal čas pozrieť sa na prvé kontakty s touto zelenou rastlinkou.

Mám stále 15 rokov a nie je to vôbec ďaleko, od predtým spomínanej školskej párty. Mojím koníčkom mimo školy bolo jazdenie na bicykli. Nie na hoci akom bicykli, ale na BMX, na ktorej som sa učil s ostatnými chlapcami učil robiť triky. Stretávali sme sa v meste na moste, ktoré sa volalo “výšková budova”. Nie som zástanca ani cigariet ani alkoholu. Ale prednedávnom sa do našej skupiny priplietol veľmi zaujímavý chlapec. Mal úplne iný pohľad na veci ako všetci ostatný a presne to má na ňom najviac zaujalo. Časom som zistil, že tento "zaujímavý" chlapec fajčí marihuanu. Bol dokonca o rok mladší, ale v tej dobesa mi zdal najviac vyspelý v našej skupine. Prešlo zopár mesiacov a "chlapec" sa ma opýtal či sním nechcem ísť zafajčiť. Priznám sa chvíľu som rozmýšľal, že aké to môže mať následky, ale povedal som si, že prečo nie ?

Stretli sme sa pri jeho bytovke a neďaleko bola kotolňa. Táto kotolňa nebola ani 150 metrov od Policajnej stanice. Pamätám si na to ako keby to bolo včera. Mali sme sklenenú fajku, ktorá sa nazýva aj "sklenka". 3x som si potiahol začalo ma neskutočne dusiť. Po chvíli sa nám všetkým zjavil úsmev na tvári a šli sme ďalej jazdiť. Po nejakej chvíli kamarát oznámil "Je mi strašne zle musím isť domov". Vtedy som sa začal báť, či to nemôže mať na zdravie negatívne účinky. O marihuane som nevedel v podstate nič. Jeden z kamarátov ma strašil, že sa mi v hrdle spraví taká nadutina, keď prvý krát zafajčím. Paradox bol v tom, že na ďalší deň som mal ísť k doktorovi, ktorý by to eventuálne mohol odhaliť. Nakoniec však to nebola pravda a ja na ďalší deň ešte trocha oťapený som šiel k doktorovi a všetko dopadlo v poriadku.

Tak toto bol príbeh s prvým kontaktom s marihuanou Marihuanového Generála.

Napíšte do komentov, čo sa Vám na tomto príbehu páčilo a čo nie :)

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď hrozba2 pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.