12.2.2020 23:44

Marihuanový Generál pt. 1.3

V tomto článku sa pozrieme na to ako vznikla prezývka Badtripper

Všetky články, ktoré píšem majú časovú postupnosť. Ako každý aj ja som sa v živote hľadal o to viac to bolo čo sa týka marihuany. Podľa mňa každý prežíva "stavy" inak. Niekto je jedlík iný zas rád počúva hudbu, niekto sa rád socializuje a niekto rád robí takzvané "tripy". Čo je to vlastne trip ? Trip je stav, ktorý ti navodí niekto iný. Môže to byť zapríčinené správaním, slovami ale tak isto aj hudbou alebo jedlom ako sa spomínalo už predtým. Špecialisti na tripovanie sa nazývajú vo všeobecnosti ako TRIPSETTERI. Tento typ stonerov je veľmi nezvyčajný a o to zaujímavejší. Tripsetter okamžite spozná tripsettera. Je to v podstate prepojené a o to krajšie, keď sa stretnú.

Badtripper sa datuje do čias, keď som mal už nejaké skúsenosti s trávou. Momentálne mám 16 rokov a za ten rok sa mi stalo veľa vecí. Aby som vysvetlil ako Badtripper fungoval tak to vysvetľujem na jednom príklade.

Predstavte si ružového slona. Máte ? Ak áno tak vo vašej mysli sa vám zjavil slon, ktorý má ružovú farbu. Už je to na vašej predstavivosti či ma veľké alebo malé uši, alebo či má dlhé mihalnice alebo nie. Teraz sme v lese. Kráčame spolu s kamarátmi a máme zasvietené len baterky. Počujeme v lese nejaké zvuky a ja to hneď využívam na to aby som navodil takzvané badtrippy. Povedal som chlapcom nech sa obzerajú okolo seba či tam neuvidia strašidlo. Opísal som to strašidlo dopodrobna s takými detailmi, ktorých viem, že sa ľudia boja. samozrejme napätá atmosféra a davová psychóza zapôsobila. Pár krát, a v rôznych situáciach som použil všeliaké varianty na to ako strašiť a robiť ľudom zle stavy až kým mi neprirástla prezývka Badtripper.

Bol by som veľmi rád ak by ste mi napísali či sa vám páčil tento príbeh a čo si o tom myslíte. Prečítam si všetky komentáre.

Ďakujem všetkým za neskutočnú podporu !!

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď hrozba2 pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.