ROZPRÁVKOVÉ MIESTA PRE DETI

Ponúkame vám prehľad miest, ktorých návšteva bude ozajstným dobrodružstvom pre malých i veľkých

Zookontakt

Toto nie je obyčajná ZOO! Pokiaľ máte radi zvieratá, alebo ich majú v láske vaše detičky, toto miesto vám určite vyčarí úsmev na tvárach. Môžete sa totižto zoznámiť so zvieratkami úplne z blízka. Vďaka ošetrovateľom a dobrovoľníkom je o tieto jedince postarané, nakoľko sa tu nachádzajú zvieratá, ktoré by v prírode neboli schopné sami prežiť.

Za sprievodu ošetrovateľa sa viete dostať do kontaktu so zvieratami. V tomto unikátnom komplexe sa nachádza okolo 400 zvierat rozličných druhov. Môžete vidieť zblízka mláďatá tigra, medveďa, servala, leva, pumy aj rysa. Určite oceníte aj spoločnosť papagájov, veveričiek, sysľov či svišťov vo voliére. Je možnosť nakŕmiť aj opice , čo isto veľmi ocenia.

Zveropark

Miesto, kde sa snúbi príroda, zvieratká a rozprávky – predstavujeme vám Zveropark. Čakajú na vás hospodárske zvieratá, lesná a poľná zver, cudzokrajné zvieratá i vodné živočíchy. Táborisko, amfiteáter, bufet, detské ihrisko, grilcentrum, hladkací kútik, rybolov, vodopád, trampolína, streľba z praku a Rozprávkový okruh s najobľúbenejšími rozprávkovými postavami vás isto očaria. A o celodenný program pre rodinku máte postarané.

Obrovo – Čutkovská dolina

Milé deti a rodičia, na Liptove v Čutkovskej doline na vás čaká obor Čutko!

Chceli by ste sa pozrieť, kde taký obor spí? Vaše deti sa určite dosýta vybláznia na jeho ,,posteli´´ plnej trampolín. Natrafíte však aj na jeho prak, čím mu pomôžete vymiesť pavučiny z okien. Pokiaľ sa radi hráte dámu, tá na vás bude čakať v obrích rozmeroch. Čutkovi môžete pomôcť očistiť zúbky striekacími pištoľami a čaká na vás ešte mnoho ďalšieho.

Chceme upozorniť na fakt, že vďaka pandémií COVID-19, je potrebné si informácie o dostupnosti a prístupnosti zistiť pred uskutočnením akéhokoľvek výletu, alebo atrakcie. Za pochopenie ďakujeme.

Pre ďalší skvelé tipy výletov po celom Slovensku navštívte našu online publikáciu na strane č.28

---> Tu.

Naša publikácia bola vytvorená na školské účely a je zastrešená Fakultou masmediálnej komunikácie UCM v Trnave.

(Autor príspevku Veronika Hamráková)

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
La vie en rose

Chceš vedieť, keď minnien.nikka pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.