Knihy, čo ťa nakopnú : ATÓMOVÉ NÁVYKY

O 1% lepší každý deň znamená zlepšenie o 37,78% za rok ...

Výskumníci odhadujú, že 40 až 50 percent vecí, ktoré cez deň robíme, sú zo zvyku. A to nás limituje, kam nás vedú naše návyky …

Základnou myšlienkou knihy je, že každý máme zvyky, ktoré nás buď posúvajú vpred k našim cieľom, alebo preč od našich cieľov. Tieto návyky sú často založené na systémoch, ktoré pracujú pre nás alebo proti nám.

Lebo bez dobrých finančných návykov budeme neustále bojovať o každý cent. Bez dobrých zdravotných návykov nám bude stále chýbať energia. Bez dobrých učebných návykov sa vždy budeme cítiť pozadu za ostatnými.

To od čoho všetko začína je, že každá zmena a proces zmeny začína uvedomením. Musíme si zmenu najprv uvedomiť, aby sme ju mohli zmeniť. Kým si začneme vytvárať nové zvyky, musíme zvládnuť tie existujúce. V skratke, ak ich vedome nevnímame, nemôžeme čakať ze ich zlepšíme.

Pomocná ruka v podobe Atómových návykov pretvorí spôsob, akým premýšľate o pokroku a úspechu, a poskytne vám nástroje a stratégie, ktoré potrebujete na transformáciu svojich návykov - či už ste tímom, ktorý sa snaží vyhrať, organizáciou, alebo jednoducho jednotlivcom, ktorý si želá prestať fajčiť, schudnúť, odbúrať stres a dosiahnuť úspech, ktorý bude pretrvávať.

Návyky nám to môžu pomôcť všetko dosiahnúť, ale v podstate na koniec aj tak zistíme, že nejde o to niečo mať. Vlastne celý čas ide o to - niekým sa stať 📷 Preto nikdy nepodceňujme silu aj malých návykov, lebo tie sa časom nespočítavajú, ale znásobujú. V tom je sila. Malé zmeny, pozoruhodné výsledky.

Ak vás zaujímajú zvyky, tak táto kniha je praktickým sprievodcom pre všetkých, ktorí hľadajú lepšie výsledky v živote. Pravidlá v tejto knihe sú veľmi uplatniteľné, viac ako v iných knihách, ktoré som čítala o zvykoch. Tak nenechajme sa zmiasť blaženou nečinnosťou - zmeny sa nedočkáme iba čítaním knihy ...

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Verím, že deň za dňom môžete napredovať malými krokmi. Každý deň môžeme byť o niečo múdrejší, lepší, štedrejší, empatickejší ako predchádzajúci deň. Milujem osobný rozvoj a čítanie kníh :)

Chceš vedieť, keď Monika Hudacek pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.